Miram

Final

Fuat


Serdar doktor
Malatya Haber -

“Türk Eğitim-Sen Atatürk Düşmanlarının Peşini Bırakmayacak”

“Türk Eğitim-Sen Atatürk Düşmanlarının Peşini Bırakmayacak”
 • 26.09.2020

İLÇE MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALINDI.. Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı M. Yaşar Şahindoğan, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk’e yönelik olarak “Ayyaş” dediği ileri sürülen Malatya – Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut’un görevden alındığını duyurdu.

Twitter hesabından, 23 Eylül gece saatlerinde, konuya ilişkin bir açıklama yapan Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı M. Yaşar Şahindoğan, “Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’e ayyaş deme hadsizliğine ve edepsizliğine cüret eden ve Türk Eğitim Sen tarafından kamuoyu gündemine getirilen Malatya/Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut görevden alındı. Türk Eğitim- Sen, Atatürk düşmanlarının peşini bırakmayacaktır..” ifadelerini kullandı.

Genel Başkan Geylan Milli Eğitim Bakanı Selçuk’a şikâyet etmişti

Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut, Atatürk’e yönelik olarak paylaştığı ileri sürülen hakaret içerikli sosyal medya paylaşımı nedeniyle, Temmuz ayında Türk Eğitim – Sen Genel Başkanı Talip Geylan tarafından Milli Eğitim Müdürü Ziya Selçuk’a şikâyet edilmişti.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u etiketleyerek ve Battalgazi Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut’un yaptığı iddia edilen paylaşımın görselini de alıntılayarak yaptığı sosyal medya paylaşımında, “Bu paylaşımın sahibi, halen bir Büyükşehrimizin merkez ilçelerinde birinde Milli Eğitim Müdürlüğü yapıyor. Çocuklarımıza tarihini ve ecdadını sevdirmeyi öğretmesi gereken bu müptezeli @tcmeb’in ve Milletimizin vicdanına havale ediyorum” demişti.

Yeni müdür Kaçmaz

Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine ise Malatya Lisesi Müdürü Ali Kaçmaz atandı.

Yeni müdürün atanma haberini, oğlu Melikşah Kaçmaz kamuoyuna açıkladı.

Melikşah Kaçmaz, twitter hesabında yayınladığı paylaşımda, “Kıymetli babam Ali Kaçmaz Malatya Battalgazi İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü’ne atanmıştır. Başöğretmen M.Kemal Atatürk’ün ; “En önemli ve feyizli görevlerimiz, milli eğitim işleridir. Milli eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lazımdır. Bir milletin gerçek kurtuluşu ancak bu suretle olur.” Sözünü yerine getirmek için ömrü boyunca çabalamıştır ve ömrü vefa ettiği sürece çabalayacaktır. Rabbim utandırmasın …” dedi.

malatyahaber.com

ARŞİV FOTO: Görevden alınan Recep Bulut

FOTO: Battalgazi’nin yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Kaçmaz

GÖRSEL: Eski müdürle ilgili Türk Eğitim-Sen yöneticisinin tweeti

Etiketler:

Yorumlar
 1. VELİ dedi ki:

  Malatya Lisesinde okuyan bir öğrenci velisi olarak,bu okula liyakatsız,basiretsiz, bir okul müdürünün atanmamasını yetkililerden istiyorum.

 2. BEYDAĞI44 dedi ki:

  Battalgazi ilçe milli eğitim müdürlüğüne Ali Kaçmaz’ın atanması çok isabetli oldu.Ancak,bir veli olarak beni tedirgin eden konu Malatya Lisesi müdürlüğüne kimin müdür olarak atanacağıdır.İnşallah Ali Kaçmaz müdürün yerini belli ettirmeyecek bir müdür atanır.ilsam ile ilgisi olan bir müdür atanmaz.ilsam adı verilen bu yapılanma üniversiteyi ve proje okulları idareciliğini ele geçirmeye çalışmaktadır.Bildiğim kadarıyla bilsam adlı yapılanma proje okullarından birkaç tanesinin idareciliğini ele geçirdi.Hiçbir parelel yapılanmayla ilgisi olmayan birinin Malatya Lisesine müdür olması ,öğrenci velisi olarak en önemli arzumdur..

 3. Cumali dedi ki:

  selamünaleyküm herkese sevgiler saygılar.bir dönem hizmetli olarak battalgazi ilçe milli eğitim müdürlüğüne ve vatandaşlara hizmet etmiştim.recep bey allah ü telanın bana yaşatmış olduğu ilahi sırrı kendisine makamında anlatığım zaman bana inanmadığı gibi yalanlayıp benimle dalga geçerek alay etmişti.kendisinin ifadesi aynen şu cumali ben rehber öğretmeniyim sakın sen halisilasyon görmüş olmayasın demişti. bende kendisine diyorumki recep bey bakanlık sizi görevden aldı.siz şimdi diyebilirmisiniz acaba ben halisilasyon mu görüyorum. daha da vahim olan şahsıma iftira atıp beni içinde bulunduğum maddi ve manevi durumumu bilmelerine rağmen akçadağ a sürgün ettiler.hadi yalanlasınlar.adalet bir gün herkese lazım olacak keser döner sap döner gün gelir hesap döner.ben doğruları söyledim.söz gümüşse sükut altındır.herkese sevgiler saygılar allah a emanet olun selamünaleyküm…

 4. Muhammed said çelik dedi ki:

  Recep Bulut bey samimi gayretli ve dürüst bir Müdür. . Ülkemizde hala M.kemal üzerinden tetiikçilik, İnsan harcama metodlarından biri olmaya devam ediyor.
  Ali kaçmaz beye de basarilar dilerim.

 5. Tuğrul dedi ki:

  Atatürk Türk Milletinin bir değeridir.Seversin veya sevmezsin.Ama dil uzatma hadsizliği ve edepsizliği neyin nesi.Ölen insanın arkasından konuşmak ve hakaret etmek çok günahtır.Zaten dinimizde bu mevcut.Bunlar hiç Kuran-I Kerim’in yüzünü açmamış zavallılar.Allah ıslah eylesin.

 6. sporcu dedi ki:

  Olmamış müdür olmamış Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu ülkenin kurucu unsurudur senin gibi eğitimcilere bu ülke kurulduktan bugüne kadar ondan daha çok kıymet veren bir lider gelmemistir dünyada azcik oku azcık.

 7. SAMET dedi ki:

  Daha önce alınması gerekirdi. Gecikme yaşandı. O paylaşımı nicin yaptı ve nicin sildi.Bu ulkeninkurucusuna kimse hakaret edemez.Gelen mudurumuze başarılar dilerim. Alınmasına cok sevindim.Turk Eğitim Sen e helal olsun.Yargılanması gerekir.

 8. Eğitimci dedi ki:

  Hasan bey çok doğru söylüyorsun bir müddet ilçe müdürlüğü il müdür yardımcılığı yap görevden alin ol eğitim uzmanı emekliye kadar maaşını al illerde otur yani bankamatik memuru ol il milli eğitim müdürü isen görevdenmi alindin Ankara bakanlığa alın otur al maaşını yan gel yat şube müdürleri gibi il milli eğitim müdür yardımcıları ve ilçe müdürlerine de rotasyon getirilse Türkiye’nin her yerinde görev yapsalar hem bu idarecileri eğitim uzmanı adı altında oturmaktan kurtaririz hemde sürekli milli eğitim müdür ve müdür yardımcıları değişmiş olur insanın yıllarca okul müdürlüğü yaptığı ilçeye müdür atayanlarida anlamış değilim o görevi kabul adın Ali beyi hiç anlamış değilim dün ilçede okul müdürlüğü elbisesi giyen bir kişi aniden nasıl ilçe milli eğitim müdürlüğü rolünü üstlenecek anlamıyorum 1970 yıllar bir ilde MTTB yapılan bir toplantıda bir abimiz aman hayatta makam mevki peşinde koşmayın size bir makamla ilgili teklif yapılırsa (demekki diyorum o yıllarda teklif yapılırmış şimdi ise bir makam için yüzlerce kişi takla atıyor) günlerce düşünün yapamayacağınız bir görevi kabul etmeyip derhal reddediniz demişti.

 9. Malatyalı dedi ki:

  Recep bey çalışkan, işinin hakkını veren mütevazi bir idareciydi. Allah yolunu açık etsin. Yeni atanan Ali müdür de yöneticilik yaptığı okullar da başarılı çalışmalar yapan bir idareciydi..Allah kolaylık versin. Yeni görevi hayırlı olsun. Recep bey de, Ali bey de bizim insanımız. Bu tür makamlar gelip geçici yerlerdir. Önemli olan arkada hoş bir sada bırakmaktır. Allah her ikisinde yardımcısı olsun.

 10. Hasan dedi ki:

  Bu nasıl saçma bir atamadır. Bu devlet böyle nasıl yönetilir şaşıp kalıyorum. Ali bey nasıl olurda kendi okul müdürlüğü yaptığı ilçeye müdür yapılır. İlçe müdürlüğünde görev yapan şube müdürlerinden şeflerden talimat alan Ali bey nasıl aynı ilçede bu kişilere amirlik yapacak. Aynı ilçede çoğu okul müdürü arkadaşı nasıl bu müdürlere amirlik yapacak. Keşke Yeşilyurta müdür yapılsaydı. Bu atama iş bilmeyenlerin yaptığı talihsiz bir atamadır.

  1. Hakkı dedi ki:

   Doğru bir bakış açısı ve öok mantıklı.

  2. Eğitimci dedi ki:

   Hasan bey çok doğru söylüyorsun yıllarca Battalgazi de okul müdürlüğü yapmış birini aynı ilçeye müdür yapanlari anlamiyorsam bu görevi kabul eden Ali beyi de anlamış değilim yıllarca Battalgazi ilçesinde okul müdürü olarak çalış sonra o rolden ilçe milli eğitim müdürlüğü şapkasını giy yeni bir rol ustlen bir öğretmen kardeşim ilkokulda kendi çocuğunu okuttu diyordiki günün belirli saatlerinde öğretmen diğer saatlerde baba rolü oynuyordum ne kadar zorluk yaşadık diyordu dostlar diğer bir konuda ilçe müdürlüğü veya il müdür yardımcılığı yaptınız görevden alindiniz size eğitim uzmanı diyorlar istediğiniz ilde emekliliğe kadar bankamatik memuru oluyorsunuz il milli eğitim müdürü oldunuz görevden alindiniz bu sefer bakanlığa eğitim uzmanı oluyorsunuz istediğiniz yerde gezin bankamatikten maaşınızı çekin özellikle ilçe müdürleri ve il müdür yardımcılarına şube müdürleri gibi rotasyon getirilse Türkiye’nin her yerinde görev yapsalar bu tecrübeli egitimcilerde bankamatik memuru olmaktan kurtulsalar olmazmi diyorum yıllar önce Mersin’de MTTB birliğinde bir toplantıda bir büyüğümüz hayatta makam mevki peşinde koşmayın size bir makamla ilgili teklif yapılırsa düşünün yapamayacağınız bir şeyi kabul etmeyin demişti.demekki eskiden azda olsa liyakat sahibi insanlara teklif yapılırdı şimdi ise bir koltuğa yüzlerce talip ve o koltuk için yapılmayan mücadele kalmıyor.recep hocama gelince 6 yıl çalıştım efendi üslubu düzgün çalışkan birisi idi ama Recep hocam değil kim olursa olsun cumhuriyetimizi Kur’an Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili yukardaki sozleri sarf etmiş ise kabul etmem mümkün değildir ama Recep hocam gibi bir kişiliğe sahip birisinin böyle bir sözü söylemesine anlam veremiyorum çünkü hiç bir toplantı ve söyleminde siyasi içerikli konulara kesinlikle girmezdi yeni gelen müdürümüz Ali beye başarılar Recep hocamada hizmetleri için teşekkür ederim.

   1. Hasan dedi ki:

    Yazdıklarınızı katiliyorum hocam . Sorunları çok güzel tespit etmişsiniz.

  3. AYDIN dedi ki:

   Ali bey mütevazi bir kişiliği var.Hakkı Milli Eğitim Müdürlüğü idi.En kralını yapar sahte isimli Hsan kendini gizleme Atatürk düşmanı Recep e arka çıkma.

  4. Ali dedi ki:

   Öğretmenden ilçe milli eğitim müdürü,il milli eğitim müdür yardımcısı nasıl oluyorsa Okul müdüründen ilçe MEB müdürü olması çok normal. İlk kez adaletli atama yapabilmişler.

  5. Aşağışeherli. dedi ki:

   Nerei saçma yeni atanan ali beyi tanımam eğitimci değilim. Ancak siz saçmalıyorsunuz. Belliki yeni atanan tecrübeli birisi. Neden müdürlük yapamasın bence son zamanlarda kanunlar uygulanmadğı ve ahbap çavuş ilişkileri ile idare edildiğinden size öyle geliyor. Halbuki idarecilik çok basit kanun ve yönetmelik ne diyorsa hakkaniyetli bir şekilde uygulayacak ama hiç ayrım yapmdan abilik edecek o kadar

 11. metin dedi ki:

  vay be recep bulup. keser döner sap döner elbet bu dünya bize de güler. ne oldum demiyeceksin ne olacam diyeceksin. koltuktayken insanlara üstten bakmanın cezası. iyi değerlendirmek lazım olayı…

  1. hoca dedi ki:

   recep müdür kime üstten bakmış hemen adamı karalamayın ben bir öğretmen olarak müdür beyi hep güler yüzlü insanları dinleyen sorunlara çözüm üretmeye çalışan bir idareci olarak tanıdım nitekim battalgazide bir çok öğretmen arkadaş da müdür beyi sever

 12. Tatar Ramazan Öz Pötürgeli dedi ki:

  Bu kadar beklendikten sonra acaba ne oldu da 4 yıl önceki paylaşım geldi masaya Üzüldüm Recep hoca gerçekten gayretli ve ilgili bir idareciydi yazık olmuş,bu meseleden dolayı ideolojik paylaşımlar yapmak yakışmıyor arkadaşlar hepimiz aynı devlet değerlerine bağlıyız

  1. RAMAZAN dedi ki:

   8 yıl öncesine gelince sesiniz çıkmıyor.

 13. EDEBALİ dedi ki:

  Hayırlara vesile olur inşallah. Görevinizde muvaffakiyetler dilerim. Göreve layık görülmek başka bir şey, görevi layıkıyla yapmak başka bir şey. layıkıyla bu görevi yapmanızı temenni ediyorum. hayırlı uğurlu olsun.

 14. Malatyalı dedi ki:

  Darısı merkez okullarda olan bazı müdürlerin başına. Ali müdür sadece bir il milli eğitim müdürü değildi. Merkeze getirdiği bazı okul müdürleri ile ayrı bir hanedandı adeta. Yeni gelen müdürün o okul müdürlerini tespit edip gerekeni yapması gerekiyor acilen..

 15. Malatyali dedi ki:

  Bu hadise ÜLKUCULERIN MEŞALE ye attığı jeneriklik bir gol

  1. Memed dedi ki:

   Hemde ne gol…..bu vurgulamayı tek yapan siz oldunuz..kemik yapılanma bir bir kırılıyor..

 16. OSMAN dedi ki:

  Recep bey iyiydi mütevazi bir idareciydi ah biraz da personeli arasında adaletli olsaydı da özel öğretimin kaymağını bir kaç personeline değil de hepsine adaletli dağıtsaydı

  1. Hakkı dedi ki:

   Özel öğretimin kaynağı derken? Resmi bir kaynak mı bu? Resmi bir kaynak ise neden bir kaç personele var da diğerine yok. Devlet, aynı kurumda çalışan personel arasında kaynak dağıtım ayrım yapmaz. Olsa olsa gayri resmi bir kaynaktır bu. Bu da suçtur. Bu konuya bir açıklık getirmeniz şart. Sonuçta her iki durumda da ortada bir haksızlık var.

  2. AYDIN dedi ki:

   Doğru

  3. Toksöz OSMAN dedi ki:

   Osman bey siz Battalgazi ilçe milli eğitim müdürlüğünde mi çalışıyorsunuz bu detayları nereden biliyorsunuz. Kurumda Osman olarak bir ben varım siz neden kendi isminizi yazmıyorsunuz insanları zan altında bırakıyorsunuz.

 17. Hadi dedi ki:

  Recep bey iyi bir müdürdü işi rast gelsin herkeste kişilikli bir insan olduğuna şahittir Ali beyde işi hakkı ile yapar diye düşünüyorum darısı ve cemal efendiye diyelim

 18. Şahin dedi ki:

  Mustafa Kemal Atatürk’e ayyaş demek de ayyaş denince Mustafa Kemal Atatürk’ü anlamak da ahlaksızlıktır.

  1. suat dedi ki:

   vaktiyle bunların piri, velinimeti ve makam mevki dahil sahip oldukları herşeyi sağlayan birileri, Atatürk ve inönü’yü kastederek iki ayyaş lafı etmişti ya bunlar ayyaş lafını onun için kullanıyorlar, kimi kastettikleri de çok açık. Ama üstelediğinizde biz onu kastetmedik niye onu anlıyorsunuz gibi de gülünç savunmalar yaıyorlar.

 19. MEN-44 dedi ki:

  Darısı, Ali TATLI’ nın prensliğinden başka bir icraatları olmayan okul müdürlerinin başına…

 20. Akrm dedi ki:

  Yazık yazık vallahi yazık bir adam böyle harcanmaz

 21. 44 dedi ki:

  Atatürk parti üstü bir değerdir ne sağcı ne solcu nede başka kimsenin onu kullanması ona saygısizlik etmesi hele hele hakaret etmesi kabul edilemez tasvip edilemez büyük fedakarlıklarla bu devletin kurulmasında milletimize önderlik yapmıştir allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun .

 22. Efsane Malatyaspor 1966 dedi ki:

  Hiç ama hiç kimse Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk e hakaret edemez.Atatürk bizlere büyük bir emanet bırakmış, biz de başta Atatürk ün şahsı ve kişiliği olmak üzere O’nun değerlerine sahip çıkmalıyız.

 23. M.ali dedi ki:

  Recep hoca,gayretli çalışkan bir ogretmen ve idareciydi.
  MALATYA için yazık olmuş.

 24. Ahmet Yasin dedi ki:

  Recep Bey; ahlaklı, onurlu, vakur bir o kadar da mütevazı bir idareciydi. 4 yıl önceki bir sosyal medya paylaşımını 4 yıl sonra intikam aracı olarak kullanmak hangi ahlaka, vicdana sığar? Bu makamlar gelip geçicidir. Ancak gece gündüz demeden çalışan insanlara kumpas kurmak ve onları hedef göstermek ancak bu kumpas kuranların ahlakî derekelerini gösterir.
  Recep Hocanın Battalgazi eğitimcilerinin gönlünde müstesna bir yeri vardır. Allah yeni durumu hakkında hayırlı kılsın.
  Sendikacılık adına Atatürk’ü kumpaslarına alet edenlerin vatan, millet, ahlak ve erdem adına sözleri kalmamış olmalı ki artık muhaliflerine kumpas kuruyorlar. Bu olaya asıl tepkiyi Türk Eğitim Senli erdemli güzel insanlar vermeli ve böylesi ucuz ve gayri ahlakî mücadelenin bir parçası olmadıklarını ilan etmeliler.

  1. mustafa44 dedi ki:

   Bravo…

 25. mustafa44 dedi ki:

  Recep Bey onurlu, gayretli, kapısı her daim tüm personeline açık dürüst bir insandı… Allah yar ve yardımcısı olsun…

  1. aras dedi ki:

   onurlu adam devletimizin kurucusuna hakaret edemez.

 26. Hacı Bekir dedi ki:

  Helal olsun farklı sendikadayım ama sendikal davranışınızı kutlarım…

 27. Çeto dedi ki:

  Müdürün paylaşımı 2016 yılına ait hesap sorduğunu iddia eden sendika hesap sormak için neden beş yıl beklemiş acaba 🤔

  1. mustafa44 dedi ki:

   Kesinlikle haklısınız…

  2. sedat dedi ki:

   5 yıl beklememiştir .Müdürü görevden almak için neden 4 yıl beklemişler diye sorgulamak daha doğru olur

   1. Fikret dedi ki:

    Recep Bulut’a ait paylaşım temmuz 2016’ya Talip Geylan’ın twit’i ise Temmuz 2020’ye ait burada anlaşılıyorki bakanlık 4 yıl beklememiş bu işte sanki boncuklu bir kumpas kokusu var gibi

    1. sedat dedi ki:

     Bu paylaşımın sahibini görevden almak için Talip Geylan twit mi atmalı. Demek istediğim bu paylaşımın sahibi için 4 yıl neden beklenmiş 🙂

     1. İsmail dedi ki:

      Yani diyiyorsun ki Talip Geylan 4 sene bekledi baktı ki bu müdür bir türlü gitmedi o zaman ben de şu heybemi nir karıştırsyım dedi 😀😀😀

 28. Huseyin dedi ki:

  Eski mudurun tek handikapı calistigi surede hic idareciler yapmaması idi en azından bir okul mudur yardımcılığı yapsa idi belki bireyler yapabilirdi insan olarak iyi bir insan olabilir ama bu konumdaki insanların iyi bir yönetici olması gerekir mesela ali tatlı iyi bir insan degildi ama iyi bir yönetici idi gelen ali kaçmaz bey biraz serttir ama iyi bir idareciler ve gittiği okulları hep yuceltmistir cumhuriyet lisesi fatih lisesi ve malatya lisesini hizaya getirmiştir oznur abla bu isi biliyor darısı öğretmen ve memur olup hayatinda idareciler yapmamış daire müdürleri var hemen onlarında görevden alınması lazım kimlerin getirdiği biliniyor…yüksekten akan sular in getirdikleri tek tek gidiyor

 29. Serhat dedi ki:

  Bence recep hocayi karalamayin adami 3 yada 4 kez gordum gayet efendi durust birine benziyordu giden birinin arkasindan kotulemek hic bir muslumana yakismaz

  1. Akem dedi ki:

   Ne muslumani ya buna BILE dini soktunuz ya

 30. Ali dedi ki:

  Bir taş la iki kuş

 31. Hakimiyet-i Milliye dedi ki:

  Ali hoca lise hayatım boyunca mezunu olduğum Cumhuriyet Lisesinin müdürüydü. Kendisi, cumhuriyetin temel değerlerine bağlı; Atatürkçü, Milliyetçi ve demokrasiye inanan bir insandı. Yolu açık olsun.
  “Vatan” kavramını temel değerlerinden uzaklaştırarak kendi ütopik hayallerine uydurmaya çalışanlara, bu değerlere inanmayanları da “hain” olarak nitelendiren; ucuz, sığ ve derinliği olmayan zihniyetlerede Türk devleti asla geçit vermeyecektir. Türkiye, Suriye olmaz Cezayir de olamaz. Türkiye’nin İran(!) yapılmasına da biz müsade etmeyiz. Devlete hakim olduklarını sananlar şunu çok iyi bilsinler ki, Devlet Diz Çökmez!

  1. Kaysıcı dedi ki:

   Devleti din düşmanı yapmaya çalışma uyanık, bu devlet kalbi iman dolu Mehmetlerin azmiyle kuruldu. Bu topraklarda Ahiler, Bektaşiler gelip geçti. Eğer sen bunu kaldıramayacaksan Avrupaya gidebilirsin.

   1. Hakimiyet-i Milliye dedi ki:

    Ucuz, sığ ve derinliği olmayan ideolojiyi belirttiğim kavramlarda yorumlayarak söylediklerimi teyit ettiğiniz için teşekkür ederim. Göstermiş olduğunuz mütekabiliyet söylediklerime güzel bir örnek oldu.

    1. Kaysıcı dedi ki:

     Ya işte siz bizim değerlerimizi böyle küçük gördükçe biz büyürüz. İnsanların inançlarını ucuz sığ şeklinde basite alan tipik bir chp kafası
     Acaba niçin kaybediyorsunuz bilmem anlıyor musun?
     Neyse siz kendinizi çok yormayın, selametle

     1. Müdafa-i Hukuk dedi ki:

      Ya hu beyefendi, sizin hiç Allah korkunuz yok mu? önce beni din düşmanı ilan ettiniz şimdi de CHP li olduğum iddiasını öne sürüyorsunuz. Fakat sağlıklı düşünen bir kafa şu yazdıklarımdan sizin bana isnad ettiğiniz bu mesnetsizlikleri çıkaramaz. Benimde mücadelem yaptığım yorumlarda belirttiğim üzere siz ve sizin gibi sığ, ucuz ve derinlemesine düşünmeden insanları ayrıştıran, bunuda müslüman ve vatan kahramanı kisvesi altında yapanlarla mücadele etmek olacaktır. Şelaleci büyüklerinize böyle söyleyin.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."