Final

Fuat


Lab


Malatya Haber -

“İyi ki Varsınız, Her Daim Yanınızdayız”

“İyi ki Varsınız, Her Daim Yanınızdayız”
 • 01.01.2021

AKP MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ile birlikte 2020 yılının son gününde görevi başında olan polis memurları ve 112 Acil Komuta Merkezi personeline moral ziyaretinde bulunarak, yeni yıllarını kutladı.

MİLLETVEKİLİ ÇALIK’TAN ANONSLU KUTLAMA
İnönü Üniversitesi Elazığ-Malatya yolu Uygulama Noktası’nda görev başında bulunan polis memurlarına tatlı ikramının ardından Milletvekili Çalık ve Başkan Güder, Yeşiltepe’de bulunan 112 Acil Komuta Merkezi’nde özverili bir şekilde çalışmalarını sürdüren personeli ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı. Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ve AKP Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya’nın da eşlik ettiği ziyarette, çağrı merkezi personelinin çok önemli bir görevi ifa ettiklerinin altını çizen Milletvekili Çalık, onlara teşekkürlerini iletti. Malatyalıların mağduriyet yaşamaması için gerekli tüm çalışmaları hassasiyetle yürüttüklerine tanıklık ettiğini de belirten Milletvekili Çalık, Başkan Güder ve Başkan Çınar ile birlikte çağrı koltuğuna geçerek, görevi başında bulunan tüm 112 ambulans personellerine anons ile kolaylıklar diledi ve yeni yıllarını kutladı.

Milli ve manevi değerlerden kopmadan 2021 yılının milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa sağlık, barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temennisinde bulunan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Vekilimiz sayın Öznur Çalık hanımefendi ve ilçe başkanımız ile birlikte 2021 yılına görevi başında giren ve ülkemizin bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını seve seve feda etmeyi göze alan güvenlik güçlerimize moral ziyaretinde bulunduk, yeni yıllarını kutladık. İyi ki varsınız. Bizler her daim sizlerin yanındayız. Bundan sonraki süreçte de sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Rabbim sizlere sağlık ve sıhhat versin. Sağlıkla, sıhhatle, çocuklarınızla, anneniz ve babanız ile birlikte nice güzel yıllara ulaşmayı sizlere rabbim nasip eylesin. Kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuştu.

Polis memurlarının ortaya koyduğu çalışmalardan dolayı teşekkürlerini ileten Çalık, “Deprem ve pandemi süreci dahil olmak üzere polislerimiz, emniyet güçlerimiz inanılmaz bir fedakarlık yaptılar. Sadece güvenliği ve asayişi sağlama adına değil, vefa gruplarıyla yapmış oldukları özel çalışmalarda yüreklerini ortaya koydular. Depremde ayrı çalıştınız, pandemi de ayrı çalıştınız, güvenliğimiz ve asayişimiz için ayrı çalışıyorsunuz, terörle mücadelede ayrı çalışıyorsunuz. Bu çalışmalarınız için hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum. Rabbim sizleri önce ailelerinize, sonra milletimize ve bizlere bağışlasın. Bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Gazilerimizi şükranla yad ediyorum. Allah onlardan binlerce kere razı olsun. İnşallah bu 2020 yılını yaşadığımız kötü hatıralarla birlikte geride bırakırız ve 2021 yılında sağlık, sıhhat, huzur, mutluluk, kardeşlik ve barışın tüm dünyayı sardığı bir dünyayı bize rabbim nasip eder” dedi.

HOŞ GELDİN BEBEK” HEDİYE PAKETLERİ VERİLDİ
Çalık, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, 2021 yılının ilk dakikalarında dünyaya gözlerini açan Fatma-Emin Karageyik çiftinin çocuğu Azra ve Gönül-Feyyaz Süzen çiftinin çocuğu Meryem Nur bebeği ziyaret ederek onlarla yakından ilgilendi. Yeni yılın ilk dakikalarında ailelerle hoş bir sohbet gerçekleştiren Milletvekili Çalık ve Başkan Güder, yeni yıl bebeklerine Battalgazi Belediyesi’nin hazırlamış olduğu “hoş geldin bebek” hediye paketlerini vererek onlara sağlıklı bir ömür diledi.

‘Allah güzel yılları hepimize ve ülkemize nasip etsin’ diyen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Dünyaya 2021 ile gözlerini açan bebeklerimizi ve ailelerini ziyaret ettik. Annelerine sağlık ve sıhhat diliyoruz. Bu sıkıntılı süreçte fedakarca çalışma örneği gösteren Sağlık çalışanlarımıza da, bu ağır görevi yerine getirdikleri için teşekkür ediyorum. 2021 yılının ilk dakikalarında 2020 yılında yaşadığımız olumsuzlukların olmadığı bir yıl olmasını temenni ediyoruz. Ablamıza geçmiş olsun diyoruz. Allah yavrularımızı adıyla yaşatsın. Rabbim evlatlarını analı ve babalı büyütsün” şeklinde konuştu.

Sağlık çalışanlarına minnet ve teşekkürlerini ileten Çalık, “Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Turgut Özal Tıp Merkezinin değerli hocalarıyla beraber bugün hastanemizi ziyaret ediyoruz. Yeni doğum ünitemizde annelerimizi ziyaret ettik. 2021 yılının ilk bebeklerini gördük. Maşallah sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde doğmuşlar. Rabbim onlara uzun ömürler versin. İnşallah 2020 yılında yaşadığımız tüm sıkıntıları yüce rabbim 2021 yılında bertaraf eder. Sağlık ordumuz bizim pandemi dönemindeki en önemli gücümüzdü. Onlar bizim kahramanlarımız ve en önemli gücümüz. Milli savunmanın, yerli savunmanın en önemli gücü haline gelmiş vaziyetteler. Bütün sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimi ve minnetlerimi sunuyorum. Annemize geçmiş olsun diyorum. Annemizin 5. bebeğiymiş. Cumhurbaşkanımız en az 3 bebek diyordu ama annemizin 5.bebeği. Tebrik ediyorum. Rabbim hayırlı ömürler versin hem annemize hem de evladımıza” dedi.

ÇINAR’IN HASTANE ZİYARETİ..
Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde görevli doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarının da yeni yılını kutlayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar sda, hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini paylaştıktan sonra, yeni yılın ilk bebeği olan ‘Güldal’ isimli kız çocuğu başta olmak üzere dünyaya gözlerini açan bebeklerin ailelerini ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini paylaştı.

Yaşanılan mutlu ve güzel anlarda ailelerin sevinçlerin paylaşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, dünyaya gelen her bebeğin mutlu ve güzel yarınların habercisi olduğunu ifade edip, Yeşilyurt’un mutlu ve güzel yüzüne yeni bebeklerin farklı güzellikler kattığını ifade etti.

Koronavirüs salgını nedeniyle yaşanılan zor ve sıkıntıları günlerde, dünya gözlerini açan her bebeğin kendilerine umut aşıladığını sözlerine ekleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Öncelikle 2021 yılının herkese sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Yeni yılın ilk dakikalarında Kadın Doğum ve Çocuk Hastanemizi ziyaret ederek, yeni bebeklerini kucaklarına alan ailelerimize hayırlı olsun dileklerimizi paylaştık. Dünyamız koronavirüs salgını nedeniyle zor bir sınavdan geçerken, yaşanılan sıkıntılı günlerde dünyaya gözlerini açan her bebek, başta aileleri olmak üzere hepimize mutluluk vermektedir. En güzel günlerinde, anne ve babaların sevinç ve mutluluğuna ortak olmak, dünyaya gözlerini yeni açan güzel bebeklerimize bir nebze katkıda bulunmaktan çok büyük memnuniyet duymaktayız. Bir ailenin en büyük mutluluğu, bebek sahibi olmaktır. Cenab-ı Allah herke bu güzelliği yaşamasını nasip etsin. Geleceğimizin umut ışığı olan evlatlarımızın her biri bizler için çok değerli ve kıymetlidir. Rabbim tüm çocuklarımıza hayırlı, güzel, sağlıklı ve huzurlu bir ömür nasip etsin.Bu vesileyle, başta ailelerimiz olmak üzere şu anda hastanelerimizde büyük bir fedakarlık ve özveriyle görev yapan kahraman sağlık ordumuzun her bir neferinin yeni yılını kutluyorum. Koronavirüs başta olmak üzere farklı hastalıkları nedeniyle hastanelerde veya evlerinde tedavi görev tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. 2021 yılı tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum.” diye konuştu.

Yeni bebeklerini kucaklarına alan ailelere çeyrek altın ve özel hediye paketlerini hediye eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, hasta, hasta yakınları ve hastane personelinin de yeni yılını kutladı.

Bülten- malatyahaber.com

Etiketler: / / /

Yorumlar
 1. mx dedi ki:

  Şindik bu aplamız, aplamız ya hani, buna ilaveten diğer vekiller ve belediye başkanları kabiliyetli ve donanımlılar ya hani, Diyorum ki önümüzdeki seçimde bağımsız aday olsalar… Almışınız Syn. Cumhurbaşkanımızı önünüze sözüm ona siyasetçisiniz, sözüm ona hizmet ediyorsunuz peh peh… Buna hakikaten inanan da varsa ne diyim…

 2. Malatyaliiii dedi ki:

  Bıktık yav yemin ediyorum sizden su gosterislerden

 3. bolu beyi dedi ki:

  Sadece fotoğraf çekiyor yeterki o kareyi alsın sonra ardına bile bakmaz sayın vekil nereden mi biliyorum 24 Ocak depremi gözlerime gördüm boşversene

 4. TANER dedi ki:

  Yeni yılın ilk zamlarını da açıklasaydınız keşke

 5. Bynedim dedi ki:

  Hangi yetkiyle 112 masasına oturtuyosnuz anlamadım bakan mı amir mi müdür mü m.vekili alt üstü bu kadar lütfen kula kulluk etmeyin

 6. Bynedim dedi ki:

  Rabbimin rızasını kaybetmemek için susuyorum o kadar sorunsalım ki bu şahsiyetlere neyse…

 7. öz malatyalı dedi ki:

  Ya milletvekilininm düştüğü duruma bak. SÖzde resim cektirmek için çay ikram ediyor. Milet aç kardeşim aç. Az şu reklamı bırakın. Az utanın yaa

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."