SON DAKİKA

Silahlı Kavgada 1 Kişi Yaralandı

Silahlı Kavgada 1 Kişi Yaralandı
PAYLAŞ

Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde alacak verecek meselesi yüzünden çıkan silahlı kavgada 1 kişi yaralandı.

Doğanşehir ilçesi Karşıyaka Mahallesi Sürgü Caddesi'nde D.T. ve H.S. arasında alacak verecek meselesi nedeniyle tartışma çıktı.

Tartışmanın kısa sürede silahlı kavgaya dönüşmesi üzerine H.S. silahla yaralandı.

Çevredekilerin yardımıyla Doğanşehir Şehit Esra Köse Başaran Devlet Hastanesine kaldırılan yaralı, ilk müdahalenin ardından Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Olay ile ilgili inceleme başlatan polis şüpheli D.T'yi arıyor.

AA

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız