SON DAKİKA

"Şimdiden Başarılar Diliyorum"

PAYLAŞ

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının başlamasıyla pandemi kurallarına uygun bir şekilde açılan üniversite hazırlık kursunu ziyaret etti. Öğrencilere yeni başlangıçlarının hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Gürkan, başarılar diledi.

Büyükşehir Belediyesi ve Battalgazi Halk Eğitimi Merkezi işbirliğiyle Kernek Külliyesi’nde üniversiteye hazırlanan lise mezunu öğrenciler için Destekleme ve Yetiştirme Kursu açıldı. Öğrencilerin ders başı yapması dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ziyarette bulundu.

Öğrencilere başlangıçlarının hayırlı olmasını dileyen Başkan Gürkan, “Temennimiz ve dileğimiz odur ki sizlerin okulda, evlerinizde ve çevrenizde öğrendikleriniz ile burada öğrenecekleriniz sizlerin yol haritası, yön pusulası ve amaçladığınız okula girmede önemli bilgilerin kaynağı olur” dedi.

Başarı dileklerini dile getiren Başkan Gürkan, “Sizlere şimdiden başarılar diliyorum. İnşallah öğretmenlerimizle öğrencilerimiz arasında güzel bir tesanüd duygusu oluşur ve öğrencilerimizin geleceğe hazırlanma noktasında öğretmenlerimiz yoğun bir çalışma gösterir; öğrencilerimiz de bu çalışmaya bir karşılık verirler. Üniversite adayları öğrencilerimiz olarak sizler hem ülkemizin geleceği açısından hem de aileniz ve sizlerin şahsi geleceği açısından istikbalden beklentileri yerine getirirsiniz” diye konuştu.

Başkan Gürkan, daha sonra öğrencilerle sohbet etti.

Kernek Külliyesindeki Destekleme ve Yetiştirme Kursunda, Sabah öğlen ve akşam grupları olmak üzere toplamda 15 sınıfta 264 öğrencinin ders yaptığı öğrenildi.

Bülten

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız