Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

Niye Sadece AKP’liler Var?!

Gündem

22-04-2020 tarihinde yayınlandı.

Niye Sadece AKP’liler Var?!

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

‘KORONAVİRÜS SADECE AKP’NİN SORUNU MU?’ Valilikte koronavirüs ile ilgili yapılan bilgilendirme toplantısına, AKP’nin 3 milletvekilinin yanı sıra İl Başkanının da katılması, diğer partilerden kimsenin bulunmaması, ‘Koronavirüs yalnızca AKP’nin sorunu mu? Bu partililer dışında diğer partileri ilgilendirmiyor mu ki, çağrılmadılar?” sorularına yolaçtı.

Malatya Valiliği’nin, “Koronavirüs Salgını Süreç Toplantısı Düzenlendi” başlığıyla basın kuruluşlarına gönderdiği bülten şöyle:

“Dünya genelinde pandemi ilanına neden olan Koronavirüs salgınının ilimizdeki süreci ile ilgili Vali Baruş Başkanlığında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Valilik toplantı salonundaki toplantıya Ak Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Ahmet Çakır, Hakan Kahtalı, Vali Yardımcısı Ömer Sağlam, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli ve Ak Parti İl Başkanı İhsan Koca katıldı.

Toplantı il sağlık müdürlüğünün sunumu ile başladı. Sunumda Koronavirüsün ilimizdeki süreci detaylı olarak ele alınırken bugüne kadar yapılan çalışmalar katılımcılara anlatıldı.

Bundan sonraki süreçte Koronavirüs salgınının ilimizdeki etkisinin azaltılması amacıyla yapılması gerekenler konuşuldu.”

Toplantıya iktidar partisinin 3 milletvekilinin çağrılı olmasının bir nebze kabul edilebileceği belirtilirken, il başkanının da davet edilmesiyle bunun bir ‘AKP’ye Brifing’e dönüştüğü, ancak AKP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın orada olmama nedeninin merak edildiği bildirildi.

malatyahaber.com- Bülten

valilik akp toplantı korona

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Subscribe
Bildir
guest
36 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
MUSTAFA

Eğer vali toplantıya diğer partileri davet etseydi hepsi de katılırdı. Bundan eminim.
Ancak demek ki vali ak parti haricindekileri partiden saymıyor.
Ya da bu durumu normal görüyor.
Aslında bu durum çok şey ifade ediyor ve haber değeri çok yüksek.
Bu memleketin nasıl bir duruma geldiğini, ne kadar vahim bir durumda olduğumuzu gösteriyor.
Yazık, çok yazık.
Bu ne büyük bir kibir ki kendinden olmayanı bu kadar hakir görüyor.
Yanlız yetkililer bilsinki bu fotoğraf sadece devleti ve ülkeyi küçültür, bizi zayıf gösterir.
Oysa bizim birlikte ve güçlü olmamız gerekmez mi?

REMZİ

bence vali bilgilendırme toplantısını ak partı bınasında yapsın daha iyi olur …..

Fehmi

Selahattin Gurkan bir kmau kurumu olan Büyükşehir Belediye Başkanlık makamında il baskanıyla yan yana oturup, il yonetimiyle koordinasyon yapıyor. Vali AKP lilerle adeta koordinasyon yapıyor. Bu gaytanın koptuğu, devletin çivisinin çıktığı anlamına gelir. Herkesi uygun vaziyete davet ediyorum

Mustafa 2344

Malatya haber her zaman Yanlı haber yapan bir internet sitesi Adam eline 2 tane kaysı alır haberini yapar diğeri memleket için gecesini gündüzüne katar ama haber yapmaz basın dediğin özgür ve tarafsız olur önemli olan haber yaparken Malatyaya faydalı haberleri yapmak hıı bu arada varsa yanlışı insanların yazın tabiki ama mutlaka malatya için yapılan güzel işlerinde sahiplerini YAZIN.

M.Sinan ÖZTAN

Devletin Valisi tarafsız ve her kesime eşit davranmak zorundadır.Valilikte yapılan toplantı,geneli ilgilendiriyorsa muhalefetinde çağırılması gerekiyordu.Yapılan toplantıda bilinçli olarak sırf AKP’liler çağırıldıysa,sayın Vali tarafsızlığını yitirmiştir.

Neco

Akparti devleti oldu akpartiye gitmeyene asgari ücrete is bile yokk

Mustafa H.

İhsan Koca eski milletvekili olarak katılmıştır çünkü İl Başkanlığı yaptığı hala görülmemiştir.
2 senedir telefon rehberi silindiğinden kimseye cevapta verememektedir.
Haber de ayrıca AK Partililer katılmış demişsiniz o zaman Selahattin Gürkan’ın ne işi var ki ?

Yavuz

Akp il başkanın görevi nedir sıfatı nedirde o toplantıda bulunuyor ? Bu arada abdulvahap MHP ye laf atma. MHP olmasaydı senin reisin BAŞKAN olamazdı.

44malatya

Bunlarda.gelecek.cozum.allahtan.gelsin

kadir

gazateci bir haber yapınca merak ettiklerini yazmaz katılan ve katılmayan siyasilerden yada davet makamından bilgi alır haberi şekillendirir yarım haberin altı yorum dolar ve herkes pandemide siyasete odaklanır. sağlık çalışanlarımızın emekleri gölgelenir.

ihsan

Sn malatyahaberi.com sizde farklı değilsiniz muhalefetin haberlerini göremiyoruz sizde yayınlamıyorsunuz
o yuzden bence susun sizde

Mamoli

Al işte cahil insan sen sorduğu sorunun cevabını versene başka yere çekme konuyu, tabi sorunun cevabını veremediğin için.!!

Doğruya doğru

Tatar Ramazan’dan cezaevi müdürüne unutulmaz ayar ;
“Devlet adil olduğu sürece güçlüdür.
Devlet adamları kanun çerçevesinde kaldıkları zaman sözleri geçerlidir”

Doğruya doğru

Valilikte AK Parti Divan Kurulu Toplantısı yapmışlar.
Devlet herkesin devletidir.Birine güler yüz,diğerine surat asarsa taraf olursa olmaz.
Yarın bir başka parti temsilcisi “bana mı sordun, bana mı bilgi verdin?”derse ne diyecekler?
Bundan sonra oluşacak tüm olumsuz tablo bu ekibindir.Belediye Başkanlarını değil de il başkanını çağırırlarsa kimse kusura bakmasın mücadeleyi de kendileri yaparlar.

Mlty44

Vatanını milletini seviyorsan korumak kollamak istiyorsan toplantıya katılırsın yoksa boşuna vatandaşı oy için kullanmayın nerde hangi kafada yaşıyorsunuz sizi o makamlara kim getirdi ayrım falan yok olamaz doğru olun!

abdulvahap

niyemi diğer partililer yok evet onların dertleri başka hiçbirinin memleket sorunuyla alakası yok ben bunu sadece malatyadaki siyasetçiler için söylüyorum chp zaten özellikle bekliyoki vaka sayısı artsınki iktidar zorda kalsında siyasi rant elde edem her zaman olduğu gibi diğer küçük partilerin hiç umurunda değil zaten malatya MHP si kendi derdinde ne oldukları belli değil allah reisimizi korusun reisimiz sayesinde ak parti yönetiminden başka ilgillenen yok memleket için

ahmet

yazmak için yazma…

Vahap abdul

Ölüm oranı %0.001 bile olsa başına gelince %100 olur. Muhalif destek çıkmaz herkes ölsün vaka artsın istiyor diyorsun ne alaka anlam veremedim.

Mustafa

Ne diyon birader sen,Allah’ını seversen ne diyon…Allah’tan kork Allah’tan … her canlı ölümü tadacaktır.buyuk cümleler kurup ahiretini yakma…fanilere de bu kadar bel bağlama

Ali

Muhalafeti terörist, vatan haini; ihanetci; işbirlikci vs. Gibi nitelerseniz, yine muhalefetin mezhebini, meşrebini vs. alenen aşağılarsanız iktidar partili ve diğer partili insanlar nasıl biraraya gelecek…

Recep

Valilik devlet demektir ordaki toplantı siyasi ranta dönüşmesi yakışmaz

Ömer

Mehmet Fendoğlu, Mesut Samanlı, Selahattin Gürkan nerede. Bu akreditenin sorumlusu kim ve sebebi ne? Çok ayıp..

Ali

Adalet ve Kalkınma Partisi Cumhuriyeti…Tüm ortak değerlerimiz ile ilgili etkinliklerde hep aynı fotoğraf, maalasef…AKP yöneticileri bundan rahatsız olmuyorlar mı? Benim tespitim rahatsız olmuyorlar…Bu ne çirkin kibir; kendini hep yeterli görmek…YAZIK…

TŞKN

Diğer partilerin temsilcileri geldi de valiliğe alinmadilar mı böyle haber mi olur

oturmaktan sıkılan boğa

devlet adabında davet esastır

TŞKN

Davet edilmediklerini nerden biliyorsun oturup sallayan bogacik

oturmaktan sıkılan boğa

sen edildiklerini nerden biliyorsun? kendi çamurunda oyna şimdi hadi

suat

Lafa bak hizaya gel. TŞKN sen daha Hacı dayının kahvesi ile Valilik arasındaki farkı öğrenememişsin sonra yorum yapmışsın. Obür partiler ışığı görüp selam aleyküm diye içerimi dalacaklardı.

TŞKN

Milletin derdiyle dertlenenler gelmiş diğerlerinin demek ki başka işleri vardı

Mustafa

Allahta seni güldürsün birader

Murat

Isteyen oyle gidebiliyormu?

44

Siyasilerin girmelerinin yasak olduğu bir yer görmedim daha

Necati

Selahattin bey yerine Genel Sekreter Yardımcısı Latif varya, başkana bu toplantılar küçük gelir

kamıl

dun buyuksehir belediyesi maske dagıtıyor, akp genclık kolları baskanı akp il baskanı en basta.maske belediyenin butçesiyle yapılıp dagıtıldı reklamı akp yaptı.

44 Malatya

Akp yine şaşırtmadı!

Malatya Sever

Büyükşehir zabıtası stad önündeki seyyar satıcıya yaptığı uygulamayı şehir merkezinde yapamıyor galiba erkekleri stad önündeki garibanlara bugün manava gittim seçmece serbest aşağı sebze halinde 30dan fazla müşteri alınmayacak dediler gittim en az 150 kişi vardı büyükşehir zabıtası stad önünde 365 günlük 1 senede sadece 17 gün tezgah açanlara çöker ancak

  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
Adana Demirspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Alanyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Altay 0 0 0 0 0 0 0 0
Antalyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Başakşehir FK 0 0 0 0 0 0 0 0
Beşiktaş 0 0 0 0 0 0 0 0
Çaykur Rizespor 0 0 0 0 0 0 0 0
Fatih Karagümrük 0 0 0 0 0 0 0 0
Fenerbahçe 0 0 0 0 0 0 0 0
Galatasaray 0 0 0 0 0 0 0 0
Gaziantep FK 0 0 0 0 0 0 0 0
Giresunspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Göztepe 0 0 0 0 0 0 0 0
Hatayspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Kasımpaşa 0 0 0 0 0 0 0 0
Kayserispor 0 0 0 0 0 0 0 0
Konyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Sivasspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Trabzonspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Yeni Malatyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0

Malatyahaber.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

MalatyaHaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı MalatyaHaber sorumlu tutulamaz...