Miram

Final

Fuat


Serdar doktor
Malatya Haber -

“Yatırım ve Projelerimizin Son Durumunu Arz Ettik”

“Yatırım ve Projelerimizin Son Durumunu Arz Ettik”
 • 14.10.2020

ÇALIK VE GÜRKAN CUMHURBAŞKANIYLA GÖRÜŞTÜ.. AKP MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 25 Ekim’de Malatya’ya gelerek bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunup, AKP İl Kongresine katılacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 25 Ekim’de Malatya’ya gerçekleştireceği ziyaret öncesi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir dizi temaslarda bulunan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AKP MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile birlikte  Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın TBMM’deki AKP Grubu’na yönelik konuşmaları sonrası gerçekleşen ziyarette, Cumhurbaşkanının Malatya’ya geleceği ziyaret programı, Malatya’ya yönelik yatırım ve projelerin son durumu görüşüldü.

Cumhurbaşkanının meclisteki yoğun gündem ve mesaileri içerisinde kendilerine zaman ayırmasından dolayı teşekkürlerini ileten  Gürkan, “Ülkemizin yoğun gündemi içerisinde bizleri kabul eden Sayın Cumhurbaşkanımıza hemşerilerim adına teşekkür ediyorum. Kendilerinin Malatya’ya özel bir muhabbet ve sevgileri olduğunu biliyoruz. Malatya ziyaretleri öncesi MKYK üyemiz ve Malatya Milletvekilimiz Öznur Hanım ile birlikte şehrimizle ilgili yatırım ve projelerimizin son durumunu arz ettik” ifadelerini kullandı.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan daha sonra Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’yi ziyaret etti.

Bülten- malatyahaber.com- Yeni Malatya Gazetesi

Etiketler: / / /

Yorumlar
 1. Mustafa dedi ki:

  Bir poşet de kayısı verseydiniz

 2. Kerem dedi ki:

  Hiç mi Danışmanı Yok. Bu ne vizyonsuzluk. Öyle bir sunu kitapçığı olur mu?

 3. Adem dedi ki:

  Eğer projeleri not defteriyle verdiysen diğer dönem emekliliğinin tadını çıkar derim selahaddin bey reis affetmez

 4. mlx dedi ki:

  Malatyada bir ilk,cumhuriyet tarihinde ilk defa bir cumhurbaşkanına dosya sunduk.rekor kırdık,öncü olduk.birinci olduk…….açıklama larında bulunmamış sayın gürkan.şaşırdım..

 5. Mal atyalı Kadir dedi ki:

  Malatyalıyım fakat yıllardır anlam veremediğim bir konu var oda şudurki sürekli iktidar partisine oy verip sonrada eleştirmek.arkadaşım bu adam malatyaya nasıl belediye başkanı oldu bundan öncekiler nasıl başkan oldu soruyorum oy verdiniz başkan oldu kusura bakmayın gereksiz gereksizde konuşmayın.burda yorum yapan insanlarında bence eleştiri yapmaya hakkı yok.kandırılmayı kabullenmiş yıllardır bir çevre yolunu bile vura vura kıra alamamış tüm köşesini kurumlarını başka başka illere yada illerden gelen insanlara bırakıp kenarda duran malatya halkı size sesleniyorum siz şuan sizi yönetenleri hakediyorsunuz.topumlar hakettikleri gibi yönetilir.çok doğru.durmak yok yola devammm.

 6. yasar dedi ki:

  Selahattin Gürkan’ın ne sunmuş olabileceğini bu başlıktaki ve içerikteki vizyondan bulabilirsiniz. https://malatyahaber.com/haber/bu-acilis-milatmis/

 7. yasar dedi ki:

  Cumhuriyet tarihinin gelmiş geçmiş en değerli başkanı reis-i cumhura söyleseydiniz biz 3000 km asfalt serdik. Ulaştırma bakanınız benimle yaraşamıyor diye bilgi verseydiniz.

 8. İsa dedi ki:

  O elindeki proje dosyası mı acaba ? Bloknota yazıp verseydin projeleri… şaka gibiler

 9. KAMA dedi ki:

  Burdan salladiklarimiza neden %70 oyla belediyeyi veriyoruz…şimdi diyecekler reis için veriyoruz…arkadaşım verme…boş at..reiste anlasin durumu….ben 20 yıldır ilk defa son belediye seciminde sadiga gitmedigim için huzurluyum, çok uysal olmakta iyi değil….Selo başkan geldi geleli sevineni görmedim..ama %70 oyla geldi

 10. Yusuf dedi ki:

  Diğer dönem bi beklentiniz olmasın halk olarak yeni isimler görmek istiyoruz sürekli aynı isimler dönüp duruyor baska adam yok sanki Malatya da yeter yahu akpartimizden soğuttunuz bizi

 11. Malatyam için dedi ki:

  MALATYAMIZ için yılan hikayesine dönen KUZEY ÇEVRE YOLU bahsedilmemişse daha yazacak birşeyim yok !

 12. Okan dedi ki:

  öznur hanım, sizi gerçekten Allah için seviyordum lakin selahattin gürkanın olaylarından dolayı tepki göstereceğinize reisi cumhurumuzla görüştürüyorsunuz. bide projeler var diye. projeleri bi söyler misiniz öznur hanım facebookunuzda selahattin gürkanın 5 tane sıfırdan yapılmış projesini. yazık çok yazık. menfaat uğruna insanlar herşeyi ayaklar altına alıyor.
  Gelelim selahattin gürkan bey’e, başkanım siz malatya’da bir mevzuu çıkarınca neden soluğu ankara’da alıyorsunuz? türkiye’nin ve dünyanın ilk ve tek projelerini Cumhurbaşkanımıza sundunuz mu ? 1×10 başkanım benim. allah yolunu açık etsin. seçimlerde görüşmek üzere.

 13. FERHAT dedi ki:

  milletin yararına çalışın selehattin bey bekleneni karşılamadınız seçimden önce kapı kapı oy toplayın seçimden sonra baskanları gören varmı ne mehmet cınar nede osman güder bey ler yoklar koltuk gecıcı yaptıklarınız bakidir.

 14. BAYRAM dedi ki:

  Millet acından ölüyor siz yatırımdan bahsediyorsunuz. ne yatırımı yaptınız .

  1. TAHİR dedi ki:

   Malatya’ya 2 yüksek güvenlikli HAPİSHANE YAPTILAR YA…. Daha ne istiyorsunuz AK Parti’den? Hapishaneden daha büyük yatırım mı olur Malatya için…

 15. ayhan dedi ki:

  Allah billah aşkına o dosya ney öyle Koskoca Malatya Belediyesinin 1 tane antetli dosyası yok muydu vizyona bak Koskoca Cumhurbaşkanına verilme şekline bak gerçi REİS bakmıyor Resim çekilirken:))

 16. BAYRAM dedi ki:

  Millit acından ölüyor siz yatırımdan bahsediyorsunuz. ne yatırımı yaptınız .

 17. Nedim S. dedi ki:

  O dosyada mı verdin projeleri? Cumhurbaşkanına öyle bir dosyada proje mi verilir? Sana bile o dosyada bir evrak gelse alır getirenin yüzüne fırlatırsın Sayın Başkan… Şaşkınım…

 18. pasa44 dedi ki:

  O nasıl bir proje dosyası? Takvim yaprağına yazsaydınız bari. Koca büyük şehir Malatya’nın projeleri bu kadar küçük ve sığ mı?

 19. Murat dedi ki:

  1 dakikalık görümede anca zaten sunarsınız çünkü yapmadınız. pardon 1 dk 27 sn

 20. Malatyahmet dedi ki:

  Selahattin baskan bir yere asfalt dokersin 40 tane adami pesine takip boy boy foto cekersin. Millet sana 6000 km asfalt doktur diye mi oy verdi? Yok yok 500 bin km asfalt doktun biz de yedik. Kaldi 3 sene bu sehrin hic bir sey yapmayan tek bld baskani olarak tarihe gececeksin yazik milletin oyuna

 21. Ahmet dedi ki:

  Arkadaşlar üç gün yakınımın rahatsızlığı dolayısıyla ankarada bulundum. Malatyaya kim büyükşehir statütüsü verdiyse geri alsın. Malatya ankaranın yanında değil büyükşehir kasaba bile olamaz. Bi an malatyalı olduğuma utandım.

  1. Has Malatyalı dedi ki:

   Kardeşim, bu tespiti gerçek büyükşehir görmüş olanlar çok önceden yaptı zaten. Sen de görmüşsün bunu, çok haklısın. Kurumsallığın esamesi okunmayan, tabela büyükşehir belediyesi bizimkisi. Tamam, gelişmiş ülke standardı da beklemeyelim ama en azından yurtiçindeki belediyeler kadar oluvereydik, ne olurdu…

 22. TÜTÜNCÜ dedi ki:

  yorumları okudum inceledim bir tane ne istediğini bilmeyen boş muhabbet olsun diye klavyenin başına geçmiş insan dolu eğer malatya yı altın kürenin içinde çevirip tekrar geri verseler hiç kimse memnun olmaz arkadaş hiçmi bir şeyden memnun olmazsınız ne istiyorsunuz bir fikriniz bir projeniz bir çalışmanız bir tezinizmi var kimden ne istiyorsunuz onlar yapamıyorsa gidin sabah büyükşehirin kapısına bugünde biz bakacağız deyin bir kişi gidip bir kamyon kumu mahallesine gönderemez eleştirin ama ölçüyü kaçırmadan hiç kimse dört dörtlük olamaz bu arada mecbur değilim ama bende sade bir vatandaşım hiç birini yolda görsem tanımam

 23. Köylü dedi ki:

  Selahattin başkan REİS baya bir asabi duruyor keyfi yok gibi

 24. Hikmet dedi ki:

  Belediye seçimlerinde bu milletin keseceği fatura 100 yıl konuşulacak,metal yorgunluğu giderilmemiş durum sürdürülebilir değildir,İstanbul Ankara ve diğer büyük şehir belediyelerindeki Kayıpların sebebi giderilmeden başarı bekleyenlerin rüyadan Uyanması yakındır elbette,Ahmet Çakır ın Maski yönetimi tercihi doğru olduğu için Malatya’nın altyapısı adam edildi. Maski de yönetim değişikliği bir başarı getirememiştir.Daha iyi olduğunu söylemek abes ile iştigaldir,Belediyeler vatandaşın her işinde Yüksek harçlar almakta ,kaynaklar israf edilmekte,liyakatsiz personel ile çözüm odaklı değil problem çıkartma odaklı çalışmakta.belediyelerden hizmet alan insanları bir dinleseniz belki komik duruma düşmezsiniz,millete hizmet için atadığınız yöneticilerinizin her birine 4 milyon TL versek kaçı 5 yıl süre içinde enflasyonu yener ,%10 u bunu başarsa başarı sayarım….milletin uyarılarını dikkate almayanlar için geçmişe bakmak yeterlidir.

 25. Neşe dedi ki:

  Reklam yatırımlarıdır.
  Nereye nasıl reklam verebilirim (?) nasıl bu halkın parasını çar-çur ederim diye anlamsız projelerdir.
  Ah be Reyis, böyle adamları başımıza getirerek bizi mi cezalandırdın.
  Canın sag’olsun.
  Ömrüm ömrüne olsun.

  1. ahmet dedi ki:

   reklamı sen yapıyorsun bak canını reise veriyorsun körü körüne bu cehalet devam ettiği sürece daha çok rezil olmayı hak ediyoruz sanırım güzel projeleri destekleyin ama yapılan yanlışları da eleştirin doğru yolu görsünler canını feda edersen sen fakirliğe sabretmeye devam edersin birileride sefasını sürmeye devam eder nasıl bir toplum olduk allah sonumuzu hayır eylesin

 26. Sehitfevzili dedi ki:

  Şehit fevzi mahallesi olarak sayin cumhurbaskanimizi dört gözle bekliyoruz inşallah sesimizi duyurmaya calisacaz.hic kimse bizim sesimizi duymadi kış geldi insanlar tedirgin ne fiyatlar aciklandi ne kimse bir kelime söylüyor ha aldiniz mazlumun bedduasini artik sizler düşünün basiniza gelecek nusubetleri.bizleri yemeden bak felekat basiniza geldi birbirinizi yediniz.

  1. mlx dedi ki:

   Daha çok beklersiniz.beydağıda kentsel dönüşüme girdi.yıllar oldu hala mezbelelik durumda duruyor.harfiyat bile kalkmadı.yazık oldu mahallenize.geçmiş olsun.

 27. Has Malatyalı dedi ki:

  İsterse evine misafir gitsin, Erdoğan, Gül ve Davutoğlu’nu bile gerek gördüğünde bir kalemde silmiş bir politikacıdır, silmeye karar verdiğini siler geçer. Seçimlerde bakarız. Reisçi, Erdoğancı falan değilim ama bu gerçeği hatırlatmak istedim.

 28. Hasan dedi ki:

  Allah aşkına bir bakın TC Cumhurbaşkanına 1 TL’lık şeffaf mavi bir telli dosyada Malatya’nın yatırımları hakkında bilgi sunuluyor.
  Çok ayıp çok bunlarda hiç protokol saygısı da yok

 29. Mehmet Ali dedi ki:

  Çok merak ediyorum Selo başkan “Malatya’ya yönelik yatırım ve projelerin son durumu görüşüldü” diyerek hangi yatırımları kast ediyor. bilen duyan var mı ?

 30. Feryat dedi ki:

  Ne zaman kurtulacaz biz bunlardan ya. Allah Malatya nın yardımcısı olsun. Ah Reis Bi gerçekleri bilseee ahh.

 31. Malatyalıyım dedi ki:

  Cumhurbaşkanı’na söyleseydiniz,
  “Malatya Malatya olalı böyle eziyet çekmedi diye”

 32. Banazili dedi ki:

  Selahattin başkanım oğlunuzu da reis ile gorusmeye goturseydiniz sizden sonra oglunuzu once Battalgazi sonra da Büyükşehir başkanı olmasını istiyoruz.

 33. Mehmet dedi ki:

  Belliki öznur hanım görüştürmüş cumhurbaşkanıyla selahattin beyi. Bakanla da görüştürmüş. Dünkü kavgayı düşününce manidar bu.

 34. abdulvahap dedi ki:

  hayırdır alelacele neden dolayı ankaraya koştunuz reisle buluşdunuz birilerinin şikayetindenmi korktunuz

 35. Vatandaş Süleyman dedi ki:

  Selahattin Gürkan her vukuat çıkardığında soluğu Ankara’da alıyor..
  Buna alıştık da onun peşine takılanların hesabı ne ola acep? Vardır bir bildikleri elbet. Gölgelerin gücüne inanmadıkları için güneş arıyorlar…😁

 36. Ali Yılmaz dedi ki:

  Reisim bunlar burda birbirini yiyorlar partiye zarar veriyorlar

 37. Okan Demir dedi ki:

  Bloknota yazıp verseydiniz Reis bey,yormasaydınız kendinizi:)
  Vizyon bu Malatya,zevk almaya bakın artık.

 38. 44 dedi ki:

  Selamlarımızı saygılarımizı ileteydiniz başkanım REİSİMİZE.

 39. aslan dedi ki:

  şimdi biz selahattin beyi de mert biliriz, öznur ablayı da mert biliriz. mertçe cevap vermek lazım. cumhurbaşkanı ve tarım bakanıyla belli ki öznur çalık görüştürmüş selahattin gürkanı. yoksa o fotoğrafta öznur çalık değil bülent tüfenkçi olurdu. bülent tüfenkçi ile geziyorsun sürekli, o niye seni cumhurbaşkanıyla görüştür müyor başkan beycim.

 40. Mustafa dedi ki:

  Bülent bey eksik

 41. Huzur dedi ki:

  Ya vatandaşın söylediklerini?

 42. Mirro dedi ki:

  Yenimi aklınıza geldi

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."