Final

Örnek Resim


Arion

Malatya Haber -

Yüzme Grubunda Ferdi Sonuçlar

Yüzme Grubunda Ferdi Sonuçlar
  • 24.03.2016

Malatya’da gerçekleştirilen Okul Sporları Yüzme Küçükler Grup Müsabakalarında dereceye giren sporcular belli oldu.

Grup müsabakaları Osman Çağlı Kapalı Yüzme Havuzu’nda yapıldı. Müsabakalarda kategorilerinde dereceye giren sporcular şöyle:

Erkekler 50 Metre sırtüstü

1-Konuralp Ergüven

2-Can Çetinkaya

3-Kuzey Bostan

Bayanlar 50 metre sırtüstü

1-Meriç Demirtepe

2-Elif Topal

3-Çağla Topsakal

Erkekler 100 metre kelebek

1-Doruktan Kızıltuğ

2-Mert Avcı

3-Mert Emir Gezici

Bayanlar 100 metre kelebek

1-Nehir Öz

2-Filiz Sara Alpan

3-Bersun Kuturoğlu

Erkekler 4×100 metre serbest

1-İstanbul T.V.O Şişli Terakki Arda Kutluk-Burak Bartu Ceylaner-Uluç Emre Cantürk-Konuralp Ergüven

2-İstanbul Özel Çevre Koleji Kuzey Bostan-Barış Ataman-Bora Çamlı-Hüseyin Ersoy

3-Trabzon Beşirli İMKB Orta Okulu Can Çetinkaya-Rüzgar Yeşiltepe-Deniz Yeşiltepe-Emir Barkan Morova

Bayanlar 200 metre serbest

1-Duru Öncüloğlu

2-Naz Duru Kahvecioğlu

3-Azra Zeynep Ertunç

Erkekler 200 metre serbest

1-Yağız Efe Arı

2-Doruktan Kızıltuğ

3-Emir Barkan Morova

Bayanlar 50 metre kurbağalama

1-Sanem Araz

2-Özge Demirbaş

3-Sude Akdağcık

Erkekler 50 Metre kurbağalama

1-Hüseyin Ersoy

2-Mert Avcı

3-Bora Çamlı

Bayanlar 4×100 metre karışık

1-İstanbul Özel Çevre Koleji Meriç Demirtepe-Filiz Sara Alpan-Nehir Öz-Duru Öncüloğlu

2-Bursa Orhangazi Kükürtlü Ticaret ve Sanayi Odası Orta Okulu Ceren Demir-Sanem Araz-Naz Duru Kahvecioğlu-Sıla Ateş

3-İstanbul T.V.O Şişli Terakki Deniz Bilmece-Sude Akdağcık-Mira Şenol-Maye Caferzade

Erkekler 100 metre serbest

1-Hüseyin Mert Günay

2-Hüseyin Ersoy

3-Arda Kutluk

Bayanlar 100 metre serbest

1-Duru Öncüloğlu

2-Nehir Öz

3-Azra Zeynep Ertunç

Erkekler 100 metre kurbağalama

1-Hüseyin Ersoy

2-Barış Şahin

3-Mert Yağız Pekiner

Bayanlar 100 metre kurbağalama

1-Sude Akdağcık

2-Özge Demirbaş

3-Filiz Sara Alpan

Erkekler 4×100 metre karışık

1-İstanbul T.V.O Şişli Terakki Konuralp Ergüven-Arda Kutluk-Mert Yağız Pekiner-Burak Bartu Ceylaner

2-İstanbul Özel Çevre Koleji Kuzey Bostan-Hüseyin Ersoy-Mert Emin Gezici-Bora Çamlı

3-Trabzon Beşirli İMKB Orta Okulu Can Çetinkaya-Deniz Yeşiltepe-Emir Barkan Morova-Rüzgar Yeşiltepe

Bayanlar 50 metre kelebek

1-Duru Öncüloğlu

2-Eylül Derem Çevik

3-Elif Topal

Erkekler 50 metre kelebek

1-Can Çetinkaya

2-Doruktan Kızıltuğ

3-Kuzey Bostan

Bayanlar 100 metre sırtüstü

1-Meriç Demirtepe

2-Elif Topal

3-Naz Duru Kahvecioğlu

Erkekler 100 metre sırtüstü

1-Can Çetinkaya

2-Konuralp Ergüven

3-Kuzey Bostan

Bayanlar 4×100 metre serbest

1-İstanbul Özel Çevre Koleji Nehir Öz-Meriç Demirtepe-Elif Topal-Duru Öncüloğlu

2-Bursa Orhangazi Kükürtlü Ticaret ve Sanayi Odası Orta Okulu Ceren Demir-Sanem Araz-Sıla Ateş-Naz Duru Kahvecioğlu

3-İstanbul T.V.O Şişli Terakki Duru Çağlayan-Mira Şenol-Maye Caferzade-Sude Akdağcık

Erkekler 50 metre serbest

1-Doruktan Kızıltuğ

2-Arda Kutluk

3-Eray Özcan

Bayanlar 50 metre serbest

1-Duru Öncüloğlu

2-Simal Arda Sivil

3-Nehir Öz

Erkekler 200 metre karışık

1-Can Çetinkaya

2-Konuralp Ergüven

3-Hüseyin Mert Günay

Bayanlar 200 metre karışık

1-Naz Duru Kahvecioğlu

2-Nehir Öz

3-Filiz Sara Alpan

Yeni Malatya Gazetesi- malatyahaber.com

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."