SON DAKİKA

Trafik Kazasında 6 Kişi Yaralandı

Trafik Kazasında 6 Kişi Yaralandı
PAYLAŞ

Malatya’da taksi ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında, her iki araçta bulunan toplam 6 kişi yaralandı.

Kaza; saat 20.00 sıralarında Eskimalatya Yolu üzerinde Elmasuyu Yol ayrımında meydana geldi. A.S.G. (22) yönetimindeki 44 T 0598 plaka taksi ile B.Ü. (35) yönetimindeki 34 DCH 506 plaka otomobil çarpıştı. Kazada taksi sürücüsünün yanı sıra araçta bulunan S.K. (22), H.Y.A. (22) ve A.S.E. (18) ile 34 DCH 506 plakalı otomobilin sürücüsü ve yanında bulunan M.M.Ü. yaralandılar.

Yaralılar Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Turgut Özal Tıp Merkezine kaldırıldılar. Yaralıların hayatı tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.

Kaza ile ilgili soruşturma sürüyor.

malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız