Final

Final

Örnek Resim


Arion

Arion

Malatya Haber -

Bölge Yüzme Yarışları Yapıldı

Bölge Yüzme Yarışları Yapıldı
  • 31.03.2017

11-12 Yaş Bölge Yüzme Yarışmaları Malatya Kapalı Yüzme Havuzu’nda yapıldı.

İki gün süren müsabakalarda dereceye giren sporcular şöyle oluştu:

11 yaş kızlar 200 metre kurbağalama

1-Beril Öztürk-Sanko Spor Kulübü

2-Hayat Arin Şahar-Van Gevaş Akdamar Spor Kulübü

3-Zozan Rojin Demir-Van Gevaş Akdamar Spor Kulübü

12 yaş kızlar 200 metre kurbağalama

1-Ece Yıldırım-Galatasaray Spor Kulübü

2-Akgül Kurt-Van Gevaş Akdamar Spor Kulübü

3-Nehir Kumru-Kayseri Elit Seva Yüzme Kulübü

11 yaş erkekler 200 metre kurbağalama

1-Yılmaz Efe Yıldırım-Kayseri Zirve Yüzme Spor Kulübü

2-Mehmet Karlıtekin-Kayseri Elit Seva Yüzme Kulübü

3-Kerem Cem Koç-Altınkulaçlar

11 yaş kızlar 100 metre serbest

1-Ceylin Ülker-Kayseri Elit Seva Yüzme Kulübü

2-Melisa Özkılıç-Sanko Spor Kulübü

3-Sudem Özdemir-Kayseri Zirve Yüzme Spor Kulübü

12 yaş kızlar 100 metre serbest

1-Vera Güçlü-Kayseri Gençlik Hizmetleri Spor

2-Sophia İrem İskenderoğlu-Kayseri Faroz Yüzme Spor Kulübü

3-Mehlika Kuzeh Yalçın-Kayseri Olimpik Gençlik Spor

11 yaş erkekler 100 metre serbest

1-Burhanettin Sağır-Kayseri Elit Seva Yüzme Kulübü

2-Mustafa Temir-Kayseri Faroz Yüzme Spor Kulübü

3-Burak Işık-Kauseri Gençlik Hizmetleri Spor

12 yaş erkekler 100 metre serbest

1-Yusuf Dede-Kayseri Boğaziçi Spor Kulübü

2-Semih Demirbaş-Kayseri Olimpik Gençlik Spor Kulübü

3-Ahmet Hazar Tan-Elazığ Hazar Spor Kulübü

11 yaş kızlar 50 metre sırtüstü

1-Rümeysa Uluç-Van Gevaş Akdamar Spor Kulübü

12 yaş kızlar 50 metre sırtüstü

1-Ada Erkmen-Ünsal Fikirci Spor Kulübü

2-Akgül Kurt-Van Gevaş Akdamar Spor Kulübü

11 yaş erkekler 50 metre sırtüstü

1-Derin Bıçak-Van Gevaş Akdamar Spor Kulübü

2-Kaan Turin-Malatya Su Sporları

3-Deniz Ali Zengin-Van Gevaş Akdamar Spor Kulübü

12 yaş erkekler 50 metre sırtüstü

1-Ahmet Hazar Tan-Elazığ Hazar Spor Kulübü

2-Tayanç Karakaya-Nevşehir İl Karması

3-Emir Peköz-İskenderun Yüzme İhtisas

11 yaş kızlar 100 metre karışık

1­-Simay Çakır-Kayseri Zirve Yüzme Spor Kulübü

12 yaş kızlar 100 metre karışık

1-Ece Yıldırım-Galatasaray Spor Kulübü

2-Ada Erkmen-Ünsal Fikirci Spor Kulübü

3-Şevval Ezgi Aktaş –Ardahan Gençlik Spor Kulübü

11 yaş erkekler 100 metre karışık

1-Onur Mert Yıldız-Kayseri Faroz Yüzme Spor Kulübü

12 yaş erkekler 100 metre karışık

1-Emir Peköz-İskenderun Yüzme İhtisas

2-Mert Kirveli –Kahramanmaraş Gençlik Spor Kulübü

11 yaş kızlar 400 metre serbest

1-Ceylin Ülker-Kayseri Elit Seva Yüzme Kulübü

2-Sudem Özdemir-Kayseri Zirve Yüzme Spor Kulübü

3-Beren Kayapınar –Kayseri Zirve Yüzme Spor Kulübü

12 yaş kızlar 400 metre serbest

1-Vera Güçlü-Kayseri Gençlik hizmetleri

2-Ece Yıldırım-Galatasaray Spor Kulübü

3-Mehlika Kuzeh Yalçın-Kayseri Olimpik Gençlik Spor

11 yaş erkekler 400 metre serbest

1-Burhanettin Sağır-Kayseri Elit Seva Spor Kulübü

2-Demir Güçlü-Kayseri Gençlik Hizmetleri

3-Burak Işık-Kayseri Gençlik Hizmetleri

12 yaş erkekler 400 metre serbest

1-Yusuf Dede-Kayseri Boğaziçi Spor Kulübü

2-Mehmet Gazi Gelirli-Malatya Gençlik Hizmetleri

3-Seyit Burhanettin Çobanoğlu-Kayseri Elit Seva Yüzme Kulübü

11 yaş kızlar 50 metre kelebek

1-Melisa Özkılıç-Sanko Spor Kulübü

12 yaş kızlar 50 metre kelebek

1-Vera Güçlü-Kayseri Gençlik Hizmetleri

2-Ezgi Çelik-Kayseri Elit Seva Yüzme Kulübü

3-Merve Erdemir-Kayseri Elit Seva Yüzme Kulübü

11 yaş erkekler 50 metre kelebek

1-Eren Koçak-Kayseri Zire Yüzme Spor Kulübü

2-Mustafa Temir-Kayseri Faroz Yüzme Spor Kulübü

3-KLaan Civan-Nevşehir İl Karması

12 yaş erkekler 50 metre kelebek

1-Semih Demirbaş-Kayseri Olimpik Gençlik Spor

2-Mehmet Gazi Gelirli-Malatya Gençlik Hizmetleri

3-Taha Demirel-Van Gevaş Akdamar Spor Kulübü

11 yaş kızlar 100 metre sırtüstü

1-Rümeysa Uluç-Van Gevaş Akdamar Spor Kulübü

2-Simay Çakır-Kayseri Zirve Yüzme Spor Kulübü

11 yaş erkekler 100 metre sırtüstü

1-Demir Güçlü-Kayseri Gençlik Hizmetleri

2-Van Gevaş Akdamar Spor Kulübü

3-Kayra Ziya Kıran-Malatya Su Sporları

12 yaş erkekler 100 metre sırtüstü

1-Utku Polat- İskenderun Yüzme İhtisas

2-Ahmet Hazar Tan-Elazığ Hazar Spor Kulübü

3-Emir Peköz-İskenderun Yüzme İhtisas

11 yaş kızlar 200 metre karışık

1-Sudem Özdemir-Kayseri Zirve Yüzme Spor Kulübü

2-Beren Kayapınar-Kayseri Zirve Yüzme Spor Kulübü

3-Hayat Arin Şahar-Van Gevaş Akdamar Spor Kulübü

12 yaş kızlar 200 metre serbest

1-Ece Yıldırım-Galatasaray Spor Kulübü

2-Mehlika Kuzeh Yalçın-Kayseri Olimpik Gençlik

3-Ezgi Çelik-Kayseri Elit Seva Yüzme Kulübü

11 yaş erkekler 200 metre karışık

1-Demir Güçlü-Kayseri Gençlik Hizmetleri

2-Mustafa Temir-Kayseri Faroz Yüzme Spor Kulübü

3-Burak Işık-Kaysri Gençlik Hizmetleri

12 yaş erkekler 200 metre karışık

1-Yusuf Dede-Kayseri Boğaziçi Spor Kulübü

2-Semih Demirbaş-Kayseri Olimpik Gençlik Spor

3-Batin Kaya Çakıroğlu-Kayseri Elit Seva Yüzme Kulübü

11 yaş kızlar 50 metre kurbağalama

1-Beril Öztürk-Sanko Spor Kulübü

2-Melisa Özkılıç-Sanko Spor Kulübü

3-Hayat Arin Şahar-Van Gevaş Akdamar Spor Kulübü

12 yaş kızlar 50 metre kurbağalama

1-Akgül Kurt-Van Gevaş Akdamar Spor Kulübü

2-Ada Erkmen-Ünsal Fikirci Spor Kulübü

3-Eylül Arbaç-İskenderun Yüzme İhtisas

11 yaş erkekler 50 metre kurbağalama

1-Eren Kılıç-Elazığ Hazar Spor Kulübü

2-Yılmaz Efe Yıldırım-Kayseri Zirve Yüzme Spor Kulübü

3-Mehmet Karlıtekin-Kayseri Elit Seva Spor Kulübü

12 yaş erkekler 50 metre kurbağalama

1-Ulaş Avcı-Van Gevaş Akdamar Spor Kulübü

2-Mert Kirveli-Kahramanmaraş Gençlik Spor.

Ferdi DURDU, Yeni Malatya Gazetesi

Etiketler: /

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."