SON DAKİKA

Sorunlarını Valiye İlettiler

Sorunlarını Valiye İlettiler

Güvenlik-İş Sendikası Malatya İl Temsilciliği yönetimi Vali Aydın Baruş’u ziyaret ederek sektördeki sorun ve sıkıntıları dile getirdiler.

Sendika Temsilcisi Çetin Tatar, özel güvenlik görevlilerinin sorun ve sıkıntılarının yanı sıra taşerondan kadroya geçişlerle ilgili de yaşanan bazı problemleri dile getirdi. Sendikal faaliyetler hakkında da bilgiler sunan Tatar,  meclise sundukları yasa teklifi ile özel güvenlikçilerde yıpranma payı, özlük hakları gibi konularda da beklentilerin olduğunu dile getirdi.

Vali Baruş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, özel güvenliğin önemine değindi.

Bülten

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız
2022-01-26 12:25:29