Final

Fuat


Opel Combo
Malatya Haber -

Gevrek, Peki Bu Ne? BYMS ‘Deprem Yüzünden’ Antalya’da!

Gevrek, Peki Bu Ne? BYMS ‘Deprem Yüzünden’ Antalya’da!
 • 27.01.2020

BtcTurk Yeni Malatyaspor’un 27 Ocak Pazartesi akşamı Trabzonspor’la Malatya’da oynaması gereken maçın, bölgede 24 Ocak Cuma gecesi meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle ertelenmesine karşı çıkan ve bu kararın, ‘yabancı futbolcuları gelmekten korktuğu için Trabzonspor’un isteği üzerine alındığını öne süren’ Yeni Malatyaspor’lu yöneticilerin bu açıklamalarına karşın, B.Yeni Malatyaspor’un 2 Şubat Pazar günü Alanyaspor’la deplasmanda oynayacağı maç için, ‘depremden etkilenen futbolcularının isteği üzerine’ 6 gün önceden kamp yapmak üzere Antalya’ya gittiği öğrenildi.

B.Yeni Malatyaspor’un başkanı Adil Gevrek, can ve mal kaybına yolaçan ‘Elazığ- Malatya Depremi’nin ertesi günü, Trabzonspor maçını oynamak istediklerini söylerken, TFF deprem nedeniyle maçı ertelemiş, Gevrek bu karara karşı çıkarken, Trabzonspor’la bu hafta maç yapacak olan Fenerbahçe Kulübü de adeta ‘kıyamet’ kopartmıştı. Maçın erteleme kararı nedeniyle B.Yeni Malatyaspor, Trabzonspor ve Fenerbahçe kulübü başkan ve yöneticilerinin açıklamaları futbol kamuoyunda çok tartışılan bir polemiğe yolaçmıştı.

Gevrek, erteleme kararı üzerine Habertürk’e yaptığı açıklamada, “TFF’den bizi aradılar ve Trabzonspor’un gelmek istemediğini ilettiler. Bizden de erteleme talebinden bulunmamızı rica ettiler. Biz ise maçın oynanmasını istedik. Buna rağmen tek taraflı olarak erteleme kararı çıktı. Trabzonspor gelmek istemiyor diye maç mı ertelenir? Bana göre yanlış yaptılar. Bu hiçbir hakka, hukuka, adalete sığmaz. Madem deprem var, o halde bütün lig maçlarını erteleselerdi… Bizim oyuncularımız bu maça motive olmuştu. Hepsi arayıp ortada bir şey yoksa maçın neden ertelendiğini sordu. Yani deprem beklentisi mi var diye düşündüler. Bizim oyuncularımızı panik içerisine sokmaya gerek var mıydı? Sonuçta maç pazartesi oynanacaktı.” demişti.

Yeni Malatyaspor Kulübü’nün sosyal medya hesabında 25 Ocak Cumartesi günü yapılan paylaşımda da, “Elazığ ve Malatya illerini etkileyen depremin yaraları sarılırken, özellikle bölgemizin yaşadığı travmadan bir an önce kurtulması ve hayatın olağan akışıyla devam etmesi adına Pazartesi günkü Trabzonspor müsabakamızın aynı gün ve saatte oynanmasını büyük camiamızın da yüksek anlayışıyla uygun olacağını düşünüyoruz.” denilmişti.

Ancak, Pazartesi akşamı ısrarla maç oynamak isteyen B.Yeni Malatyaspor Kulübü, Alanyaspor maçı için takımı maçtan 6 gün önce kamp yapmak üzere Antalya’ya götürdü. Kulübün internet televizyonunun da yönetmeni olan iha Spor Muhabiri Mehmet Türel’in imzasıyla, bu ajans tarafından 27 Ocak saat 16.26’da servise konulan haberde, Yeni Malatyaspor’un maça Antalya’da hazırlanacağı belirtilirken, haberdeki “Yaşanan depremden dolayı etkilenen futbolcuların talebiyle Antalya Belek’te kampa girdiği öğrenilen Malatya ekibinde..” ifadesi de, Yeni Malatyaspor’lu futbolcuların da, Gevrek’in iddiasının aksine depremden etkilendiklerini, deprem ortamından uzaklaşmak istediklerini ortaya koydu.

Bu arada, artçıları süren depremden tedirgin olan bazı Yeni Malatyaspor’lu futbolcuların, ailelerini de Antalya’ya götürdükleri öğrenildi.

malatyahaber.com- iha

GÖRSEL: İhlas Haber Ajansı’nın, BYMS’nin Antalya kampına ilişkin haberinin kupürü

ANTALYA’DAN FOTOĞRAF: Yeni Malatyaspor Kulübü’nün sosyal medya hesabında “Kaplanlarımız, hafta sonu deplasmanda oynayacağı A. Alanyaspor maçının hazırlıklarını Antalya Belek’te sürdürüyor. Teknik Direktörümüz Kemal Özdeş yönetiminde yapılan antrenmanda futbolcularımız yenileme çalışması yaptı.” notuyla Pazartesi gece 22.30 sıralarında paylaştığı antrenman görüntüsü..

Etiketler:

Yorumlar
 1. Serdar dedi ki:

  Ewim yıkılmış siz maç diyorsunuz … Nerde eski malatya acaba ….

 2. Vatandaş dedi ki:

  Ne oluyor bu millete.biz böyle gaddar değildik.bir deprem olmus.olen yaralanan insan var.evi yikilanlar var.
  Koskoca yöneticiler kalmış maç illede oynansin.ayiptir ayıp.bazi taraftarlara da bu oynansin israrina hak vermelerini de ayipladim.
  Allah CC için hak doğru nedir? Tabiki millet can derdinde iken maç oynanmaz ve ertelenir.bu kadar basit bir olayı ne hale getirdiler.

 3. Vaizin Oğlu dedi ki:

  Eeyy Malatya Haber siz neyin peşindesiniz? Ne yapmaya çalışıyorsunuz? Amacınız ve hedefiniz nedir? Bu haberdeki maksadınız nedir? Resmen Malatya düşmanı gibi hareet ederek tamamen taraflı haberler yapıyorsunuz! Peki bu kin ve nefretinizin sebebi nedir? Açıklayın ki millet de sizin asıl gayeniz nedir daha iyi anlasın?
  EDİTÖR: Eyyy Vaizin Oğlu.. Yazılanları anlayamamak senin problemin.. Anlayan anladı.. ‘Malatya Düşmanı’ filan gibi laflar.. Haddini aşmasan!

 4. Ahmet dedi ki:

  Haberin başlığını eleştirenlerin bir bölümü ne diyor? Daha önce de benzer olaylar Sakarya’da, Kocaeli’de yaşandı, deprem dolayısıyla bu takımlar başka yerlerde maçlara hazırlandı.
  Zaten Malatyahaber’de bunu yazmış. Yani deprem nedeniyle takım Antalya’ya götürülmüş. Oysaki Cuma akşamı deprem olmuş, artçı sarsıntılar devam etmekte, imkanı olan şehirden uzaklaşmaya çalışıyor, bizim gibi bir yere gidemeyenler de topluca gidilen kapalı mekanlardan uzak durma eğiliminde, herkes tedirgin, sen kalk pazartesi akşamı maçı oynayacağım diye tuttur. Eleştirilen, birbiriyle çelişen bu iki tavır. Ben bu haber de eleştirilecek bir şey göremedim. Görenlerin de okuma ve anlama problemi var sanırım.
  Ayrıca bazılarıda Gevreğe yapılan eleştirileri Malatyaspor”a yapılmış gibi algılayarak savunmaya geçmiş. Kimse kusura bakmasın Malatyaspor gevreğin bir şirketi, özel mülkü değil, bu kentin takımı. Gevrek gibi İstanbul’da yaşayan ne başkanlar gördük. Hepsi geldi devrini tamamladı ve gitti. Bu takımın başına artık bu şehirde yaşayan birinin getirilmesi lazım. Öyle birilerinin yazdığı gibi Gevreğin bir kuruşunun bu takıma geçtiğini de hiç zannetmiyorum. Şu anda Türkiye’nin en zenginlerinden olan Ali Koç bile kulübüne para falan vermezken, Gevreğin kendi şahsi parasını harcadığını söylemek fazlaca saflık olur. kulüp kendi gelirleriyle ayakta duruyor zaten. Hatta kasada önemli miktarda bir paranın bulunması bile gerekir. Aksini söyleyenler kulübün mali tablosunu ortaya döker ak mı kara mı bizde öğrenmiş oluruz.

 5. Mehmet dedi ki:

  Malatya haber haber yapmalı yorumlu ucu açık algı yaratıcı başlık atmamaml kaldiki takımın şehir dışında çalışma yapması gayet doğal daha öncede sakarspor ve kocelispor da deprem dolayısıyla şehir dışında kaldılar ve çalışmalarını devam ettirdiler yani bi Malatya medyası malesefki hic araçta deil hep hasetli yayınlar yapıyor

  1. Selim dedi ki:

   Bu Mehmet gibi bazıları mevzulara balıklama atlayıp ahkam kesiyorlar. Yav arkadaş anlama sorununuzmu var. Adam yazmışki sanki takım hiçbirşey yokken götürülmüş basın ona karşı çıkmış buda ona karşı çıkıyor.Mehmet efendi öncesinden haberin varmı. Bu Malatyaspor başkanı Pazartesi akşamı Trabzon maçı oynanmalı diye kıyamet kopadı.Federasyon deprem nedeniyle maçı iptal etti diye kendisini yırttı.Yani ona göre depremle ilgili sıkıntı yoktu.Ama bu maç iptal edilditen sonra deprem yüzünden futbolcuları Alanyaya erken götürdü. Futbolcular istemiş, hatta ailelerini de götürmüşler.Anladınmı Mehmet efendi. Burada Gevreğe deniyorki efendi hani depremle ilgili sorun yoktu Trabon maçını oynatmak istiyordun şimdi niye deprem korkusundan takımı Alanyaya götürüyorsun.Bu Mehmet gibi ne kadar çok varmış.Hayret.bir şey.

   1. Ali dedi ki:

    Hele de konu futbol, fanatizm olunca gözler kör oluyor, beyinler duruyor, zeka düzeyi yani IQ yerlerde sürünüyor. Zeka derecesi bazılarının ayakkabı numarasının da altında. Yeni Malatya Spor ile ilgili haber ve yorumların hepsinde bu durum var. Ne olayı biliyorlar, ne okuduklarını anlıyorlar, ne de haberleri yorumlayacak kapasiteleri var. Ama yazıp duruyorlar. Ve maalesef bunlar çok fazla sayıdalar!

 6. Hakan dedi ki:

  Maçın ertelenmesi kesinlikle doğru. Gevrek ne yapmak istedi anlayamadık yazıklar olsun. Acımız varken maç derdine düştü rezil etti bizi tüm ülkeye.

 7. Selim Çavuş dedi ki:

  Adil Gevrek bu kulübü hiçbir çalma çırpma olmadan adam gibi yönetiyor, ne istiyorsunuz kim gelsin istiyorsunuz anlamıyorum… Bi Malatyaspor u kaybettik ve yıllar sonra yeni bir malatyasporumuz oldu. Allah aşkına bırakında bu Yeni Malatyaspor’da kalsın. Malatyasporumuzdan başka neyimiz var? Kınıyorum sizi malatyahaber.com k.bakmayın.

  1. 44 FFM dedi ki:

   Teşekürler doğru dürüst düşünenlerin olmasi malatyamiz için kazanç
   Federesyon trabzon fener kirli oyun oynuyor
   Malatyaliyim diyen zatlar başkana kiziyorlar bunu anlamak mümkün değil
   Başkani suçlamak moda oldu yazik yazik
   Birde malatyaliyiz derler

 8. Kemalettin dedi ki:

  Ya Allah aşkınıza ya bu da haber mi? Takımın Alanya ile maçı var, bizim takımımızın başına da yeni bir teknik direktör gelmiş ve takımı tanıyacak onları kendi taktikleri ile maça hazırlayacak. Ya deprem olsa da olmasaydı da mutlaka böyle bir plan yapılmıştır. Benim anladığım Adil Başkana resmen operasyon yapılıyor. Ya bu adam kulübün başında olduğu günden bugüne kadar hiçbir şaibe yok, çalma çırpma yok ve takımın başarıları da ortada, hiç kimse kusura bakmasın bu takımı kimseye yedirmeyiz. Birileri oyunu kurmuş ama Malatya’nın gerçek sevdalıları bu oyunu bozar.

  1. Aliş dedi ki:

   Böyle bis bskn varken ben 3 lige raziyim Bari Malatyanin imajinlan oynamaz

   1. Ahmet dedi ki:

    Kardeş sen git Yeşilyurt Belediyespor’u izle.Bu takımında seyirciye ihtiyacı var.Herkes kapasitesine göre lig seçer.

    1. Aliş dedi ki:

     Belediye yesilyurta insallah bundan snra sahip cikarsa emin ol

 9. Zeynel dedi ki:

  2 senedir bir kaleci alamayan bedava buldugunda bir noktaya 4 transfer yapan, en son meneceri aile dostu fetö den gecen hafta tutuklanan, son 2 aydir ortaligi karistiran bir belediyenin takiminin baskani neden görevden alinip hesap kitab lar aciga kavusmuyo
  Devletin icin de belediyelerde hala fetöcülerin oldugunun kaniti, malesef olan Rte e ye mal olcak kesin
  Fazla gevreglige gerek yok belediye , belediyeciligine yapmali yoksa onlar da hesa verecek

 10. levent yılmaz dedi ki:

  bizim iptal için başvuru yapmamız gerekirken oynama isteğimizin sebebini anlamış değilim,Malatya yakışmadı

 11. Emre dedi ki:

  Başkana ne içiriyolar merak ediyorum 1 aydır falan problemleri var heralde .

 12. Bahadır dedi ki:

  A spor bizi Trabzon maçı öncesi hedef tahtasına koyduda Malatya haber size ne oluyor kimin trenine biniyorsunuz

 13. ahmet dedi ki:

  Kulüpde çalışan İHA muhabiri haberini her halde uzaylılara göndermedi. Her şey açık ve net. Adil Gevrek ya ne dediğinin farkında değil, yada her şeyin farkında ve gerginlik yaşatmak istiyor. Peki böylesine bir ortamda gerginlik çıkartmak kimlerin işine gelir? Şu amigolara ve Gevrek beye şaşırıyorum, onlar yakınları öldüğünde sanırım 3 gün yas tutmuyor. Deprem olmuş insanlar ölmüş,yıkımlar var. Ama Gevrek ve amigo takimi maçın yapılmasını istiyor. Demekki bu insanların dini değerleride yok. İnsanlar yas tutarken, soğukta kalırken sen hangi akla hizmet ediyorsun Gevrek ve amigo takımı. Gevrek beyin çok güvendiği aile dostu hangi suçtan ceza almıştı, hemide geçen hafta? Soru işaretleri artıyor….

 14. Malatyalı dedi ki:

  Malatya haber değil, sanki trabzon haber, ne gerekçeyle giderse gitsin hafta sonu maçları var, siz bu şehre böylemi sahip çıkıyorsunuz, oynayalım demişler oynatmamışlar, şimdide madem oynatmadınız, daha iyi bir ortamda çalışmak için alanyada ki maç için gitmişler antalyaya, başka bir şehire gitmemişler ya, haberi yapanları da olumsuz yorum yapanlarıda kınıyorum

 15. Şazi dedi ki:

  Gevrek ali koçun himayesinde

 16. taraftar dedi ki:

  Neden bu kadar saldırıyorsunuz anlamış değilim, efsane Malatyaspor bu yüzden sahipsiz kaldı ve şimdi sorunlarla boğuşuyor, bırakın artık şu kini, siz yapıcı eleştiri yapmıyorsunuz yıkıcı yazılar yazıyorsunuz, bunun hiç kimseye faydası yok, yapıcı eleştiriler yapın artık yıkıcı olmayın, Malatyahaber olarak Malatyanın tüm değerlerine lütfen sahip çıkın

 17. Tarkan dedi ki:

  Takımın Antalyada çalışması ne kadar normal bir durum ise Adil başkanın depremden hemen sonra maçın oynanmasını istemesi de aynı oranda yanlış.Milletin psikolojisi bozuldu nasıl maça odaklansın.Ayrıca maçın ertelenmesi Malatyamızı olumlu yönde etkiler yeni hoca bu sürede takımı biraz da olsa tanır.

 18. Mehmet dedi ki:

  Malatya haber her fırsatta adil gevrek düşmanlığı yapıyor. Galiba kendi başkan adayları hazır. Başkan belki yanlış yapmış olabilir. Herkes yanlış yapabilir neden Malatya haber bu kadar üsteliyor anlamak mümkün değil

 19. Ümit dedi ki:

  Bu sitede Malatyaspor başkanını eleştirmeyi bırakmalı. Adam diyor ki stadyum sağlamsa gelin maç yapalım, stadyumu sağlam yapmadıysanız Allah sizi bildiği gibi yapsın diyor kısaca. Neden anlamıyorsunuz? Stadyumu yapanları eleştirin birini eleştirecek Deniz.

 20. Ahmet dedi ki:

  Tff’nin dün yaptığı açıklamada, amatörler dahil bölgedeki tüm spor karşılaşmalarının ertelendiği belirtilmiş. Açıklamada ayrıca TFF’nin bölgedeki maçları erteleme kararında olduğu bu nedenle tüm kulüpler aranarak bilgilendirme yapıldığı ve onlardan da görüş alındığı ifade edilmiş. Birileri olmadık komplo teorileriyle Gevreği savunmaya kalkmış. Gevrek, son zamanlardaki birçok olayda olduğu gibi hesapsız kitapsız açıklamalar yapmıştır ve haksızdır.

  1. Kemal dedi ki:

   Madem bölgedeki tüm maçlar iptal edildi.Bunun deplasmanı,içerisi olurmu?Adama sormazlar mı?yeşilyurt deplasmana maça niye gider?

 21. yavuzca dedi ki:

  Malatyahabere hiç yakıştıramadım bu haberi.zira malatyaspor önceki sezonlarda da buna benzer kamplar yaparak maçlara hazırlanmıştı. Bu bağlamda sadece ismet yalvaç’ın dünki yazısı güzeldi. Orada kalmalıydı. Adil gevreğin yetersizliği ile malatyasporun çıkarları lütfen birbirine karıştırılmasın.

 22. 44malatya dedi ki:

  Beyler dananin altinda buzagi.arama yin takimin
  Nerede kap.yapacagina.yonetim ve baskan
  Karar verir isallah alanyada.puanla takim doner

 23. Murat dedi ki:

  Tüm ülke malatya için seferber olmuş millet can sen et derdindesin her yıl kombine alıyordum dahada işim olmaz malatya için faydanız yok bari susunda adam sansınlar hayat 11 adamın top peşinden koşması ve trilyonları pavyonlarda yemesinden ibaret değil dünya ayakta duruyorsa ağzı dualı Allahı anan insanların hatrına duruyor bu arada malatyaspor artık bu sezon düşüşe geçecek görünen köy klavuz istemez az laf çok iş yapın

 24. kumaşçı dedi ki:

  malatya habermi yoksa trabzon habermi insan bukadar taraflı olur kendi memeleketine bukadar ihanet eden haber sitesi varmı

 25. Misafir dedi ki:

  Bu konunun bu denli sıkıntıya girmesinin bir numaralı sorumlusu federasyondur.Bu konunun bu kadar sıkıntıya girmesinin birinci sorumlusu federasyondur. Federasyon kesin kurallar çerçevesinde yıkıcı bir deprem dolayısıyla bölgede sukunet sağlanana kadar maçın ileri bir tarihe erteleneceğini herkese duyurmalıdır ve bu karar kesin olmalıdır. Görünen o ki bu böyle olmamış. O yüzden başkana daha fazla yüklenmek yerine federasyonun kendine çeki düzen vermesi için çabalamalıyız…

 26. Sporcu dedi ki:

  Trabzonlu oyuncuların deprem sebeb i ile gelmemesini kınayıp kendi takımın oyuncuları deprem sebebiyle başka şehirde kamp yapmayı normal karsiliyorsun. Düşündürücü. Bu durum. Deprem olmuş can kaybı yaşanmış bir ilde futboldan cok daha önemli şeyler olması gerek diye düşünüyorum. Ve erteleme kararı gayet yerinde. Ayrıca fenerin tek derdi şampiyonluk cü ku kurgu ona gore. Adil baskan da belli ki o duzenin icin de. Yok hem karsi tarqf gelmedi biz mac istedik yapalim deprem bahane deyip te oyuncumuz depremden etkilendi kampı antalyada yapalim dedik akla mantığa uygun söylemler değil.

 27. Ahmet Menteşe dedi ki:

  Başkana yazık gerçekten. Alt tarafı bir maç. Madem maç oynayabiliyordu takımı neden götürüyorsun. Eğer maç oynansaydı ve Trabzon kazansa idi bu seferde Trabzon’a yazık bu zor durumda geldi durumdan faydalandı maçı aldı gitti denilecekti. Başkan Malatyasporludan çok, Fenerbahçeli gibi .

 28. Kılıçarslan dedi ki:

  Kaç gündür,herkes kendine göre yorum yapıyor,Malatya da yaşayanlar,buna ilçeler dahil,Depremin yarattığı bu korku,bu stres,bu gerginlikten kurtulmak için kim Malatya dışına çıkmak istemez, bir hafta on gün dışarda yaşamak istemez, El insaf herkese geçmiş olsun bu korkuyu yaşamayan bilmez,biraz sabır,biraz tevekkül, hepsı geçer,zaman en iyi ilaç……..iyi günler

 29. erol dedi ki:

  malatyahaber sen malatyalı mısın yoksa trabzonlu musun malatyayı destekleyici haberler yapmanız gerekirken adil gevrek ve malatyasporu küçük düşürücü başlıklar atmayın

 30. Akıllı olun dedi ki:

  Buldunuz iş bitiren paralı bir başkanı kuduruyorsunuz adam bıraktım dese parasız şovmen birini bulur liğ düşersiniz akıllı olun iyinin kıymetini bilin

 31. Gurbet dedi ki:

  Bu nasıl bir haber siz kime hizmet ediyorsunuz.Sanirsiniz Trabzon haber….????

 32. Ahmet dedi ki:

  Malatya haber ,her nedense Malatyaspor u ve başkanını hedefe koymuş.Duyumlara dayalı haber yapmak basın ahlakına sığmaz.Malatyaspor hafta sonu Alanyaspor ile yapacağı maça Antalya belekte hazırlanıyor.Gayet doğal.Bu durumu,Malatyaspor depremden kaciyormus gibi anlatıp ,tamamen tahminler üzerine bunu haberlestirmeyi Malatya haber e yakıştıramadım.

  1. salih dedi ki:

   Adam diyorki haberde anlaman yokmu. yaşanan depremden dolayı etkilenen futbolcuların talebiyle Antalya’ya gidildi,kulüpte çalışan muhabirinin haberinide koymuş.Sen daha burada maval okuyorsun,adam yazmış depremden dolayı erkenden gitmişler hatta bazı futbolcular ailelerinide götürmüşler.Bir hafta öneden neye gitmişler jyleyse.

   1. Ahmet dedi ki:

    Salih Malatyaspor yetkililerinden ,depremden korktuğumuz için Antalya’ya gittik diye bir açıklama gelmedi.Bu haber tamamen niyet okuma haberi ve art niyet tasiyor..Ayrica haber böyle yorumlu verilmez.Bir konu hakkında görüş bildireceklerse köşe yazısı denen bir şey var.Bu konularda öğrenmek istediğin şeyler varsa sor.Çekinme.

  2. çöşnüklü dedi ki:

   Malatya Haber Madem bu kadar Malatyaspor ve Adil GEVREK düşmanısın adını Trabzon Haber diye değiştir TFF depremi düşündüyse tüm maçları iptal etmesi gerekirdi. bu deprem ta 1000 km ötede Filistin de bile hissedildi sivas maçı dün oynatıldı ama… Diyarbakır,Batman, Mardin, Bingöl Sivas vs tüm illerde şiddetli bir şekilde hissedildi ama birtek Malatya maçı iptal edildi neden çünkü Trabzonlu uşaklar gelmek istememişler… başkanın da serzenişi buna Başkan çok haklı olarak; bu deprem sadece Malatya ve Elazığın depremi değil Türkiye’nin depremidir dedi… TFF maçı erteler rakip gelmezse tabiki bizim futbolcular bundan etkilenir. takımın erken gitmesi kadar doğal ne olabilir ki şimdi siz de kalkmış Trabzon ağzıyla güya haber yaptığınızı mı düşünüyorsunuz… özünüze dönün titreyin ve kendinize gelin…

   1. Kemal dedi ki:

    Çok doğru.

 33. Malatyalı dedi ki:

  Maçın ertelenmesi doğru sayin başkan neden bu konuşmayı yaptı anlamak mümkün değil halbuki ertelemeyi bizim talep etmemiz gerekirdi nerdeyse trapzonun amigosu olan Spor kanalında eski bir hakemin Malatya ve başkanı hakkında konusmalarini kınıyorum ve Sivas’ın şampiyon olmasını istiyorum.

 34. M.K. dedi ki:

  Halen bu başkanı savunanlar var, insanlar deprem derdindeyken 3 puan peşinde koşan bir insan iyi niyetli bir insan değildir ve Malatyanın hiçbir yerindede yeri yoktur…

 35. Mlt44 dedi ki:

  Anlamıyorum sivas uzaydami sivas kapımızın önü risk varsa sivasadada mevcut degilmidir trabzon geleydi deprem zedelere moral vereydi o bolgeleri ziyaret etseydi ya erman denen gazeteci bozuntusu cikmis 10 binkişi olse sorumlu kim diyor ya sivasda olsaidi allah göstermesin…

  1. ali dedi ki:

   Sen anlayamazsın zaten.Malatya ile Sivas arası 250 kilometre.Sen etmişsin kapının önü.Sana göre Amerika Japonya da hemen şuradaki mahalleler herhalde.Allah bilir nüfus sayımında senide saymışlardır?Vay vay……

   1. çöşnüklü dedi ki:

    Çok bilen ali bu deprem taa filistin de hissedildi yani yani bin km ötede eğer TFF depremi düşündüyse tüm maçları iptal etmesi gerekirdi. bu deprem Diyarbakır,Batman, Mardin, Bingöl Sivas vs tüm illerde şiddetli bir şekilde hissedildi ama birtek malatya maçı iptal edildi neden çünkü Trabzon gelmediği için… başkanın da serzenişi buna

  2. ersin dedi ki:

   Mlt44 cuma günü 20:55 yaşanan sarsıntının ardından ve paniğin ardından nasıl böyle bir talebiniz olabilir anlamış değiliz. Trabzon Maç gününden gün önce yani pazar günü gelecek ve pazartesi akşamı maçtan sonra gidecekti .program buydu. Trabzonspor Gelip depremzedeler moral verse ne olur vermese ne olur. adamlar annelerini babalarını ÇOCUKLARINI kaybetmişler. kimin umrunda. Unutma Hiç bir şey insan sağlığından önemli değil. ERMAN hoca Haklı

 36. Hasan dedi ki:

  Tamam yönetimi eleştiriyoruz, hatta yeri geliyor acımasız da oluyoruz da l, bu kadarı da fazla, içimizde ne kadar trabzonlu varmış arkadaş, bu kadar da yapmayın, tabi ki fırsat varsa iklimin iyi olduğu, stred8n az olduğu bir yerde kampa girebiliyor,

  1. Emrah dedi ki:

   Bravo arkadaş. Ben yorum yazacaktım. Dilime gelenleri aynen yazmışsın. Ya ne olursa olsun yönetim bir tavır sergiliyor bunin arkasinda durun. 2. Ligden bu adam takımı buralara getirdi. Nedir derdiniz ne olacak daha. Super ligde bir Malatyaspor var. Yeter ki şu takım şu ligde olsun.

   1. cem dedi ki:

    irfan buzda takımı süper lige çıkardı.şimdi nerde.kişiler geçici malatya kalıcıdır.bunu anlayın artık.

    1. Emrah dedi ki:

     Bir sezonda elini sallasan 50 teknik direktör buluyorsun. Takım küme düşsün bakalım başkan bulacak mısın. Nerede efsane Malatyaspor. Bil başkan da ayağa kaldırsın. Elazığspor neler çekiyor.

 37. Cahit dedi ki:

  Zelzelede kafana taşmı düşdü biyeremi çarptın.Okumuyormusun haberi depremden etkilenen futbolcular istedi diye gitmişler.Burada laga luga yapacağına okuduğunu anla böyle sap saman yorumlar yapıp milletin sinirini oynatma.bunları hangi tren getirdi bu memlekete yav.

 38. 44 dedi ki:

  Bu nasil MALATYALILIK takimini bu kadar elestiren bir memleket yok.Trabzon agziyla konuşmayin.Hafta sonu Alanya maçi var hoca yeni hava şartlarinin guzel olduğu Antalyada kamp yapmasi normal.gecen sene erol bulutta yapmışti.

  1. 44 FFM dedi ki:

   👍

 39. Malatyasporlu dedi ki:

  Talihsiz bir çıkışla Malatya’ya yakışmayan bir duruş sergilemişti bu olayda tuzu biberi olmuş.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."