Yine 'Kapalı' Dernek, Yine Kumar!

Yine 'Kapalı' Dernek, Yine Kumar!
PAYLAŞ

Malatya'da mühürlenen dernekte kumar oynarken yakalanan 67 kişiye para cezası kesildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, kent merkezinde daha önce kumar oynatıldığı gerekçesiyle mühürlenen derneğin usulsüz şekilde açıldığı ve içeride tombala oynatıldığını tespit etti.

Derneğe operasyon yapan ekipler, kumar oynadığı tespit edilen 67 kişiye idari para cezası kesti.

Kumar oyununda kullanılan düzeneğe el koyan ekiplerce, işletme sahibine mühür bozma ile kumar oynatılması için yer ve imkan sağlamak suçundan adli işlem yapıldı.

Daha önce de, kumar nedeniyle kapatılan bir dernek lokalinin mühürü sökülerek açıldığı ve kumar oynatıldığı belirlenmiş, buraya yapılan baskında tombala oynayanlar suçüstü yakalanmıştı.

AA- malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

1 yorum yapılmış

  • Caner (2 yıl önce)
    Bu tür yerlerde her pislik dönüyor . Alkol,uyuşturucu ne ararsan var . Ama baskın yapıldığında tekrar serbest bırakıyorlar . Çok az bir para cezası . Cezaların ağırlaşması lazım
    0
    0
    Yanıtla
2022-01-28 03:31:50