Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

Emniyet Müdüründen Taksiyle Yılbaşı Gecesi Denetimi

Asayiş

01-01-2021 tarihinde yayınlandı.

Emniyet Müdüründen Taksiyle Yılbaşı Gecesi Denetimi

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

TAKSİDEN EMNİYET MÜDÜRÜ İNİNCE.. Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, şehir merkezinde yılbaşı gecesi emniyet ekiplerini, taksiyle dolaşarak denetledi. Uygulama noktalarında durdurulan takside Emniyet Müdürünü gören polisler kısa süreli şaşkınlık yaşadı.

Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, yılbaşı gecesi emniyet ekipleri ile tebrikleşmeye ve denetlemeye giderken makam aracı yerine taksi kullandı.

-Taksiden telsiz anonsu…
Şehir içindeki polis ekiplerini denetleyen Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, gece yarısı Atatürk (Kışla) Caddesinde sokak kısıtlamasına rağmen iki şahsı görmesi üzerinde telsizden haber merkezini uyararak, “Merkez Kışla caddesinde iki şahıs duruyor, onlara devriyelerimiz, ekiplerimiz bir baksınlar” dedi.

İki noktadan geçerken polis ekiplerinin taksiyi durdurmaması üzerine Emniyet Müdürü Dağdeviren, yine telsizle emniyet haber merkezini uyarıp, “Taksilerdeki müşterileri de kontrol etsinler arkadaşlar” talimatını verdi ve taksilere müşteri olarak binenlerden sokak kısıtlamasına uymayanların tespit edilip işlem yapılmasını istedi.

-Ekipler taksiyi durdurdu, müşterisi Emniyet Müdürü çıktı
Emniyet Müdürü Dağdeviren’in içinde bulunduğu taksi, İstasyon Kavşağında ekiplerce durduruldu. İçinden çıkan Emniyet Müdürü Dağdeviren, polis memurlarının tek tek yeni yıllarını tebrik ederek, bir sorunları olup olmadığını sordu.

Emniyet Müdürlüğü binasında gece çalışan birimleri de bilgi vermeden tek tek ziyaret eden Dağdeviren, haber merkezinde yolda aşırı sürat yaparken rastladığı otomobil hakkında yapılan işlemleri ise kamera sisteminden takip etti ve aşırı sürat yapan otomobilin durdurulduğu ve sürücüsünün alkollü olduğu bilgisini aldı.

-1 yılda 407 bin ihbar geldi …
Polis Haber Merkezi’ne de giden Emniyet Müdürü Dağdeviren’e, 2020 yılında Malatya Emniyet 155 hattına 407 bin 208 ihbarın geldiğini, bunun 106 bin 200’ünün asıllı, 215 bin 442’sini bilgi amaçlı, 9 bin 426’sinin asılsız ve 76 bin 039’unun ise gereksiz ihbar olduğu bilgisi verildi.

Yılbaşı gecesi ise gece yarısına kadar gelen 1023 ihbardan 228’sinin asıllı, 650 ihbarın bilgi amaçlı, 117 ihbarın gereksiz çağrı ve 28 ihbarın ise asılsız olduğu bilgisi de paylaşıldı.

-Gece bekçileri durdurdu, şaşırdı
Özel Harekat ve Çevik Kuvvet Şubelerine de yine taksi ile giden Emniyet Müdürü Dağdeviren, Akpınar Meydanı’nda gece bekçileri tarafından durduruldu. Araçtan inen Dağdeviren, ekipleri tebrik ederek, yeni yıllarını kutladı.

Malatya-Elazığ Karayolu üzerindeki kontrol noktasına yine taksi ile giden Emniyet Müdürü Dağdeviren, şehir merkezine dönüşte Kışla Caddesinde içinde bulunduğu taksi, ekiplerce durduruldu, polis memuru, emniyet müdürünü görünce kısa bir şaşkınlık yaşadı.

Emniyet Müdürü Dağdeviren’in içinde bulunduğu taksi, son olarak Soykan Meydanında polis ekiplerince durduruldu. Aracı durduran iki polis ekibi, önce emniyet müdürünü fark etmedi, ardından araçtan inen Emniyet Müdürünü görünce kısa bir şaşkınlık yaşandı. Emniyet Müdürü Dağdeviren, her iki polisi de tebrik edip, yeni yıllarını kutladı.

Dağdeviren, Valilik ve Emniyet Müdürlüğü civarına takılan, zaman zaman Vali ve Emniyet Müdürünün makam araçlarına eşlik eden, vatandaşlarca protokol köpeği olarak da bilinen Aleks’i de besledikten sonra gece denetimlerini tamamladı.

Burhan KARADUMAN, SG- malatyahaber.com- AA

emniyetmuduru denetim

emniyetmuduru denetim1

emniyetmuduru denetim2

emniyetmuduru denetim3

emniyetmuduru denetim4

emniyetmuduru denetim5

emniyetmuduru denetim0

emniyetmuduru denetim6

emniyetmuduru denetim7

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Subscribe
Bildir
guest
32 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Banazili

Mudurumuzden Allah razi olsun.

Ahmet ergen

Takdir edilmesi gereken davaranis ornek alinmali

Murat

Herseyi polisten bekliyorsunuz poliste insan trafik polisi herşeye yetisemez ki.trafikci abilerimizden allah razı olsun

mlx

İşini hakkıyla yapandan allah razı olsun.müdürümüz başarılı.işi rast gele

Ahmet güngör

Yeni camii civarındaki esnaf olarak söylüyorum
Bizim oralar sahipsiz ne kavgası biter ne sarhoşların tehditi lütfen oralarda da sivil polis görevlendirirseniz çok memnun olurum.

Ömer

Eli öpülecek adamsın müdürüm dilenciler ve kuriyeleride gözden kacırmayın bazı motorlu kuriyeler kiftesinde uyusturucu taşıyorlar

Bynedim

Kendileriyle bizzat görüşme şansım oldu mütevazi ve bir o kadarda insana değer veren sözünün eri mert bir insan…Bir konu hususunda görevlendirdiği değerli rizeli mülkiye müfettişi beyde bir o kadar mütevazi emniyet teşkilatında böyle kadim insanları görmek gurur verici.Kendini bir şey zanneden teşkilattaki bazı memur arkadaşların bence örnek alması gereken çok değerli bir neferdir.Saygılarımı sunarım ercan babaya

Sümeyye Karakoç

Bir Emniyet müdüründen daha fazlası Sayın Ercan Dağdeviren geldiği günden itiberen Malatyada her sokakta ekiplerin olduğu Malatyada herkesin huzur ve güvenle dışarıya çıktığı bir il oldu

Ahmet Emrah İdaçlı

2020 yılının heralde en büyük artısı Sn. Emniyet Müdürümüzün Malatyamizdaki çalışmaları, şehrimize getirdiği düzen olmuştur. Devletimizin böylesine mükemmel bir insanı Malatyamiza layık görmesi bizleri çok mutlu etmiştir. Bu şehrin bir evladı olarak inanın Ercan Müdürümüz kadar işine sadık, kazandığı paranın hakkını veren ve ülkesine her zaman en iyi hizmeti veren bir şahsiyet görmedim. Rabbim Sn. Müdürümüze öncelikle sağlık versin. Ayağını taşa değdirmesin.

Ahmet Sula

Bilgi kirliliği, faydasız hatta moral bozmaya yönelik algı yönetimi haberleri karşısında, böyle muhteşem yöneticilerin fark edilmesi, hakkının teslim edilmesi, umut ve moralin yüksek tutulması, gençlerimiz ve milletimiz için çok önemli, gerekli ve faydalı… Harikasınız! Size, personelinize, basın mensuplarına, yorumlarıyla destek veren Malatya halkına, emeği geçen herkese ve dahi değerinizi hisseden protokol köpeğine teşekkür ve sevgiyle…

Vatandaş

Diğer kurum müdürleri örnek alsın. Bazı kurum müdürlerine personelinin kusurunu söylüyorsun umurunda olmuyor.

Mehmet

Tüm kurum amirlerinin örnek alması gereken örnek bir yaklaşım.
Günler hatta haftalar önceden denetim yapılacak şeklinde haber verilerek yapılan denetimleri görüyoruz maalesef…

Malatyalı

Emniyet müdürümüzü tebrik ediyorum.Bu denetimlerini daha sık yapması gerekir diye düşünüyorum. Tüm emniyet personelinin ve müdürümün yeni yılını tebrik ediyorum.

hakan

Ercan müdür 24 saat görev başında. Soğuk, sıcak, gece-gündüz demeden sokaklarda… Malatya olarak böyle bir müdüre sahip olduğumuz için çok şanslıyız….

Malatyasevdası44

Amir böyle olmalı bence ,denetim ansızın yapılmalı Allah razı olsun Rabbim kolaylıklar versin tüm güvenlik güçlerine ama biraz tevazu gösteriyor sanki memur arkadaşlar Mesela 13:00 den sonra semt pazarında olan veya ikindi namazını camii de kılan amcalarımıza çok ses çıkarmıyorlar. Yapılan iyi niyetli bir eylem de olsa bu onların sağlığı için polis de bekçi de zabıta da yetkisini bilip kullanmalıdır benim görüşüm.

Ersin

Gecenin bombası protokol kosdogu aleks ? Müdürümüz ercan baba geldiğinden beri bazı polisleri çay kahve köşelerinde mesai doldururken görmüyoruz artık helal olsun emniyet müdürümüze ??

Harun BİNGÖL

Allah razı olsun.

Turgay Paşa

Helal olsun Sayın Emniyet müdürümüze. Böyle müdürlerin çoğalması dileği ile..

İbrahim

Böyle bir emniyet müdürü Allah sizden razı olsun Güzel malatya yı yaşanır ferah bi şehre cevirdiniz yolunuz her daim acık olsun

Bynedim

Ve polisleri gerçekten izaha getiren çeki düzen verdiren bir amir

Bynedim

Babacan bir insan beğeniyorum

Kadir

Müdürüm birgün normal vatandaş gibi koruman olmadan herhangi bir caddede arabanınpark etmeye çalışırmışsınız? Arabamızı esnaflar yüzünden park edemiyoruz

Malatyalı

Alın size liyakatli yönetici. Sorusu olan? Şimdi dağılabilirsiniz…

Malatyalı

Koltuktan yönetim olmadığını sahada mutlak olunması gerektiğini müdür bey göstererek anlatmış. Ahlak sahibi, liyakatli idarecileri Rabbim başımızdan eksik etmesin inşallah…

Aca

Malatya tarihinde sizin gibi bir emniyet müdürü görmemiştir. Allah yardımcınız olsun müdürüm

Has Malatyalı

Belki şov diyenler olur ama ne derseniz deyin, işini ve insanları sevmeyen adam şunu yapmaz. Tebrik ediyorum. Malatya’da asayiş iyice bozulmuşken Ercan beyin gelişi şehir için bir şanstır. Anlamlı iyileşme sağlandı şehir asayişinde.

Ahmet

çok güzel ani baskınlar her yere lazım sayın müdürüm saygılar…

İsmail

Müdürümüzü tebrik ediyorum. Kaymakamlarımız ve bazı il müdürleride aynı şekilde arada bir vatandaş gibi denetleme yapsın bakın neler çıkıyor ortaya. Mesai saatlerine uymayanlar, kendini ağa paşa sanan memur arkadaşlar vs. Bakalım.

Pötürgeli Xalô Ramo

Ercan Dağdeviren diye yazılır “ADAM” diye okunur.Senin Allah’ına gurban ?

Mülayim

Müdürüm bütün teşkilata ve ülkemize yeni yıl hayırlar
Getirsin sizi uzun süre malatyada görmek istiyoruz

Çırmıhtılı orhan

Sayın emniyet müdürü şehrin neredeyse bütün trafik ışıklarında dilenci anne ve cocukları var. Nereler mi gözde akademi hastanesi kavsağı, altın kayısı Cad. Üzeri ışıklar, istasyon kavşağı ışıklar, avm arkası ışıklar VS. Diye uzayıp gidiyor. İşin garibi bu dilencilerin olduğu her kavşakta da trafik polisleri oluyor. Ve hiç bir müdahaleleri olmuyor dilencilere. Bu istismarcıların önüne geçilmesini diliyorum yeni yılda sizden. Saygılarımla.

Halaoğlu

Zabıta ne iş yapıyor acaba???? Polisin görevi mi kardeşim dilenciler

  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
Beşiktaş 37 25 6 6 85 38 47 81
Fenerbahçe 37 23 7 7 67 37 30 76
Galatasaray 37 23 6 8 70 33 37 75
Trabzonspor 37 17 13 7 45 34 11 64
Sivasspor 37 14 16 7 50 41 9 58
Alanyaspor 38 16 9 13 55 42 13 57
Hatayspor 37 16 9 12 60 51 9 57
Gaziantep FK 37 14 12 11 54 46 8 54
Göztepe 37 13 12 12 55 51 4 51
Fatih Karagümrük 37 13 12 12 52 49 3 51
Konyaspor 37 11 12 14 47 47 0 45
Çaykur Rizespor 37 11 12 14 48 59 -11 45
Antalyaspor 38 9 16 13 40 53 -13 43
Başakşehir FK 37 11 10 16 41 55 -14 43
Yeni Malatyaspor 37 9 14 14 43 49 -6 41
Kasımpaşa 37 10 10 17 42 54 -12 40
Kayserispor 37 9 12 16 34 50 -16 39
MKE Ankaragücü 37 10 8 19 44 59 -15 38
BB Erzurumspor 38 9 10 19 41 65 -24 37
Gençlerbirliği 37 9 8 20 37 66 -29 35
Denizlispor 37 6 10 21 36 67 -31 28

Malatyahaber.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

MalatyaHaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı MalatyaHaber sorumlu tutulamaz...