Miram

Final

Fuat


Serdar doktor

Lab


Malatya Haber -

Niye Sadece AKP’liler Var?!

Niye Sadece AKP’liler Var?!
 • 22.04.2020

‘KORONAVİRÜS SADECE AKP’NİN SORUNU MU?’ Valilikte koronavirüs ile ilgili yapılan bilgilendirme toplantısına, AKP’nin 3 milletvekilinin yanı sıra İl Başkanının da katılması, diğer partilerden kimsenin bulunmaması, ‘Koronavirüs yalnızca AKP’nin sorunu mu? Bu partililer dışında diğer partileri ilgilendirmiyor mu ki, çağrılmadılar?” sorularına yolaçtı.

Malatya Valiliği’nin, “Koronavirüs Salgını Süreç Toplantısı Düzenlendi” başlığıyla basın kuruluşlarına gönderdiği bülten şöyle:

“Dünya genelinde pandemi ilanına neden olan Koronavirüs salgınının ilimizdeki süreci ile ilgili Vali Baruş Başkanlığında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Valilik toplantı salonundaki toplantıya Ak Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Ahmet Çakır, Hakan Kahtalı, Vali Yardımcısı Ömer Sağlam, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli ve Ak Parti İl Başkanı İhsan Koca katıldı.

Toplantı il sağlık müdürlüğünün sunumu ile başladı. Sunumda Koronavirüsün ilimizdeki süreci detaylı olarak ele alınırken bugüne kadar yapılan çalışmalar katılımcılara anlatıldı.

Bundan sonraki süreçte Koronavirüs salgınının ilimizdeki etkisinin azaltılması amacıyla yapılması gerekenler konuşuldu.”

Toplantıya iktidar partisinin 3 milletvekilinin çağrılı olmasının bir nebze kabul edilebileceği belirtilirken, il başkanının da davet edilmesiyle bunun bir ‘AKP’ye Brifing’e dönüştüğü, ancak AKP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın orada olmama nedeninin merak edildiği bildirildi.

malatyahaber.com- Bülten

Etiketler: / / /

Yorumlar
 1. MUSTAFA dedi ki:

  Eğer vali toplantıya diğer partileri davet etseydi hepsi de katılırdı. Bundan eminim.
  Ancak demek ki vali ak parti haricindekileri partiden saymıyor.
  Ya da bu durumu normal görüyor.
  Aslında bu durum çok şey ifade ediyor ve haber değeri çok yüksek.
  Bu memleketin nasıl bir duruma geldiğini, ne kadar vahim bir durumda olduğumuzu gösteriyor.
  Yazık, çok yazık.
  Bu ne büyük bir kibir ki kendinden olmayanı bu kadar hakir görüyor.
  Yanlız yetkililer bilsinki bu fotoğraf sadece devleti ve ülkeyi küçültür, bizi zayıf gösterir.
  Oysa bizim birlikte ve güçlü olmamız gerekmez mi?

 2. REMZİ dedi ki:

  bence vali bilgilendırme toplantısını ak partı bınasında yapsın daha iyi olur …..

 3. Fehmi dedi ki:

  Selahattin Gurkan bir kmau kurumu olan Büyükşehir Belediye Başkanlık makamında il baskanıyla yan yana oturup, il yonetimiyle koordinasyon yapıyor. Vali AKP lilerle adeta koordinasyon yapıyor. Bu gaytanın koptuğu, devletin çivisinin çıktığı anlamına gelir. Herkesi uygun vaziyete davet ediyorum

 4. Mustafa 2344 dedi ki:

  Malatya haber her zaman Yanlı haber yapan bir internet sitesi Adam eline 2 tane kaysı alır haberini yapar diğeri memleket için gecesini gündüzüne katar ama haber yapmaz basın dediğin özgür ve tarafsız olur önemli olan haber yaparken Malatyaya faydalı haberleri yapmak hıı bu arada varsa yanlışı insanların yazın tabiki ama mutlaka malatya için yapılan güzel işlerinde sahiplerini YAZIN.

 5. M.Sinan ÖZTAN dedi ki:

  Devletin Valisi tarafsız ve her kesime eşit davranmak zorundadır.Valilikte yapılan toplantı,geneli ilgilendiriyorsa muhalefetinde çağırılması gerekiyordu.Yapılan toplantıda bilinçli olarak sırf AKP’liler çağırıldıysa,sayın Vali tarafsızlığını yitirmiştir.

 6. Neco dedi ki:

  Akparti devleti oldu akpartiye gitmeyene asgari ücrete is bile yokk

 7. Mustafa H. dedi ki:

  İhsan Koca eski milletvekili olarak katılmıştır çünkü İl Başkanlığı yaptığı hala görülmemiştir.
  2 senedir telefon rehberi silindiğinden kimseye cevapta verememektedir.
  Haber de ayrıca AK Partililer katılmış demişsiniz o zaman Selahattin Gürkan’ın ne işi var ki ?

 8. Yavuz dedi ki:

  Akp il başkanın görevi nedir sıfatı nedirde o toplantıda bulunuyor ? Bu arada abdulvahap MHP ye laf atma. MHP olmasaydı senin reisin BAŞKAN olamazdı.

 9. 44malatya dedi ki:

  Bunlarda.gelecek.cozum.allahtan.gelsin

 10. kadir dedi ki:

  gazateci bir haber yapınca merak ettiklerini yazmaz katılan ve katılmayan siyasilerden yada davet makamından bilgi alır haberi şekillendirir yarım haberin altı yorum dolar ve herkes pandemide siyasete odaklanır. sağlık çalışanlarımızın emekleri gölgelenir.

 11. ihsan dedi ki:

  Sn malatyahaberi.com sizde farklı değilsiniz muhalefetin haberlerini göremiyoruz sizde yayınlamıyorsunuz
  o yuzden bence susun sizde

  1. Mamoli dedi ki:

   Al işte cahil insan sen sorduğu sorunun cevabını versene başka yere çekme konuyu, tabi sorunun cevabını veremediğin için.!!

 12. Doğruya doğru dedi ki:

  Tatar Ramazan’dan cezaevi müdürüne unutulmaz ayar ;
  “Devlet adil olduğu sürece güçlüdür.
  Devlet adamları kanun çerçevesinde kaldıkları zaman sözleri geçerlidir”

 13. Doğruya doğru dedi ki:

  Valilikte AK Parti Divan Kurulu Toplantısı yapmışlar.
  Devlet herkesin devletidir.Birine güler yüz,diğerine surat asarsa taraf olursa olmaz.
  Yarın bir başka parti temsilcisi “bana mı sordun, bana mı bilgi verdin?”derse ne diyecekler?
  Bundan sonra oluşacak tüm olumsuz tablo bu ekibindir.Belediye Başkanlarını değil de il başkanını çağırırlarsa kimse kusura bakmasın mücadeleyi de kendileri yaparlar.

 14. Mlty44 dedi ki:

  Vatanını milletini seviyorsan korumak kollamak istiyorsan toplantıya katılırsın yoksa boşuna vatandaşı oy için kullanmayın nerde hangi kafada yaşıyorsunuz sizi o makamlara kim getirdi ayrım falan yok olamaz doğru olun!

 15. abdulvahap dedi ki:

  niyemi diğer partililer yok evet onların dertleri başka hiçbirinin memleket sorunuyla alakası yok ben bunu sadece malatyadaki siyasetçiler için söylüyorum chp zaten özellikle bekliyoki vaka sayısı artsınki iktidar zorda kalsında siyasi rant elde edem her zaman olduğu gibi diğer küçük partilerin hiç umurunda değil zaten malatya MHP si kendi derdinde ne oldukları belli değil allah reisimizi korusun reisimiz sayesinde ak parti yönetiminden başka ilgillenen yok memleket için

  1. ahmet dedi ki:

   yazmak için yazma…

  2. Vahap abdul dedi ki:

   Ölüm oranı %0.001 bile olsa başına gelince %100 olur. Muhalif destek çıkmaz herkes ölsün vaka artsın istiyor diyorsun ne alaka anlam veremedim.

  3. Mustafa dedi ki:

   Ne diyon birader sen,Allah’ını seversen ne diyon…Allah’tan kork Allah’tan … her canlı ölümü tadacaktır.buyuk cümleler kurup ahiretini yakma…fanilere de bu kadar bel bağlama

 16. Ali dedi ki:

  Muhalafeti terörist, vatan haini; ihanetci; işbirlikci vs. Gibi nitelerseniz, yine muhalefetin mezhebini, meşrebini vs. alenen aşağılarsanız iktidar partili ve diğer partili insanlar nasıl biraraya gelecek…

 17. Recep dedi ki:

  Valilik devlet demektir ordaki toplantı siyasi ranta dönüşmesi yakışmaz

 18. Ömer dedi ki:

  Mehmet Fendoğlu, Mesut Samanlı, Selahattin Gürkan nerede. Bu akreditenin sorumlusu kim ve sebebi ne? Çok ayıp..

 19. Ali dedi ki:

  Adalet ve Kalkınma Partisi Cumhuriyeti…Tüm ortak değerlerimiz ile ilgili etkinliklerde hep aynı fotoğraf, maalasef…AKP yöneticileri bundan rahatsız olmuyorlar mı? Benim tespitim rahatsız olmuyorlar…Bu ne çirkin kibir; kendini hep yeterli görmek…YAZIK…

 20. TŞKN dedi ki:

  Diğer partilerin temsilcileri geldi de valiliğe alinmadilar mı böyle haber mi olur

  1. oturmaktan sıkılan boğa dedi ki:

   devlet adabında davet esastır

   1. TŞKN dedi ki:

    Davet edilmediklerini nerden biliyorsun oturup sallayan bogacik

    1. oturmaktan sıkılan boğa dedi ki:

     sen edildiklerini nerden biliyorsun? kendi çamurunda oyna şimdi hadi

  2. suat dedi ki:

   Lafa bak hizaya gel. TŞKN sen daha Hacı dayının kahvesi ile Valilik arasındaki farkı öğrenememişsin sonra yorum yapmışsın. Obür partiler ışığı görüp selam aleyküm diye içerimi dalacaklardı.

   1. TŞKN dedi ki:

    Milletin derdiyle dertlenenler gelmiş diğerlerinin demek ki başka işleri vardı

    1. Mustafa dedi ki:

     Allahta seni güldürsün birader

  3. Murat dedi ki:

   Isteyen oyle gidebiliyormu?

   1. 44 dedi ki:

    Siyasilerin girmelerinin yasak olduğu bir yer görmedim daha

 21. Necati dedi ki:

  Selahattin bey yerine Genel Sekreter Yardımcısı Latif varya, başkana bu toplantılar küçük gelir

 22. kamıl dedi ki:

  dun buyuksehir belediyesi maske dagıtıyor, akp genclık kolları baskanı akp il baskanı en basta.maske belediyenin butçesiyle yapılıp dagıtıldı reklamı akp yaptı.

 23. 44 Malatya dedi ki:

  Akp yine şaşırtmadı!

 24. Malatya Sever dedi ki:

  Büyükşehir zabıtası stad önündeki seyyar satıcıya yaptığı uygulamayı şehir merkezinde yapamıyor galiba erkekleri stad önündeki garibanlara bugün manava gittim seçmece serbest aşağı sebze halinde 30dan fazla müşteri alınmayacak dediler gittim en az 150 kişi vardı büyükşehir zabıtası stad önünde 365 günlük 1 senede sadece 17 gün tezgah açanlara çöker ancak

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."