Final

Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Malatya Haber -

1. Ligde 4 Haftanın Programı

1. Ligde 4 Haftanın Programı
  • 27.12.2015

Futbol Federasyonu, Bank Asya 1. Liginde 4 haftalık programı açıkladı. 23. haftadaki Malatyaspor- Ç.Rizespor maçı TV’den naklen yayınlanacak.

1. Ligin 22., 23., 24. ve 25. hafta programı şöyle:

22. HAFTA PROGRAMI
* 14 Şubat 2009 Cumartesi
Manisaspor Altay 19 Mayıs 13:00

* 15 Şubat 2009 Pazar
Çaykur Rizespor Diyarbakırspor Atatürk 13:00
Giresunspor G.Antep B.Ş. Belediyespor Atatürk 13:30
Kayseri Erciyesspor Adanaspor A.Ş. Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha 13:30
Kartalspor Sakaryaspor A.Ş. Kartal İlçe 13:30
Güngören Belediyespor Samsunspor Mimar Yahya Baş 13:30
Orduspor Kdç. Karabükspor 19 Eylül 13:30
Boluspor Malatyaspor Atatürk 13:30

* 16 Şubat 2009 Pazartesi
Karşıyaka Kasımpaşa Alsancak 20:00

23. HAFTA PROGRAMI
* 21 Şubat 2009 Cumartesi
Adanaspor A.Ş. Kartalspor 5 Ocak 13:30
Malatyaspor Çaykur Rizespor İnönü 13:00

* 22 Şubat 2009 Pazar
Sakaryaspor A.Ş. Giresunspor Atatürk 13:00
Altay Orduspor Alsancak 13:30
Kasımpaşa Güngören Belediyespor Recep Tayyip Erdoğan 13:30
G.Antep B.Ş. Belediyespor Karşıyaka Gaskispor Tesisleri 13:30
Kdç. Karabükspor Boluspor Necmettin Şeyhoğlu 13:30
Samsunspor Manisaspor 19 Mayıs 13:30

* 23 Şubat 2009 Pazartesi
Diyarbakırspor Kayseri Erciyesspor Atatürk 20:00

24. HAFTA PROGRAMI
* 28 Şubat 2009 Cumartesi
Giresunspor Adanaspor A.Ş. Atatürk 13:00

* 01 Mart 2009 Pazar
Orduspor Samsunspor 19 Eylül 13:00
Güngören Belediyespor G.Antep B.Ş. Belediyespor Mimar Yahya Baş 13:30
Boluspor Altay Atatürk 13:30
Kartalspor Kayseri Erciyesspor Kartal İlçe 13:30
Çaykur Rizespor Kdç. Karabükspor Atatürk 13:30
Karşıyaka Sakaryaspor A.Ş. Alsancak 13:30
Malatyaspor Diyarbakırspor İnönü 13:30

* 02 Mart 2009 Pazartesi
Manisaspor Kasımpaşa 19 Mayıs 20:00

25. HAFTA PROGRAMI
* 07 Mart 2009 Cumartesi
Kasımpaşa Orduspor Recep Tayyip Erdoğan 13:00

* 08 Mart 2009 Pazar
Adanaspor A.Ş. Karşıyaka 5 Ocak 13:00
Samsunspor Boluspor 19 Mayıs 13:30
Sakaryaspor A.Ş. Güngören Belediyespor Atatürk 13:30
Kayseri Erciyesspor Giresunspor Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha 13:30
Diyarbakırspor Kartalspor Atatürk 13:30
Kdç. Karabükspor Malatyaspor Necmettin Şeyhoğlu 13:30
Altay Çaykur Rizespor Alsancak 13:30

* 09 Mart 2009 Pazartesi
G.Antep B.Ş. Belediyespor Manisaspor Kamil Ocak 20:00

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."