Final

OpelMalatyalife Residence

Malatya Haber -

Emniyet’in Asfaltı Battalgazi Belediyesi’nden

Emniyet’in Asfaltı Battalgazi Belediyesi’nden
 • 22.01.2018

Yeşilyurt Belediyesi sınırları içerisinde bulunan Malatya Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binasının çevresindeki alanın asfaltı, Battalgazi Belediyesi tarafından yapıldı.

Yeşilyurt Belediyesi’nin sorumluluk alanında bulunan İnönü Mahallesi sınırlarındaki Emniyet Müdürlüğü’nün bahçe ve çevresinin asfaltının bir başka belediye tarafından yapılması dikkatlerden kaçmazken, yapılan asfaltlama işlemi Battalgazi Belediyesi tarafından, ‘sorumluluk alanı’ konusuna değinilmeyen bir bültenle duyuruldu.

Battalgazi Belediyesi’nin asfalt çalışmasına ilişkin bilgi verdiği basın bülteni şöyle:

“Malatya İl Emniyet Müdürlüğü’nün bahçesi ve otopark alanı Battalgazi Belediyesi tarafından sıcak asfalt yapıldı. Alanda incelemede bulunan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Bizim huzurumuz ve refahımız için çalışan insanların bulundukları yerde rahat etmesi gerekir” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Malatya İl Emniyet Müdürlüğü bahçesi ve otopark alanında yapılan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Burada açıklamada bulunan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası bahçesi ve otopark alanının Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından asfaltlandığını belirterek, “Emniyet Müdürümüz hakikaten Malatya’da asayişi berkemal etme konusunda hakikaten personeli ile yoğun bir çalışma içerisindedir. Güvenlik kuvvetlerimizde Afrin operasyonunu yapıyor. Bu anlamda buranın asfalt haline getirmemiz daha farklı bir anlam ifade etmektedir. Tabi ki Emniyet Müdürlüğümüzün, kolluk kuvvetlerimiz, bizim huzurumuz, refahımız ve bizim rahat etmemiz için çalışan insanların da bulundukları yerde rahat etmesi gerekir. Bu anlamda değerli Emniyet Müdürümüz bu bahçe ve otopark alanının asfaltlandırılması konusunda bize tekliflerini getirdiğinde ben önce Fen İşleri Müdürlüğümüze konu ile ilgili talimat verdim. 5 bin 500 metrekare alanın asfaltlanması gerekecek şeklinde ifade ettiler. Bizde gerekenin yapılması konusunda gerekli talimatları verdik. Fen İşleri Müdürlüğümüzde burada gerekli çalışmaları yapmışlar. Bu alanın Emniyet Müdürlüğümüze hayırlı olmasını temenni ediyorum. Battalgazi Belediyesi olarak tabi ki yoldur, asfalttır, çevre düzenlemesi, kaldırımdır, park ve sosyal yaşam merkezleri, engelli ve engelsiz yaşam merkezleridir, rehabilitasyon merkezleridir, çevrenin korunması, sosyal ve kültürel belediyecilik ve hizmet belediyecilik anlamında her alanda yoğun bir çalışma içerisindeyiz” dedi.”

Bülten- malatyahaber.com- Yeni Malatya Gazetesi

Etiketler: /

Yorumlar
 1. yavuzca dedi ki:

  sayın başkan mıhlıdut caddesini de yapabilirmisiniz

 2. Ramazan Doğan dedi ki:

  Bahcelerinin asfaltı yok olmuş okul bahcelerinin asfalt yapilmasi konusunda sayın baskanimdan yardım bekliyoruz .

 3. talip dedi ki:

  Malatyada şu an için beğendiğim tek belediye başkanı

 4. BARAN dedi ki:

  Selahattin Baskan. 5 senedir bekliyoruz. Hayrına Güngör caddesine de bi zahmet 🙂

 5. vaylog44 dedi ki:

  Önümüzdeki Dönem Selahattin Bşk. Büyükşehir belediye başkanı olacak yakışır. Böyle bir değerli başkan hiç ayrım yapmadan hizmet veriyor.Helal olsun ve yolun açık olsun başkan.

 6. Malatyalıyız dedi ki:

  şu yorumlardan utanmalıyız ne olmuş yani bir belediyemiz sorumlu belediyecilik mantığı ile güzide bir devlet kurumumuzun hizmetine devlet imkanlarını sunmuş eline sağlık denmesi gerekirken , bir başka belediyemizle yarıştırma gafletine düşenler bari aynı partinin başkanlarını kışkırtma rezaletine ,fitneye sebep olacak yorumlara girmeseler, Malatyalılık bu olmasa gerek, bunu yazanlar ne yapmak isterler , hep fitne hep ficur. yazıklar olsun dışardan biri bu yorumları okuduğunda Malatyamızı imajına yazık derler, Allah ıslah etsin.

 7. abdulkadir dedi ki:

  Malatyanın Tayyip Erdoğanı Selahattin GÜRKAN.

 8. Malatyalı dedi ki:

  Yeşilyurt belediyesinin saatte 200 ton asvalt üretecek tesisi var mı bildiğim kadarıyla Battalgazi belediyesi kendi asvaltını kendisi üretiyor başkanımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz Allah yar ve yardımcısı olsun

 9. halil dedi ki:

  belediyeler bazi kurum tesislerine hizmet vermekten kaciyorlar kurumun imkani yok iki kök ağaç dikin dersiniz ora bize ait değil derler imkan yok yardimci olun dersin umursamazlar göz boyanacak yerler varkan rant varken kimseyi kandiramazlar.

 10. yeşilyurt dedi ki:

  yeşilyurt belediyesininde orda çalışmaları olmuştur. fakat battalgazi gibi reklam yapmaya ihtiyaç duymamıştır. yanlı habercilik veya soruşturmaya gerek duymadan haberler yapmayalım.teşekkürler

  1. ahmet dedi ki:

   arkadaşa katılıyorum. buradaki haberlere bakıyorum nedense hacı uğur polat a karşı bir sürü boş haber yazılıyor vede ahlak dışı imalarda bulunuluyor ve sizde bunları yayınlıyorsunuz . size ve haberciliğinize yakışmıyor. önce yayınladığınız haberin doğruluğunu araştrın.

   1. Hacer dedi ki:

    Kardeşim yıllardır Huzurevi önü neden asfaltlanmıyor peki! Yeşilyurt Belediyesi mensubu olduğun çok belli ama haklı taraftan bakmanı öneririm.

    1. yeşilyurt dedi ki:

     HAKLI VEYA HAKSIZ ONA BİŞEY DEMEDİM YANLI HABERE DİYORUM. ORADA YEŞİLYURT BELEDİYESİNİN BİR ÇOK ÇALIŞMASI OLDU NEDEN HABER YAPILMADI MESELA. VE BAŞKANA KARŞI BURDAKİ YORUMLARA BAKIN. BATTALGAZİNN BULUNDUĞU ALANA EMNİYET GİTMİYORMU HİZMET VERMİYORMU ONLARIN YAPMASINDA Bİ SAKINCAMI VAR ACABA BU KADAR BÜYÜTÜLMÜŞ BU İŞ.

 11. Hasan dedi ki:

  Bizler,siyasilerin yaptıkları yanlışları ne kadar söylersek söyleyelim onlarda alınacak kalp olmadığı için hem parmaklarımızı hem de çenemizi yoruyoruz.
  Seçimlerde de artık onlar yorulurlar.

 12. oktay dedi ki:

  inşaatlar var iken emniyet müd binası ile mi ilgilenecek adam sizde ya

 13. Arif Çolak dedi ki:

  Malatya Emniyeti 15 Temmuz öncesi ve sonrasında FETÖ ile mücadelede başarılı çalışma ve operasyonlar yapmış, hatta 15 Temmuz gecesi halkın zarar görmemesi için her türlü önlemi almıştı. Malatya Emniyeti için yapılacak her türlü katkı onların ana sütleri gibi helaldir. Battalgazi Belediyesini tebrik ve takdir ediyorum.

 14. Bek dedi ki:

  birazda maski nin actigi cukurlar asfaltlansa baskanim.

 15. hüseyin karaoğlan dedi ki:

  merhabalar,

  Battalgazi Belediye Başkanımızı ve ekibini Tebrik ediyorum güzel bir çalışma yapıyorlar Malatya lı olarak gurur duyuyoruz.

  Başarıların devamını diliyorum.

 16. Esin dedi ki:

  Şelalenin sokağı asfaltlanacak olsa doğru kendi bölgesi olmasa da gelir yapar Allah var haklarını yemeyin. Asfaltlama olan yer emniyet müdürlüğü bahçesi ne işleri var orada

 17. Sınıfta Kaldı dedi ki:

  Huzurevi’nin önünü yıllardır asfaltlamayı beceremeyen Yeşilyurt Belediyesi, burayı mı asfaltlayacaktı! Asfaltlama konusunda sınıfta kalan bu belediyeye artık pes deniliyor. İlan panolarında boşuna prim yapmayın. Yeşiyurtlular bu idareyle maalesef hiç de mutlu değil.

 18. AKÇADAĞLI dedi ki:

  YEŞİLYURT BELEDİYESİ SOSYAL BELEDİYECİLİK (!) ÖRNEĞİ GÖSTEREREK FAKİR FUKARAYA 110 TANE VİLLA YAPIYOR , KAMU İŞLERİNE AYIRACAK BÜTÇESİ YOK , SÜPER BİR BELEDİYECİLİK SERGİLİYOR HACI UĞUR POLAT DÜNYANIN ÖRNEK ALMASI LAZIM , FAKİR FUKARA İNSANLARIN EN BÜYÜK İHTİYACI VİLLAYDI ONUN İÇİN ÇALIŞIYOR 🙂

  1. AKÇADAĞLI dedi ki:

   SELAHATTİN GÜRKAN’I DA İLK SEÇİMDE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ….

 19. mert dedi ki:

  helal olsun selahattin başkana.hizmet hizmettir.taş üstüne taş koymak önemli olan.inşallah 2019 da büyükşehire aday gösterirler yoksa malatyamızın vay haline

 20. Hakan dedi ki:

  Ekmegi ekmekciye verecen bir firin ekmekde ustune verecen.Ben yesilyurt belediyesi alani icinde oturan biri olarak Selahattin Baskana oy verebileyim diye evimi satacam Battalgazi Belediyesine ait bir mevkide oturacam.Malatya halki kimin ne oldugunu biliyor Selahattin Baskan seviyoruz seni.

 21. YASİN dedi ki:

  Hacının başka işleri vardır 😇😉

 22. Deniz dedi ki:

  Evet ya o villa yapsın, tabelalarda adını yazsın, Ha başkan bu arada söyleyeyim bu bilboardlardaki son reklam yazılarında senin adını yazmayı unutmuşlari Yeşilyurtluyum, Mutluyum ben göremedim adını o kadar şaşırdım ki nasıl olmuşda unutmuşlar diye

 23. AKINCI44 dedi ki:

  Yeşilyurt anca villa yapımını biliyor asfaltı öğrenecek.Aceleniz ne

 24. malatyalı dedi ki:

  Sayın Başkanımızın hizmet anlayışını örnek alır umarım Yeşilyurt belediyesi Başkanı

 25. 44malatya dedi ki:

  Hizmetin.siniri.yotur.hersey.malatya.icin

 26. Kaysikentli dedi ki:

  Battalgazi belediyesini tebrik ederim.Yesilyurt belediyesi neden acaba asfalt yapmadı açıklama yapmalı istasyon ve ozalperide battalgazi belediyesine versin yeşilyurt belediyesi kurtulsun yeşilyurt belediyesi fahri kayanda başka yere çalışmıyor

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."