Milletvekili Ağbaba, TÖTM'ye Kaldırıldı

PAYLAŞ

KORONA TEDAVİSİ HASTANEDE SÜRECEK.. Bir süre önce koronavirüse yakalanan ve evinde tedavi gören Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, akciğerlerindeki yeni ve olumsuz gelişme üzerine, 10 Aralık Perşembe akşam saatlerinde, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Veli Ağbaba, 29 Kasım 2020 tarihinde, sosyal medya hesaplarında yaptığı açıklamada, koronavirüse yakalandığını ve tedavi sürecine evde başlandığını duyurmuştu.

“Akciğerlerindeki tutulum nedeniyle…”

CHP Malatya Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın evdeki tedavi sürecinin ardından hastaneye kaldırıldığını CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz sosyal medya hesabında açıkladı.

Kiraz, Veli Ağbaba’nın akciğerlerinde koronavirüs kaynaklı tutulum oluştuğunu ve bu nedenle, tedavisinin İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’nde devam edeceği bilgisini aktardı.

Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba’yı hastanede ziyaret ettiğini belirten Enver Kiraz, Ağbaba’nın herkese selam ilettiğini belirterek, “Ziyaretler yasak, herkese selamları var en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum” dedi.

Ekibindeki üç kişinin de testi pozitif çıkmıştı

Bu arada, CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın beraber çalıştığı ekibindeki bazı isimlerin de koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Ağbaba’nın ekibinde yer alan Hasan Kara, Bülent Bulduk ve Gaffar Çiçek Aralık ayının başında Covid-19 tedavisi görmeye başlamıştı.

ESOB Başkanı Keskin’den “Şifa dileği” mesajı

Malatya Esnaf Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin Veli Ağbaba’nın hastanede tedavi görmeye başlamasının ardından yayınladığı mesajda, “Rabbim Ağbaba’ya ve tedavi gören tüm hastalara şifa ve sağlıklı günler nasip eylesin” dedi.

malatyahaber.com- Yeni Malatya Gazetesi

FOTO: Milletvekili Ağbaba, 29 Kasım'da sosyal medya hesabından bu fotoğrafla yaptığı paylaşımda koronaya yakalandığını ve tedavi sürecine evde başlandığını duyurmuştu

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

18 yorum yapılmış

 • Ali Asker Çataltaş (1 yıl önce)
  Sayın Başkanım geçmiş olsun acil şifalar diliyorum Hızır yardımcın olsun
  0
  0
  Yanıtla
 • necmettin Önal (1 yıl önce)
  Sayın vekilim geçmiş olsun rabbim şifa versin tez zamanda iyileşirsin inşallah cenabı Allah bu belayı insanlıktan uzak eylesin.
  0
  0
  Yanıtla
 • Aşağı şehirli (1 yıl önce)
  Gecmis olsun yigit adam
  0
  0
  Yanıtla
 • Harun BİNGÖL (1 yıl önce)
  Geçmiş olsun Malatya nın güçlü sesi Allah yardımcın olsun seni seven halkına bağışlasın
  0
  0
  Yanıtla
 • Mustafa Çelik (1 yıl önce)
  Sayın Vekilimiz Veli Ağbaba'ya Allah tan acil şifalar diliyorum.
  0
  0
  Yanıtla
 • M.Sinan ÖZTAN (1 yıl önce)
  Çok geçmiş olsun.Acil şifalar dilerim.
  0
  0
  Yanıtla
 • Ali Kaya (1 yıl önce)
  Veli bey inşaallah tez zamanda iyileşir ve sevdiklerinize kavuşursunuz...
  0
  0
  Yanıtla
 • Mehmet topal (1 yıl önce)
  Abi çok geçmiş olsun
  0
  0
  Yanıtla
 • muhammed (1 yıl önce)
  gecmis olsun sayin vekilim.en kisa zamanda sagliginiza kavusmaniz dilegiyle
  0
  0
  Yanıtla
 • ALİ TOY (1 yıl önce)
  Sağlık dilerim inşallah sağlığınıza kavuşursunuz yeşilkaynak malatya
  0
  0
  Yanıtla
 • Turgut ÖZMÜŞ. (1 yıl önce)
  Sayın vekilim,Güzel insan, Çok çok geçmiş olsun, Rabbim acil şifalar versin.
  0
  0
  Yanıtla
 • Mustafa Yildiz (1 yıl önce)
  Sayın mv Veli Ağbaba’ya acil şifalar dilerim
  0
  0
  Yanıtla
 • kadir (1 yıl önce)
  sevgili vveli bey kardeşim.çok çok üzüldüm 30 yıl beraber çalıştık aynı idial ve düşünce etrafında.sen ülkem için benim için çok değerlisin.hiç bir zaman menfaatını düşünmedin.tek inandığın Atatürk devrim ve ilkelerini laik cumhuriyeti savunmak ve çağ dışı tarikat ve cemaatlara karşı çıkmak oldu.inşaallah iyileşir görevine tekrar dönersin.
  0
  0
  Yanıtla
 • Özer (1 yıl önce)
  Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.
  0
  0
  Yanıtla
 • Mehmet Çalışkan (1 yıl önce)
  Allah tan acil şifalar dilerim sayın vekilim. Inşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.
  0
  0
  Yanıtla
 • Turgut ÖZMÜŞ. (1 yıl önce)
  Sayın vekilim, Çok çok geçmiş olsun, Rabbim acil şifalar versin.
  0
  0
  Yanıtla
 • yıldırım (1 yıl önce)
  geçmiş olsun allah şifa versin.
  0
  0
  Yanıtla
 • Hamide (1 yıl önce)
  Geçmiş olsun rabbim şifa versin
  0
  0
  Yanıtla