Final

Fuat


Opel Combo
Malatya Haber -

“Malatyaspor Bizim Ortak Paydamız”

“Malatyaspor Bizim Ortak Paydamız”
  • 18.04.2019

Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ile Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i makamlarında ziyaret ederek, seçilmeleri nedeniyle kutladı.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE..
Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, beraberindeki bazı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın, Battalgazi ilçesine güzel hizmetler yaptığını belirterek, “Evkur Yeni Malatyasporumuz ilimizin en önemli marka değerlerinden biri. Şehrimizin tanıtımında önemli rol üstleniyor. Takımımız, ben Malatyalıyım diyen herkesin ortak paydası, onun başarısı, Malatya’nın başarısıdır. Sayın Başkanımızla eskiden beri kulübümüzün ve takımımızın başarısı için istişarelerde bulunduk. Bize sürekli destek oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı olması nedeniyle hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Büyükşehir Belediyesi olarak güzel projelere imza atacaktır. Başkanımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Evkur Yeni Malatyaspor’un tüm Malatyalıların ortak değeri olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Takımın bu yıl iyi bir performans gösterdiğini, Türkiye Kupasında final oynayacağına inandığını söyledi.

Malatya’da birlik beraberlik derken ilk akla gelen yerin Yeni Şehir Stadyumu olduğuna dikkat çeken Başkan Gürkan, “Evkur Yeni Malatyaspor’un Malatya’ya sağladığı katkıyı tüm Malatyalılar biliyor. Sportif katkının yanı sıra Malatya ekonomisine de önemli katkılar sağlıyor. Markamızın daha iyi yerlerde olmasını sağlamak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Kulübe katkı sağlama noktasında şehrin tüm dinamikleriyle beraber hareket etmeliyiz. Ben takımımızın Türkiye Kupasında final oynayacağına inanıyorum. Başkanıma bu ziyaretleri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ziyaret sırasında Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a, isminin yazılı olduğu forma ve kaşkol hediye etti.

YEŞİLYURT BELEDİYESİ’NDE..
Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Yönetimi ile Malatyaspor Derebeyleri Taraftar Grubu Üyelerini makamında ağırlayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Kentimizin gözbebeği Evkur Yeni Malatyaspor’umuza Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarında sahip çıkmak, desteklemek ve yanında olmak hepimizin öncelikli görevidir” diye konuştu.

Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ile Kulüp Yöneticileri, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.

Kulüp Başkanı Adil Gevrek ile Yönetim Kurulunun göreve geldikleri günden itibaren saygın, özverili, fedakâr ve özverili hizmetlerinde bulunduğunu belirten Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Başkanımız ve Yönetim Kuruluna bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Süper 1.Futbol Ligi ve Türkiye Kupasında yoluna emin adımlarla devam eden Evkur Yeni Malatyaspor’umuz her zaman ifade ettiğimiz gibi hepimizin göz bebeği, ortak sevdasıdır. Hepimize düşen görev; takımımızı sonuna kadar desteklemek ve oynayacağı maçlarda yanında olmaktır. Yeşilyurt Belediyesi olarak kentimizin gururu Evkur Yeni Malatyaspor’umuzun her zaman yanında olduk, bundan sonrada imkânlarımız ölçüsünde desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Cumartesi günü deplasmanda oynayacakları Trabzonspor maçı başta olmak üzere önümüzdeki hafta kendi sahamızda oynayacağımız Türkiye Kupasındaki Galatasaray karşılaşması için başarılar diliyorum. Evkur Yeni Malatyaspor’umuz inşallah tüm hemşerilerimizin destekleriyle Türkiye Kupasında finale yükselip, alacağı güzel neticelerle kupayı Malatya’ya getirecektir. Kulüp Yönetimimize, teknik heyetimize ve futbolcularımıza bizler sonuna kadar inanıyoruz” diye konuştu.

Hafta sonunda çifte mutluluk yaşamak istediklerini sözlerine ekleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Evkur Yeni Malatyaspor Cumartesi günü deplasmanda Trabzonspor önünde inşallah güzel bir sonuç alacaktır buna yürekten inanıyoruz. Bölgesel Amatör Futbol Ligi 2.Grupta geçen hafta kazanarak liderliğe yükselen Yeşilyurt Belediyespor’umuz ise Pazar günü deplasmanda Ulalarspor ile kritik bir 90 dakikaya çıkacak. Turuncu-Yeşilli takımımızın bu maçı kazanarak sezonu lider tamamlayacağına ve 3.Lige yükselme hedefi için büyük bir adım atacağına inanıyoruz. Hem Evkur Yeni Malatyaspor’umuz, hem de Yeşilyurt Belediyespor’umuzun hafta sonundaki maçlarını kazanarak tüm Malatyalılara çifte mutluluk yaşatmalarını temenni ediyorum ve her iki takımımıza da başarı dileklerimi gönderiyorum. Yeşilyurt Belediyespor’umuz oynayacağı maçları kazanır 3.Lige yükselmeye hak kazanırsa Evkur Yeni Malatyaspor’umuzun alt yapısı olacaktır. Bizler yeter ki ‘bir olalım, beraber olalım, el ele gönül gönüle olalım’ aşamayacağımız hiç bir zorluk yoktur” dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a yeni görevinde başarılar dileyen Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ise, “ 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Yeşilyurt Belediye Başkanlığına seçilen Mehmet Çınar Başkanımıza öncelikle yeni görevinde başarılar diliyorum. Başkanımızın gerek bilgi ve bikrimi gerekse de mütevâzi ve samimi yaklaşımlarıyla çok güzel hizmetlerin altına imza atacağına inanıyoruz. Malatya’nın ortak paydası ve marka değeri olan Evkur Yeni Malatyaspor’umuzu daha iyi noktaya getirmek adına hepimiz büyük bir gayret sarf ediyoruz. Yeşilyurt Belediyemiz ve Sayın Başkanımızda bu süreçte her zaman bizim yanımızda olmuş, desteklerini esirgememiştir. Yönetim Kurulu adına kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Yerel yönetimleriyle, taraftarlarıyla, esnafıyla, iş insanlarıyla ve bürokratlarıyla birlikte harekete edersek Evkur Yeni Malatyaspor’umuzun daha güçlü olacağına inanıyoruz. Türkiye Kupasında yarı finale yükselmek bizim adımıza önemli bir başarıdır, kendi sahamızda oynayacağımız Galatasaray maçını kazanarak kupada finale yükselmek, orada alacağımız başarılı sonuçlarla kupayı müzemize yerleştirmeyi hedefliyoruz. Cenab-ı Allah hepimizin yardımcı olsun. Hafta sonunda şehrimizin iki güzide takımının önemli maçları var. Evkur Yeni Malatyaspor’umuz Trabzonspor ile deplasmanda karşılaşırken, Bölgesel Amatör Futbol Ligi 2.Grupta liderliğe yükselen Yeşilyurt Belediyespor’umuz ise Pazar günü deplasmanda Ulalarspor ile her açıdan önemli bir maça çıkacak. Her iki takımımıza da sonsuz başarı dileklerimi iletirken, Yeşilyurt Belediyespor’umuzun bu yıl 3.Lige yükseleceğine yürekten inanıyorum. Başkanımızın da ifade ettiği gibi inşallah her iki takımımızda alacakları güzel sonuçlarla hafta sonunda tüm Malatyalılara çifte mutluluk yaşatırlar “ diye konuştu.

Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, ziyaret sonunda Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a Evkur Yeni Malatyaspor forması hediye etti.

Malatyaspor Derebeyleri tribün liderleri de Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunup, 44 numaralı Malatyaspor forması hediye ettiler.

BATTALGAZİ BELEDİYESİ’NDE..
Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve yönetimi, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ile bir araya geldi. Başkan Güder, Evkur Yeni Malatyaspor’un Malatya için önemine dikkat çekerek, “Malatyaspor bizim ortak paydamız” dedi.

Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve yönetimi, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i ziyaret ederek, bir süre sohbet etti. Başkan Güder’e hayırlı olması temennisinde bulunan Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, “Öncelikle Başkanımıza hayırlı olsun. Kapılarını bizlere açtığı için çok teşekkür ediyoruz. Yeni görevinde başarılar diliyoruz. Allah utandırmasın hem Başkanımızı, hem yeni ekibini. İnşallah hem Battalgazi’mize, hem Malatya’mıza güzel hizmetler vereceğine inanıyoruz. Malatyaspor olarak hem şehrimizi, hem de camiamızı temsil etmeye çalışıyoruz. Tabi bunlarla beraber ilçe ve büyükşehir belediyelerimizin ve diğer STK’lar ile beraber yürütmeye çalışıyoruz. Daha öncede ilçe başkanımız her zaman maçlarımıza gelip, gidiyordu, bizlerle beraberdi. Bundan sonrada Battalgazi Belediye Başkanlığı’nda hem Battalgazi’ye, hem de Malatya’ya güzel hizmetler vereceklerine inanıyoruz. Bizde Malatyaspor olarak şehrimizin marka değerini artırmak için gayret gösteriyoruz. Bunu yaparken de hep birlikte takımımızı buraya getirdik. Bundan sonrada hep beraber istişareler yaparak Evkur Yeni Malatyaspor’umuzu daha iyi yerlere taşıyacağımıza inanıyoruz” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ise, Evkur Yeni Malatyaspor’un Malatya’nın ortak değeri olduğunu belirterek, “Dünyanın kutuplaştığı, tefrikaya ulaştığı bir dönemde, insanların ortak paydalar üzerinde uzlaşı sağlaması adına bu değerleri ortaya koymamız gerektiğine inanıyorum. Bu ortak değerlerden bir tanesi de futbol. Türkiye’mizde en revaçta olan spor türü. Malatya’mızda da bu ortak paydamızı geliştirmek, Malatya’mızı bu bağlamda insanları bir araya getirmek, insanları uzlaşı düzlemine çekme adına Malatyaspor’umuz bizim ortak paydamız. Bu ortak paydamıza sahip çıkmamız gerektiği düşüncesindeyim. Bugüne kadar Malatyalılar olarak, gerek STK’lar olarak, gerek belediyeler olarak, gerek taraftarlar olarak Evkur Yeni Malatyaspor’a sahip çıktık. Bundan sonraki süreçte de Malatyaspor’umuzun daha iyi yerlerde temsil edilmesi, daha iyi yerlere gelebilmesi ve Malatya’mızı dışarıya tanıtma adına futbol önemli bir organizasyon. İnşallah bundan sonraki süreçte de gerek Avrupa’da olsun, gerek Türkiye’de olsun, Malatya’mızı dışarı aşma noktasında iyi görevler, iyi hizmetler ifa edeceklerine inanıyorum. Başkanımızın şahsında Evkur Yeni Malatyaspor’umuza başarı dileklerimi iletiyorum. İnşallah ligi daha iyi yerlerde bitirerek, sezonu sonuçlandırmış oluruz” diye konuştu.

Bülten

Etiketler: /

Yorumlar
  1. berke ASİL dedi ki:

    evet MALATYASPOR ortak paydamız evkur yeni malatyaspor değil

  2. safitürk dedi ki:

    kulübümüz kurşunlanmasın haraç istenmesin

  3. Tekin dedi ki:

    Derebeyleri taraftar gurubu. Pazar günü Erzincan da Yeşilyurt Belediyespor a destek vermeli. ŞAMPİYON YEŞİLYURT BELEDİYE SPOR. Hadi Erzincan a.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."