Final

Fuat


Opel Combo
Malatya Haber -

“Destek Veren Vermeyen Herkese Teşekkürler”

“Destek Veren Vermeyen Herkese Teşekkürler”
 • 22.05.2018

AKP listesinde  yer almayan Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “3 dönemdir biz listeye konduğumda nasıl onur ve sevinç duymuşsak, bugünde aynı duygularımı paylaşıyorum. Biz bu partiye ve harekete bir dava eri olarak gönül koyup geldik ve bugünde aynı duygularımızı devam ettiriyorum.” dedi.

Şahin; “AK Parti kurulduğu günden bugüne kadar hareket olarak ülkemizin, milletimizin ve gönül coğrafyamızı ile dünyanın her yanındaki mazlumların yanında yer aldık. 16 yılda güzel hizmetler yaptık. Bu hizmetler bugün inkar edilecek bir noktada değildir. Bizlerde bu ekipiçinde, partimizin kuruluşundan bugüne kadar il yönetiminde, il başkan yardımcısı olarak, il başkanı olarak ve 3 dönemdir de Sayın Cumhurbaşkanımızın olurları ve sahada da milletimizin desteği ile milletvekili olarak görevde bulunduk. Bu sürede Allah bize hizmet etmeyi nasip eyledi.” dedi.

-“Herkese teşekkür ediyorum”
Kendisinin milletvekili seçildikten sonra ailesini Ankara’ya götürmediğini ve haftanın 3 günü her zaman Malatya’da ve Malatyalılarla birlikte olmaya gayret gösterdiğini belirten Şahin, “Birçok insanımızın duasını almaya nail olacak hizmetlerde bulunduk. Yapmamız gerekenleri yaptığımız kanısındayım. Bir ekip olarak yapılması gerekenleri yaptık. Bize destek veren ve vermeyen bütün Malatyalı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Yerelde almış olduğumuz sorunları ileterek çözüm bulduğumuz kamu görevlilerine, tüm güvenlik birimlerimize teşekkür ediyorum, en kalbi şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

-“Listedeymişim gibi çalışacağım”
24 Haziran seçiminde isminin listede olmaması ile ilgili durumu da değerlendiren Şahin şunları söyledi; “3 dönemdir biz listeye konduğumda nasıl onur ve sevinç duymuşsak, bugünde aynı duygularımı paylaşıyorum. Biz bu partiye ve harekete bir dava eri olarak gönül koyup geldik ve bugünde aynı duygularımızı devam ettiriyorum. Listede olmamız bizim için bir şey ifade etmiyor. Milletimizin ve ümmetimizin taleplerine, gönül coğrafyamızın taleplerine daha güçlü bir şekilde listede yer alan arkadaşlarımın yeni dönemde partimizin güçlü bir şekilde cevap vereceğine yürekten inanıyorum. Mustafa Şahin olarak, sanki listedeymişim gibi bana verilen her görevi sonuna kadar yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın.”

-“Milletimin emrindeyim, listemizin yanındayım”
Şahin, “Görevimizi hakkıyla yerine getirdiğimizi düşünüyorum. ‘Mustafa Şahin, sahada yoktu’ diye en ufak bir sıkıntıyı bırakmadık. Hep milletimizin yanında yer almaya gayret gösterdik, hep sahada vatandaşımızla birlikte olmanın gayretinde olduk. Mustafa Şahin görevini hakkıyla görevini yerine getirdi ve gönül rahatlığı ile bu bayrak yarışında bayrağı başka arkadaşlarına devretti. Açıklanan listede olan arkadaşlarımızla beraber olacağız, milletimizle beraber olacağız. Bir dava adamı olarak milletimizin emrindeyiz, sayın cumhurbaşkanımın açıklamış olduğu listemizin yanındayız. Malatyalı tüm hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kaydetti.

Burhan KARADUMAN, Yeni Malatya Gazetesi- malatyahaber.com

Etiketler: /

Yorumlar
 1. ersin koray dedi ki:

  bir kitle vardır her dönem güçlü kimse ondan yanadır, dün hocaefendi derlerdi, şimdi fetö diye meydanlarda onlar vardır, bugün güçlü kimse onun borazanını çalarlar, malesef bu kitle en çok malatyamızda var

 2. aktürk dedi ki:

  yolunuz acok olsun biz sizden razıyız allah razı olsun

 3. Alim dedi ki:

  Sn yorumcular bu kadar ahınızı alan vekil şuan artık vekil değil yerinizde olsam açın Mustafa Şahin millet vekiline telefonla ulaşıp hesabınız varsa delikanlıca mahsuplaşınsana belkide sn vekil bu yazılanlardan haberdar olmayabilir , varsa alacağınız hem yüzüne hemde sandıkta hesabını sorun. Buradan ahkam kesmek ER kişinin karı değil sıradan her kişinin karı olmamalı, Eminim çoğu vekili tanımadan işi düşmediği halde siyasi hırslarının esiri olmayıp ve bu mübarek günde helalleşmiş olursunuz…benim ve bildiğim birçok dostumun da işimiz düştüğünde diğerlerine ulaşamayıp yalnız sn mustafa vekil işimizle ilgilenip çözmüştür. Allah işini rast getirsin eminim diğerler gibi yan gelip yatmadan köşesine çekilmeyip Malatya’mıza daha çok katkısı olacak bir ağabeydir.

 4. MURAT dedi ki:

  MALATYALI HAK EDENE HAKKINI VERİR MERAK ETMEYİN MALATYA MİLLETİ KUZU DEYİL SAĞİ GÖSTERİR SOL VURUR .ÖNCEKİ TARİHLERDEKİ GİBİ.

 5. MALATYA LI dedi ki:

  SAYIN VEKİLİM SİZİ AYAĞINIZI KAYDIRAN MALATYA AKP İL YÖNETİMİ OLDU MALATYALI OLUŞUNUZ PARTİYE TERS DÜŞTÜ MALATYAMIZI ADIYAMAN LILAR İŞİGAL EDİYORLAR VE BUNUDA BAŞARDILAR YAZIK OLDU GÜZELİM MALATYA YA

 6. Mert dedi ki:

  Herkese S.A.

  Sn. Mustasfa ŞAHİN Malatya için hiç birşey yapmamakla beraber kurduğun tüm cümleler yapmacık.. 1 Milyon nüfüsta vicdanı olan 1 kişi demezki Mustafa ŞAHİN faydalıydı. Dünyada para mal mülk geçici ölüm tek gerçek. Para yerine insan biriktirebilirdiniz. İyilik güzellik biriktirebilirdiniz. Bundan sonraki hayatınızda iyililikler ve faydalı olmanız dileğimle Sn. Eski Mv. Mustafa ŞAHİN.

 7. mehmet YILDIRIM dedi ki:

  ben ve ailem sana verdiğimiz hiç bir OYOMUZU HELAL ETMİYORUZ hesap günü yakana yapışacam bilesin.

 8. Alirıza dedi ki:

  Sn değerli yorumcu arkadaşlar muhalefet yaparken Malatya’mıza zarar vermeyelim kişileri siyaseten sevmeyebilirsiniz ancak ilimize en çok hizmeti geçen mv li sn Mustafa Şahin’i eleştirirken ; Hırsızlığı, siyasi menfaati, tembelliği veya herhangi bir zaafiyeti var mı.? Ona bakılıyor mu , ? adamın bu mübarek günde onca günahını alıyorsunuz vebaldir , Malatyamızda her kime sorulsa mütevazi kapısı veya telefonu çalındığın da bugüne kadar gelip geçmiş siyasiler içinde en rahat ulaşılıp derdimize derman olan tek vekil, bu ne haset ne kin ne acımasız saldırılar vallahi o benzetme yaptığı fetöcü emir saadettinler benzetmesi yerinde derim, hangi hizmet yaptı sorusunu köylüye, çiftçiye, esnafa , eğitimcilere, sağlık alanındakilere zengine fakire sorun ve cevabını öyle alın , yoksa başka siyasiler gibi sn Mustafa Şahin mütevazidir ben şu hizmetleri yaptım diyecek yapıda değil. Bilen herkes razı ise sorun nedir.?????

  1. Ali değirmenci dedi ki:

   Olumsuz yorum yapanlardan hangisi mustafa şahini aramışta geri dönüş yapmamış delikanlıca yazsınlar. Çamur atmasınlar. Alirıza yorumunu sonuna kadar destekliyorum

 9. Kazım şahin dedi ki:

  Sanki seçilenler Mustafa vekilden iyi

 10. Aliseydi dedi ki:

  Sn şahin 3 dönemdir malatya için yaptığın tek somut şeyi söylermisin lütfen

 11. Mehmet dedi ki:

  Vay be artik 28 subattan bahsedecek kimse kalmadi sanki malatyada birtek o magdur.biz hic teze caminin onunde turban icin cop yememisiz

 12. Malatyasporlu dedi ki:

  Malatyaya 3 dönemdir ne yapmış allah için çıksın desin ben bunu yaptım diye

 13. Ali aslan dedi ki:

  Kendisi hizmet etmekten başka her şeyle uğraştı. Eski rektörle uğraştı, esnaf odasıyla uğraştı, birtakım dini ve siyasi kisvelerle bir araya gelen derneklerle uğraştı. Malatya için ne yaptı desek; cevap: hiçbir şey.

 14. Ali değirmenci dedi ki:

  Malatyanın son dönemde malatyalılarla içiçe olan her derdine koşan elinden gelen herşeyi yapan sayın vekilimizden şimdiye kadar yaptığı hizmetler için allah razı olsun. Sürekli malatyada cenaze düğün kimin neyinvarsa elinden gelince ziyaret etti. Mustafa şahini malatyalılar çok arayacak çok. İnşallah belediye başkanı olarak tekrar hizmete döner. Olumsuz yorum yapanlar sanırım malatyada yaşamıyorlar

 15. Kudret dedi ki:

  Nurettin yaşar ve taha özhana ne oldu

 16. babo dedi ki:

  Yolun açık olsun öğretmenliğe devam.

 17. Vahit var dedi ki:

  ÇOK ÜZÜLDÜM,GÖZLERİM YAŞARDI

 18. kemal dedi ki:

  sayın şahin
  oyları bizden aldınız ama malatyada kamu kurumlarına makamlar liyakatsız meşalecilere gitti bunun hesabını allaha nasıl vereceksin.Allah okadar büyükkü kul hakkını yarına bırakır ama yanına bırakmaz

 19. Karaçorlu dedi ki:

  Sn şahin bu siyasete, bu particiliğe dava demeyin ,dava farklı bir iştir.siyaset yoluyla şehrine hizmet ettiyseniz ne mutlu sana . sizler bir kişiye iradenizi ipotek etmiş parmak indirip kaldır kadrosuna dahildiniz, şimdi sizinki tamam dendi hepsi bu ,dua edin .Allahtan ki kurtulmuşsunuz. Bir kişinin dünyası için ahiretinizi berbat etmeyin.

 20. Gafar Kılıç dedi ki:

  Bence Malatya’nın en mert millet vekillerinden

 21. ersin koray dedi ki:

  tek akılda kalan “sadettin köpek” olacak, onunla anılacaksınız

 22. kemal dedi ki:

  yar saçların lüle lüle

 23. Erol dedi ki:

  Yazık olmuş.Nasıl listeye giremedi!

 24. GERÇEKCİ dedi ki:

  Mustafa şahin daha düne kadar sizin gibi vekil olup listeye giremeyenler hiç biri sahada yoktur. dediler; dediklerin gibi biz davamıza sahip çıkarız. nerdeler yoklar, menfaatler bitiince davada bitiyor bırakın bu laf demeğojilerini. ayrıcı malum gurup da ağababalarınız la beraber buna fetö dahil olmak üzere birleşip TSO ‘da için ellem etiniz gullem ettiniz bir şekilde aldınzı Allah’ta senin işini rast getirmedi hak ve hakıkat yerini buldu siz hesap yaptınız Allahın hesabını unuttunuz. Mustafa şahin artık bunda sonra şelalecilerin yanında koşturursunuz.

 25. MALATYALI ROJDA dedi ki:

  Sadettin köpeğe benzettiğin insanlar mahşerde senden hesap soracak.Oy uğruna, koltuk uğruna binlerce insanın hakkına girdin.Hesabını artık sen düşün.28 Şubat edebiyatı yapmaktan başka birşeyin görmediğimiz, ne hikmetse milletin tek vekili diye bahsettiğiniz Mustafa Şahin bundan sonraki hayatınızda başarılar

 26. ALPERTUNGA dedi ki:

  milletvekili olacak bir vatandaş değildi. siyasal islamın zirve yaptığı dönemde 2 dönem vekillik yapmış bir zat olarak tarihin derinliklerinde unutulacak bir şahsiyet.son çırpınışları da fayda etmedi çünkü konuştuğu dilin(28 şubatta başörtülü bacımı diye başlayan sonu siyonizm ve natoyla biten ) mağduriyet edebiyatının tümünü bitirerek kendisi mağrur olarak son noktayı koydu.şimdi eski belediyenın orda emekliler çay bahçesinde etrafına topladığı 3-5 cami cemaatine 28 şubatı anlatmaya devam eder.

 27. Cirmiktili dedi ki:

  artik selalede hizmet edersin.selalede bir bardak suda verirler.

 28. ali dedi ki:

  Mustafa Bey aslında bir eğitimci olarak umut vaadeden biriydi. Malatya ya hiç gelmeyen 2 milletvekili varken sürekli Öznur Hanımla birlikte koşturması çalışması iyiydi. Ancak ne oldum demeyecek ne olacam diyeceksin. Sana oy verip yıllarca vekil yapmış insanlara “köpek” demeyeceksin. İŞTE BU YÜZDEN DERSİNİ ALMASINA ÇOK SEVİNDİM. HAKKIMI DA HELAL ETMİYORUM.

 29. oktay dedi ki:

  hiç çalışmana gerek yok seçim sonucu belli.2-2-2.veya 3-2-1

 30. Malatyalı dedi ki:

  Malatya ya ne faydan oldu Allah aşkına ….

 31. Pırasa dedi ki:

  Adnan menderes 28 şubat 12 eylül 15 temmuz diye diye geçen 3 dönem yolunuz açık olsun.

 32. mehmet YILDIRIM dedi ki:

  BUNCA SENEDİR BU ADAM MALATYA İÇİN NE YAPTI ALLAH İÇİN BİLEN VARSA YAZSIN DA BENDE ÖĞRENEYİM.

 33. Hasan dedi ki:

  Oste boyle yaparlar..

 34. AhmetMELİD dedi ki:

  28 subati anlatmaktan baska hic bir sey yapmadin. İnsallah oy aldigin vekilligin boyunca kazandigin para icine sinmstir. Hadi yolun acik olsun.
  28 subat hikayelerini duymayacagimiz icin mutluyuz.
  Cakir ve Kahtalinin 3 ve 4. Sirada oldugunu gordum ya oylar mhpye . Akp devri bitti artik

 35. Nedim dedi ki:

  Ben sizi hiç tanımadım iyi olmuş seçilmemeniz

 36. 44malatya dedi ki:

  Vekil,olupda,listeye,gireyemenlere,malatyada,is,
  Hazir,kaldirim,muhendisligi,yaparlar,

 37. Ali dedi ki:

  Sn vekilim sizinle ilgili bir haber çıktığında memlekette nekadar emir saadettin varsa hep birden şahsınıza saldırıda yarışıyorlar , fetöcüleri bulmak için bunların “IP ” numaralarına bakmak yeter galiba . Bizler sizlerden razıyız Allah, Peygamber de razı olsun hep dik durup doğruları hakedenin yüzüne haykırdınız , şahidiz kendiniz için değil millet için çaba sarfettiniz , kapınızı, telefonununzu her çalanın derdine derman oldunuz, siyaseti yüreğinizle yaptınız Ülkemizde hiçbir siyasinin yapmadığı işleri yaptınız , televizyonlardan millete telefonunu veren tek vekildiniz . Sizleri hep güzelliklerinizle yad edeceğiz. Şu yorumların seviyesi haklılığınızın işareti arandığınızda en rahat ulaşılan vekil ünvanınız bilesiniz.

  1. Ahmet dedi ki:

   Vekilinin sana nekadar güzel örnek olduğu anlaşılmakta ,çok güzel yetiştirmiş seni!!! Sen milletin IP sini kontrol ettireceğine ,öncelikle IQ nu bir kontrol ettir.

   1. Ferit dedi ki:

    Gol oldu

   2. ERTTUĞRUL dedi ki:

    Sn Ahmet bey seni yetiştiren de iyi yetiştirmiş hakkını verip kendini iyi ifade ettirip bu vesileyle IQ nü de ispatlamış oluyorsun . 44 Malatya rumuzlu bey de kaldırımlarda rahatsız edenin çok herhalde tavsiyem kaldırımlarda çöreklemesinler, anlaşılan sizin gibiler , vekilimiz ve Ak partililer geçerken daha çok rahatsız olacağa benziyorsunuz . IP lerinizin kimin elinde olduğunu gösterip kendileriniizi ele veriyor‭sunuz.Sabah uyananlarla daha niceleri ALİ bey’i ne kadarda haklı çıkarıp, Rüştünüzü ispatlamış olacaksınız.. Sn vekilimizin asaleti Saadettin’lerin daha çok uykularını kaçıracağa benziyor. Bundan böyle Saadettinlere uykuyu haram…..

   3. oktay dedi ki:

    ıq var mıdır ahmet?

   4. Ruşen ucar dedi ki:

    Süper…güzel oturmuş

  2. Bülent TAŞ dedi ki:

   Telefon veren çok gazetelerde marifet telefon vermekte değil iş yapmakta hak ettiği vekillik değildi Malatya ona çok bol gelir

  3. sinan dedi ki:

   ali efendi bu yorumla seninde IP belli oldu. işler tersine dönerse sende bulunursun ona göre 😉

  4. sinan dedi ki:

   ayrıca ali efendi sen kimsin ki kafana göre fetöcü diyebiliyorsun iftiracı! işinize gelmeyen herkes fetöcü bir siz temizsiniz öyle mi !

  5. cemil dedi ki:

   hemen beğenilmeyen bi şey söylendiğinde fetöcü diye iftira atanların fetöcü olup olmadıklarına bakmak gerekir. çünkü ak partiye en büyük zararı herkese fetöcü diye iftira atanlardan geliyor

  6. Hakan dedi ki:

   Bizler deyilde .biz .dersen daha iyi olur .herkesin adina .deme

  7. ali yılmaz dedi ki:

   Temel amcanın bahsettiği 4 Y tamda 44malatyayı anlatıyor:)

 38. akpartili dedi ki:

  ÜZÜLME VEKİLİM SENİ DE BAKAN YAPAR BELKİ REİS.

 39. Has Malatyalı dedi ki:

  “Sadettin Köpek’ler”e de teşekkür ediyor musun? Hani Reis’ e oy verip vekillere vermeyecek olanları ona benzetmiştin ya?..

 40. ibrahiM44 dedi ki:

  Sen ne kadar anlatirsan anlat bizim bildiğimiz iyi oldu ;iyiki yoksun güle güle Malatya icin konusmaktan başka hiç bişey yapmayan adam

 41. Turan dedi ki:

  Vekil olduğun ilk günden beri malatyanın her yerini karış karış gezen her zaman milletin içinde olan her daim ulaşılabilen kapısı herkese her zaman açık olan doğru bildiğini korkmadan cesurca haykıran halkın adamı adam gibi adam bu şehre insanlarına emeğin azımsanmayacak kadar çoktur bilen biliyor bu listede olmanı çok isterdik hakediyordun şimdi senin gibi milletle iç içe bi vekil daha kim bilir ne zaman gelir Allah razı olsun senden biz razıyız sayın vekilim

 42. Tolga dedi ki:

  Ohhhh cok sukur

 43. Ahmet dedi ki:

  28 Şubatı bizlere ezberletti durdu dört yıl boyunca.Şimdi Millete 24 Haziran mağdurlarını anlatsın dursun.Kendisine de geçmiş olsun.

 44. BAYRAM ŞAHİN dedi ki:

  yolun ve bahtım açık olsun.Hep dik durdun doğruları hep söyledin.yemedin geçirmedin.

  1. itiraz44 dedi ki:

   Nereden biliyorsun.?

 45. Mehmet4469 dedi ki:

  Mustafa hocamin yaptigi emeklerden gayretlerden dolayi bir malatyali sahsinda ogrencisi olarak tesekkuru bir borc bilirim ellerinden operim kiymetli hocamin bundan sonraki yasaminda huzur dolu gunler saglikli yasamlar dilerim

 46. suat dedi ki:

  ne güzel olmuş

  1. gazi dedi ki:

   Değerli vekilimiz BÖYÜK dövlet adamıydı yazık oldu Malatya böyle değerleri bir bir kaybediyor

 47. Tuna dedi ki:

  Kurtulduk senden.. Hep ağır, bağırıp çağırmalı demeçlerin. Harika oldu inan

 48. Murat Bey dedi ki:

  valla en çok da bu adama üzüldüm..Halbuki en çok bagiran da buydu…

 49. Aslan 44 dedi ki:

  Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok görüyorsunuz adam yokki neyi göreceksiniz . Millet vekili var gerisini siz düşünün malatya ya ne kazandırdınız tabikide şelalecileri anlatmaya gerek yok . Vah malatyam vah

 50. Çetin dedi ki:

  Senin icin cok sevindim hemde çok Malatya da akp imajini yerle bir eden akp secmenini sadettin k.. Eğe benzeten şahıs Allah büyük akp ile bir yerlere geldin ama akp ile de gittin

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."