MHP'den Kutlama Ziyareti

MHP'den Kutlama Ziyareti
PAYLAŞ

MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, bu yıl Gaziantep’de düzenlenen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST 2020'de derece yapan öğrencileri ziyaret ederek hediye verdi.

Bu yıl 24-27 Eylül tarihleri arasında Gaziantep’te düzenlenen Teknofest'te Malatya Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Ali Mirza Küçükarslan, Tahsin Yiğit, Nurefşan Binici ve İkranur Şevval Toptaş’ın HÜMA adlı projeleri, Uçan Araba Tasarım Yarışması Serbest Kategoride Türkiye ikincisi oldu.

Öğrencileri ziyaret ederek projeleri hakkında bilgiler alan MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin de selamlarını getirdiklerini belirterek, “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin de geleceğimiz olan gençlerimize ne kadar önem verdiğini biliyoruz. Kendisinin selam ve tebriklerini de iletiyoruz” dedi.

Dünyada en fazla gelişen sektörün teknoloji olduğuna da dikkat çeken Samanlı, "Biz yıllarca Türkiye olarak teknolojik gelişmeleri sadece televizyonlardan izliyorduk. Ama artık gelinen süreçte kendi evlatlarımızı seyretmenin, onların başarısını görmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz” diye onuştu.

MHP olarak gençlerin yanında olduklarını da ifade eden Samanlı, bu başarıda emeği olan herkesi tebrik etti.

“Orman yangınları PKK’nın işi”

Öte yandan MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, Hatay ve sonrasında bazı illerde yaşanan orman yangınlarına da değinerek, sabotajın PKK’lı teröristlerce yapıldığını söyledi. Günlerdir herkesin içi acıtan olayları yakından takip ettiklerini belirten Samanlı, “15 Temmuz sonrası FETÖ terör örgütü başta olmak üzere terör örgütleri ile amansız bir mücadele sergileniyor. Bitme sürecine giren terör örgütlerinin bu tür sabotajlar la ülkeyi kaosa sürükleme girişiminde olduğunu görüyoruz. Bunların mecliste uzantısı olan HDP var, onlarında ittifakta olduğu partileri biliyoruz. Halkımızın bunları çok iyi görmesi gerekiyor. Gezi olaylarında, Kaz dağı olaylarında ortaya çıkan sözde sanatçılar, akil insanlar maalesef bu duruma sessiz kaldılar. Burada da yanan hayvanlar, ağaçlaru hep birlikte görüyoruz. Belki de binlerce hayvanı canı canlı yaktılar. Bunun karşısında sessiz kalan herkes hesap vermek zorundadır. Herkesin bunu lanetlemesi gerekiyor, bunu yapan ise PKK terör örgütüdür” diye konuştu.

iha

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

1 yorum yapılmış

  • kaan (1 yıl önce)
    Bravo Başkan,Teknoloji Çağinda Bu işe Emek veren Gençlerin yanında olmak,takdir etmek güzel bir şey,desteklerinden dolayı teşekkürler,sağol sayın başkan.......Gönlümüz sizlerle beraber.................
    0
    0
    Yanıtla