SON DAKİKA

MBB Ampute Şanlıurfa Ekibine Fark Yaptı

MBB Ampute Şanlıurfa Ekibine Fark Yaptı
PAYLAŞ

Ampute Futbol Süper Ligi'nde Malatya Büyükşehir Belediyespor sahasında Şanlıurfa Engelliler Eyyübiye Belediye Ampute Spor Kulübünü 4-0 yendi.

Yeşiltepe Spor Kompleksi Ampute Futbol Sahası'nda oynanan müsabakayı Fahrettin Yılmaz, Serhat Erbay Tut hakem ikilisi yönetti. Müsabakada, Mahir Emre Herdem ise üçüncü hakem olarak görev aldı.

Malatya Büyükşehir Belediye spor kulübünün gollerini 25+3. dakikada Ali Molon, 27. dakikada Muhammet Şahin, 34 ve 37. dakikalarda Akbar Lotfımoghaddam kaydetti.

Malatya Büyükşehir Belediyespor sahadan 4-0 galibiyetle ayrıldı.

Karşılaşmanın 40 dakikasında Şanlıurfa Engelliler Eyyübiye Belediye Ampute Spor Kulübü kalecisi Civan Bozbey bir pozisyonda boynundan aldığı darbe sonrasında sakatlandı. Ambulansla Malatya Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırılan Bozbey'in durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Mehmet GÖRESİYE, malatyahaber.com- AA

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız