Final

Final

Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Malatya Haber -

Hafta Sonu Maçlarının Programı

Hafta Sonu Maçlarının Programı
  • 27.12.2015

Malatya’da hafta sonunda oynanacak BAL, Bayanlar, Amatör Futbol Ligleri ile Basketbol ve Voleybol lig maçlarının programı açıklandı.

CUMARTESİ günü yapılacak Futbol maçlarının programı şöyle:

Malatya Amatör Küme 17 Yaş  Lig

Tekspor – Shçekspor  (Yeşiltepe Stadı / Saat: 10.00)

44 Malatyaspor – Malatya Galataspor (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 11.00)

Sanayispor – Kale Gençlerbirliğispor (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 12.45)

1932 Malatyagücü – Malatya İl Özel İdarespor (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 10.00)

Orduzuspor – Battalgazi Belediyespor (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 11.45) 

Telekomspor – Malatya Fenerspor (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 13.30)

1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi

Doğanşehir Belediyespor – Yeşilyurtspor  (Yeşiltepe Stadı / Saat: 12.00)

Ataköyspor – Yeni Balabanspor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 14.00)

PAZAR günü yapılacak futbol maçlarının programı şöyle:

1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi

Malatyaspor – Telekomspor  (Yeşiltepe Stadı / Saat: 10.30)

Kale Gençlerbirliğispor – Orduzuspor (Yeşilyurt Stadı / Saat: 10.00)

Adafı Kartalspor – Tecdespor (Yeşilyurt Stadı / Saat: 12.00)

Konak Belediyespor – Malatya Fenerspor (Yeşilyurt Stadı / Saat: 14.00)

Demirspor – İpekyolu Belediyespor  (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 10.00)

Darendespor – Battalgazi Belediyespor (Darende Stadı / Saat: 13.00) 

Bölgesel Amatör Lig

44 Malatyaspor – Erzin Belediyespor (Yeşiltepe Stadı / Saat: 13.30)

İşitme Engelliler Ligi

Malatya İşitme Engellilerspor – Adana İşitme Engellilerspor (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 12.00)

Bayanlar Futbol Ligi

Malatya Bayanlarspor – Gaziantep Fıstıkspor (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 14.00)

CUMARTESİ günü yapılacak Basketbol maçların programı şöyle:

Küçük Bayan

Sancaktarspor – Maratonspor (Yeşiltepe Spor Salonu / Saat: 9.00)

Konak Akademi B – Konak Akademi A (Yeşiltepe Spor Salonu / Saat: 10.00)

Genç Bayan

Sancaktarspor – Maratonspor (Yeşiltepe Spor Salonu / Saat: 12.00)

Konak Akademi A – Konak Akademi B (Yeşiltepe Spor Salonu / Saat: 13.30)

Yıldız Erkek

Maratonspor – Turgut Özal Anadolu Lisesi (Yeşiltepe Spor Salonu / Saat: 15.00)

Turgut Özal Koleji – Malatya Basketbol Akademi (Yeşiltepe Spor Salonu / Saat: 16.30)

Malatya Basketbol – Malatyaspor (Yeşiltepe Spor Salonu / Saat: 18.00)

Yıldızlar Basketbol – Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü (Yeşiltepe Spor Salonu / Saat: 19.30)

CUMARTESİ günü yapılacak Voleybol maçlarının programı şöyle:

Genç Kız

Türkiyemspor – Girmana A (Türkiyem Spor Salonu / Saat: 9.00)

Yıldız Kız

Girmana A – Türkiyemspor (Türkiyem Spor Salonu / Saat: 10.30)

Genç Kız

Uçarlarspor – Girmana B (Türkiyem Spor Salonu / Saat: 12.00)

Gençlikspor – Turgut Özal Lisesi (Türkiyem Spor Salonu / Saat: 13.30)

Yıldız Kız

Gençlikspor – Uçarlarspor (Türkiyem Spor Salonu / Saat: 15.00)

Pazar günü yapılacak Voleybol maçların programı şöyle:

Genç Erkek

Girmana – İnönü Üniversitesi (Atatürk Spor Salonu / Saat: 9.00)

Menevşespor – Esenlik Malatya Belediyespor (Atatürk Spor Salonu / Saat: 10.30)

Yıldız Erkek

Gençlikspor – Esenlik Malatya Belediyespor A (Atatürk Spor Salonu / Saat: 12.00)

Aroma Erkekler 3.Lig

Esenlik Malatya Belediyespor – Hatay Payas Belediye 1975 (Atatürk Spor Salonu / Saat: 16.00)

HABER: Mehmet GÖRESİYE

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."