SON DAKİKA

BAL'da 4 Malatya Takımından 1'i Galip Gelebildi

BAL'da 4 Malatya Takımından 1'i Galip Gelebildi

TTF Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup'ta yeralan 4 Malatya takımı rakipleriyle karşı karşıya geldi. Bu maçlarda sadtece Arguvan Belediyespor galip gelirken, Darendespor, Pütürge Belediyespor ve Malatya İdmanyurdu rakiplerine mağlup oldular.

Arguvan İlçe stadında oynanan Arguvan Belediyespor- Adıyaman İmamağaspor maçını Burak Aksak, Mehmet Erdoğan, Kadir Poyraz yönetti. 2-1 galip gelen Arguvan belediyespor’un gollerini Dk.8 Ebubekir Yardım, Dk. 77 Güven Gürsoy kaydederken Adıyaman İmamağaspor’un golu Dk.45 Muhammed İrfan Yazuz'dan geldi.

Pütürge Belediyespor, Besni İlçe stadında karşılaştığı Burak Kamalak, Osman Karatay, Gökhan Karaboğa'nın yönettiği karşılaşmada Besni Akınspor’a 3-1 mağlup oldu. Besni Akınspor’ galibiyet getiren golleri 49 Yusuf Fırat Dk.67 (Yunus Emre Kendi kalesine) Dk.72 Vahit Pıtı kayderken PütürgeBelediyesporun golünü 9 dakikada Mustafa Aşık attı.

Darendespor da ilçe stadında karşılaştığı Şanlıurfa Takımı ViranşehirBelediyespor’a 4-0 yenildi. Karşılaşmayı Mazlum Suna, Muhammed Merhas Direk,Mehmet Polat hakem üçlüsü yönetti. Viranşehir Belediyespor’a galibiyet getiren golleri Dk. 37 Emre Taşkoparan Dk 45+2 Yusuf Akın Dk. 51 Sercan Tunç Dk82 İbrahim Talay kaydetti.

Malatya İdmanyurdu da deplasmandaki maçta Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor’a tek golle boyun eğdi. Şanlıurfa Büyükşehir spor tesislerinde oynanan karşılaşmayı Güney Güneylioğlu, Emrullah Pars ve Adil Şanlı'dan oluşan hakem kadrosu yönetti. Şanlıurfa takımına, 1-0'lık galibiyeti getiren golü 64. dakikada Adnan Çalışkan kaydetti.

Mehmet GÖRESİYE, malatyahaber.com

FOTOĞRAFLAR: Darendespor (üstteki) ve Malatya İdmanyurdu takımları

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız
2022-01-26 17:54:22