SON DAKİKA

Tetteh Takımla Çalışmaya Başladı

Tetteh Takımla Çalışmaya Başladı

Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'da Ganalı futbolcu Benjamin Tetteh, takımla çalışmalara başladı.

Sarı-siyahlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, kulüp doktoru Hakan Ayaz, Ganalı golcü oyuncunun sakatlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

Ayaz, "Futbolcumuz Benjamin Tetteh'in dizinde bir sakatlığı vardı. Tedavi sürecini tamamladı. Futbolcumuz kontrolümüz altında takımla çalışmalara başladı. Bunun dışında takımda herhangi bir sakatlık durumu söz konusu değil." ifadelerini kullandı.

AA

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

4 yorum yapılmış

 • adil (1 yıl önce)
  buda firtinanin oglu
  0
  0
  Yanıtla
 • Aydın (1 yıl önce)
  Karamsar olmayalım İnşallah iyi olacak. Ligin başı daha
  0
  0
  Yanıtla
 • Basri (1 yıl önce)
  Ligin 3 haftasına girerken takımın eksik bölgelerini sağlamlaştıracak yeni transferler yapılması için henüz yönetimden ses yok. Yönetim neyi bekliyor bir açıklama yaparsa memnun oluruz.
  0
  0
  Yanıtla
 • kaan (1 yıl önce)
  Beklentiyi Yükseltmek İyi Değil,adam sakatlıktan yeni kurtuluyor,takımın defansı yok,orta sahası yok,bir sürü eksiği var,gerekli yere nokta transfer lazım,parası varmı belli değil,en iyisi Milli takım maçları arasına kadar beklemek lazım,tabii bu arada yönetim ve teknik heyet gerekeni yaparlarsa..............................
  0
  0
  Yanıtla
2022-01-26 18:04:50