SON DAKİKA

Muhtardan Maskeli Uyarı

Muhtardan Maskeli Uyarı

Tecde Mahallesi Muhtarı Ali Yiğit  koronavirüsden korunmak  için maske takılması uyarısına uymayan vatandaşlar için ilginç bir yol denedi. 

Muhtar Yiğit,  maskesinin üzerine, “Ben size saygı duyuyorum, maskemi takıyorum. Lütfen sizde saygı duyunuz maskenizi takınız” yazısını yapıştırdı.  

Maskesine taktığı uyarı yazısı ile birlikte videosunu sosyal medyada paylaşan Tecde Mahallesi Muhtarı Ali Yiğit şu ifadeleri kullandı:

“Bütün uyarılara rağmen halen maskesini takmayan vatandaşlarımıza sesleniyorum; Ben size saygı duyuyorum, maskemi takıyorum. Lütfen sizde maskenizi takınız. Devletimiz koronavirüs ile mücadele de bedenini taşın altına korken bizlerde elimizi taşın altına koymalıyız.”

malatyahaber.com- Yeni Malatya Gazetesi 

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

1 yorum yapılmış

  • Gökhan (1 yıl önce)
    "de" ayrı yazılır yalnız...
    0
    0
    Yanıtla
2022-01-26 17:44:13