SON DAKİKA

YMS 2 Futbolcusunu Daha Kiraya Verdi

YMS 2 Futbolcusunu Daha Kiraya Verdi
PAYLAŞ

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor, futbolcularından Berk Yıldız'ı Boluspor'a, Aly Malle'yi ise B.B. Erzurumspor'a kiraladı.

25 yaşındaki Berk Yıldız'ın Boluspor'a, 23 yaşındaki Malle'nin de Erzurumspor'a kiralandığı, kulübün sosyal medya hesabından duyuruldu.

Forvetin sol kanadında görev yapan Berk Yıldız, Galatasaray alt yapısından yetişti. 2018- 2019 sezonunda Elazığspor'dan Yeni Malatyaspor'a transfer edilen Berk Yıldız, sonraki 3 sezonda Adana Demirspor'a kiralanmıştı.

Forvetin sağ tarafından görev yapan Malili futbolcu Aly Malle, geçtiğimiz sezon ara transferde İtalyan Seri B ekibi Ascoli'den transfer edilmişti. Yeni Malatyaspor, Malle'yi TTF'ye bu sezon için bildirdiği kadroda yer vermemişti.

Mehmet GÖRESİYE, malatyahaber.com

 

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız