Miram

Final

Fuat


Serdar doktor
Malatya Haber -

“Büyük Bir Coşkuyla Karşılayacağız”

“Büyük Bir Coşkuyla Karşılayacağız”
 • 13.10.2020

AKP Malatya Milletvekilleri Bülent Tüfenkci, Öznur Çalık, Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve AKP İl Başkanı İhsan Koca, Akçadağ, Doğanşehir ve Kale İlçelerine ziyarette bulundu.

İl Başkanı İhsan Koca, Malatya’da ilçe kongrelerini başarıyla tamamladıklarını ve 25 Ekim’de yapılacak il kongresi hazırlıklarını sürdürdüklerini belirterek, “Bu gönül birliğini güçlendirerek, aramızda diyalog ortamını daha da artırarak, geliştirerek, el birliğiyle Malatya’mıza ve ilçelerimize hizmet edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın elini daha da güçlendireceğiz. Allah gücümüze güç katsın, yardımcımız olsun. 25 Ekim’de Sayın Cumhurbaşkanımızın da iştirak edeceği 7.Olağan İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. İnşallah kongremizi de hayırlı bir şekilde sonuçlandırır, ondan sonra Malatya’ya hizmet için yolumuza devam ederiz” diye konuştu.

“AK Parti milletin partisi” diyen Koca, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İster üye, ister teşkilat mensubu, ister mahalle temsilcisi, ister mahalle başkanı olalım önemli olan partimiz için el ve gönül birliğiyle çalışmaktır. Hizmetlerin devamının gelebilmesi için; ilçelerimize, ilimize, ülkemize, hatta Türkiye’ye umut bağlayan mazlum ümmetlerin umudunu devam ettirebilmek için cumhurbaşkanımızın elinin güçlü olması adına çalışmalarımızı devam ettirmemiz lazım. İnanıyoruz ki bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada çalışmalar el ve gönül birliğiyle devam edecek. Hem Malatya’mız hem de ülkemiz için faydalı olmaya çalışacağız.”

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan da “Değerli milletvekillerimiz ve il başkanımızla birlikte hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuyoruz. Seçilen yönetimlerimize hayırlı olsun diyor, başarılar diliyorum” dedi.

“2023 sürecine gideceğiz”
AKP MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise, 25 Ekim’de gerçekleştirilecek olan il kongresi kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Malatya’ya geleceğini ifade etti. Milletvekili Çalık, 2021 yılında büyük olağan kongrenin gerçekleştirileceğini kaydederek, “O kadrolarla ilçe, il ve genel merkez yöneticilerimizle 2023 sürecine gideceğiz. 2023 seçimleri için hepimizin hummalı bir şekilde çalışması gerektiğini düşünüyorum. O uluslararası güçlere inat, ‘Maraş’ı bile tanımayan Kılıçdaroğlu’na inat, Joe Biden’ın ittifaklarına inat biz yeniden bir kez daha Recep Tayyip Erdoğan’ı 2023’te cumhurbaşkanı seçeceğiz” dedi.

“AK Parti’nin temelini millet attı”
AKP MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AKP teşkilatlarının çok önemli olduğunu ifade etti. Milletvekili Tüfenkci, AKP’nin temelini milletin attığını belirterek, “Bugün eğer Türkiye’de var olan eserlerin tamamında AK Parti döneminde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimizin katkıları var. Teşkilatlarımız milletimizle olan gönül köprülerimizi pekiştirecek. Yeni insanlarımızı bu saflara, halkalara dahil edeceğiz çünkü 2023 ve 2024 bizim için önemli. En önemlisi de Türkiye’yi dünyada başı dik olarak temsil eden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bir daha başkan seçtirmek adına hep birimizin gayretimizi göstermesi gerekiyor” diye konuştu.

“Davamız milletimize hizmet etme davasıdır”
AKP Malatya Milletvekili Ahmet Çakır ise tek hedeflerinin AKP’yi bütün ilçelerde ve Malatya’da güçlendirmek olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

“Daha çok hizmet yapmak, sahada çalışmak; birlik ve beraberliğimiz artıracak bir tutumla tek hedefimiz AKP’yi güçlendirmek. Tabii gerçekten hepimizin bir davası var. AK Parti’ye biz, ‘Bir dava partisi’ diyoruz. Dolayısıyla davamız; millet, bayrak, vatan, ezan davasıdır. Milletimize hizmet etme davası. Bu ülkenin binlerce yıllık tarihine sahip çıkma davası. Bu milletin yüzlerce yıllık geleceğini düşünen güçlü Türkiye’yi oluşturma davası. Dolayısıyla güçlü bir liderin kadrolarında bulunmak hepimiz için bir onur ve şereftir.”

“Büyük bir coşkuyla karşılayacağız”
AKP Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yol arkadaşlığı yaptıkları için Allah’a hamd ettiklerini söyledi. Kahtalı, “Cumhurbaşkanımız 25 Ekim’de Malatya’ya gelecek. Mazlumların umudu, ülkemizin lideri Cumhurbaşkanımızı büyük bir coşkuyla karşılayacağız. Bütün hemşerilerimizi 25 Ekim’de kongremize bekliyoruz” diye konuştu.

Başkan Koca ve beraberindeki heyete ilçe belediye başkanları, ilçe parti başkanları, il yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Bülten- malatyahaber.com

Etiketler:

Yorumlar
 1. Misafir dedi ki:

  Ekonomi dibe vurmuş, yoksulluk artmış, issizlik rekor seviyelere çıkmış, ülke 12 yıl geriye gitmiş, suriyeliler heryerde cirit atar hale gelmiş, yolsuzluk sırdan bir hal almış, ama kimin umrunda. Ülke parası pul olmuş, her şeye iğneden ipliğe zam gelmiş, insanlar gelecekle ilgili hayal bile kuramaz olmuş kimin umrunda.’ Yetkiyi bu kardeşinize verin bakın dolar ve faiz nasıl düşecek ‘diyen galiba bir başkasıydı. Söylencek o kadar şey var ki buraya yazmakla bitmez.

 2. memoli dedi ki:

  GERÇEKTEN çok yazık vatandaş dan uzak duruyorlar vekiller neden mi çünkü insanlar tepkili onlarda farkında bir şey yaptıkları yok kendi aralarında birbirlerini ağırlıyorlar memlekette neler oluyor vatandaşın derdi sıkıntısı nedir dinleyen eden yok insanlara tepeden bakmak var reisi mizin sayesinde ordasınız yoksa kimse size oy vermez

 3. Suat yildirim dedi ki:

  Şehit fevzi mahallesi olarak bizlerde coşkuyla karsilayacaz sesimizi cumhurbaskanina duyuracaz inşallah bize yapilan hukuksuzluk zalimlik elbette Rabbim de sesimizi duydu.suriyelilere verilen degerden bizlerde istiyoruz.kira 1500 lira olmus bize 995 lira verip ev tasima parasi yok.ev sahibi depozitif ister.cekin elinizi bizden.

 4. Mirro dedi ki:

  Reis gelsin bize vekillerimizi tanitsin oda olmasa Malatya’da vekillerimizi sadece resimlerden düğünlerde resimden gorecegiz.carsi merkezde iyi çalışma var ağaçların diplerini ağaç muhafazalarla kapatıyorlar kış geliyor kar yağmur curusun israf çoğalsın diye.sadece yazık hiç birisi ne Malatya’ya nede reise yol arkadasi.

 5. Ali Kaya dedi ki:

  Otobüsün önünde ayakta durdurmayın ha? Engebeli Beylerderesi köprüsünü geçerken kafasını cama vurabilir Mazallah… Öznur hn. muhakkak yanında olsun. Erdoğan ”bu köprü neden bu kadar hoplayıp zıplıyor” demesin. Bir de bol inşaat bölgelerini güzergah seçin. İnşaatı çok sevdiğini bilmeniz lazım…Etrafındaki koruma ordusunu 10 katına çıkarın ki vatandaş yanına yaklaşmasın. İstenmeyen diyaloglar yaşanabilir. Şöyle 500 kapkara makam arabası ile cafcaflı şehre girin ki vatandaş ”vay bee devletimiz çok büyükmüş” desin. Ha bir de çevre illerden ne kadar olis varsa şehire yığın, takviye yapın, etten duvar olsun ki yani bele her şey dört dörtlük olsun… Ha unuttum, yeni mahsul kayısıyı kimin ikram edeceği noktasında, Selahattin Başkan ve Mehmet Başkan noktasında dikkat edilmesi noktasında tedbirler alınması noktasında bir çalışma var mı? Bir, ikincisi Bulvarı görünce muhakkak kaç km olduğunu sorabilir..Gürkan cevap vermesin…

 6. Rami dedi ki:

  Daha beter olacaklar bunlar Iyi gunleriniz

 7. Huzur dedi ki:

  Coşkuyla seçimleri bekliyoruz…

 8. Ali Yılmaz dedi ki:

  Birbirinizi yiyorsunuz reis acilen Malatya’ya el atmalı

 9. Harun BİNGÖL dedi ki:

  Güzel karşılayın da fakat size daha OY verirmiyiz orası çok zor.

 10. Malatyasız dedi ki:

  Gelsin gelsin AKP Genel Başkanı, sayesinde yollar tamir edilir, şehir biraz düzeltilir.

 11. Akıldane dedi ki:

  Malatyalı birisi olarak söylüyorum,akp nin işi seçimlerde zor.joe biden falan için bir daha niye seçelim erdoğanı.evimi geçindiremiyorum.2500 tl maaş ile.gelsin sayın çalık maaşları değişelim

 12. mehmet ö dedi ki:

  aman iyi karşılayın iyice yağ çekin. yazık şu zihniyete

 13. Doğrucu dedi ki:

  Aman ha karşılarken dikkatli olun birbirinizi ezmeyin haaa!

 14. Bülent Yaşar dedi ki:

  Mehter ekibi gibi kayısı ikram ederler düzgün yol güzergahından valiliğe gider. Malatyaya yaptırdıkları köprü ortada. Havaalanı 2071 de olur. Malazgirt savaşının yıldönümüne denk getirirler. Padişahım çok yasa

 15. Ali dedi ki:

  Ahanda buraya yazıyım, Antep’te 300 fabrikanın açılışını yapmışlardı, Malatya’da 444 fabrikanın açılışını yapacaklar.

 16. Ferdi dedi ki:

  Körler sağırlar birbirini ağırlar. İşsizim açım çocuk okula gidiyor iş dedim işkurlara gittim hiçbiişe giremedim
  Kim duydu sesimi . Tartışmışlarmış beter olsunlar hangi parti olduğunun önemi yok.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."