SON DAKİKA

Yankesiciye Tutuklama

Yankesiciye Tutuklama
PAYLAŞ

Elazığ, Malatya, Adıyaman ve Siirt'te yankesicilik olaylarına karışan ve 11 suç kaydı bulunan zanlı tutuklandı.

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, yapılan ihbar üzerine kent merkezinde yardım etmek bahanesiyle yaklaştığı bir kişinin 600 lirasını yankesicilik yöntemiyle çalan zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

Yapılan çalışmanın sonucunda ekipler olayın şüphelisi olarak A.E'yi düzenlenen operasyonla gözaltına aldı.

Yakalanan zanlının Malatya, Adıyaman ve Siirt'te de yankesicilik olaylarına karıştığı ve 11 suçtan arama kaydı olduğu belirlendi.

İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı.

Elazığ, AA

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız