SON DAKİKA

Pütürge Belediye Hocasını Buldu

Pütürge Belediye Hocasını  Buldu

Spor Toto Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 2.Grup takımlarından Pütürge Belediyespor’da takımın başına geçecek teknik sorumlu belli oldu.

Sezona sıkıntılarla başlayan Pütürge Belediyespor’da yönetim, Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük ile yaptığı toplantı sonrası futbolcuların lisanslarını çıkartmıştı.

Spor Toto Bölgesel Amatör Futbol Ligi 2.Grup’ta yer alan Malatya temsilcisi, takımın başına ise teknik sorumlu olarak Fikret Avcu’yu getirdi.

Yeşil beyazlılar, dış transfer çalışmaları kapsamında ise Orduspor’dan Serhat Seçme'yi transfer etti.

Ferdi Durdu - Yeni Malatya Gazetesi / Malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız
2022-01-26 18:35:03