SON DAKİKA

BYMS'nin Denizlispor İle Beşinci Randevusu

BYMS'nin Denizlispor İle Beşinci Randevusu
PAYLAŞ

Spor Toto Süper Ligin 7.haftasında BtcTurkı Yeni Malatyaspor, yarın akşam 20.30'da Yeni Malatya Stadyumu'nda Yukatel Denizlispor'u konuk ediyor. İlk kez Süper Lig'de karşı karşıya gelecek olan iki takım, daha önce birbirleriyle 4 resmi, 2'de hazırlık karşılaşması oynadı.

BtcTurk Yeni Malatyaspor ile Yukatel Denizlispor, tarihlerinde daha önce 4 resmi maçta karşı karşıya geldi. İki takım ilk olarak 2015-2016 sezonunda Spor Toto 1.Lig'de karşılaştı. Sezonun ilk yarısında Malatya'da oynanan karşılaşmadan 2-1 üstün ayrılan Denizlispor, sezonun ikinci yarısında sahasında oynanan karşılaşmayı da 2-0 kazandı.

İki takım daha sonra 2016-2017 sezonunda bir kez daha Spor Toto 1.Lig'de karşı karşıya geldi. Sezonun ilk yarısında Denizli'de oynanan karşılaşma 1-1 eşitlikle sonuçlanırken, ikinci yarıda Malatya'da oynanan karşılaşmayı Yeni Malatyaspor 3-1 kazandı.

Süper Lig'de ilk kez karşılaşacak olan BtcTurk Yeni Malatyaspor ile Yukatel Denizlispor, şuana kadarda 2 hazırlık karşılaşması oynadı. BtcTurk Yeni Malatyaspor, bu hazırlık karşılaşmalarını 2-1 ve 1-0'lık skorlarla kazandı.

Ferdi Durdu - Yeni Malatya Gazetesi / Malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız