Final

Final

Örnek Resim


Arion

Arion

Malatya Haber -

TFF 1. Ligde 4 Haftanın Programı

TFF 1. Ligde 4 Haftanın Programı
  • 27.12.2015

TFF 1. ligde 14., 15., 16. ve 17. hafta programları belirlenerek açıklandı. 14. haftada önümüzdeki Pazar günü Malatya’da oynanacak olan Malatyaspor- Orduspor maçı D Spor Kanalı’ndan naklen yayınlanacak. Diğer 3 maç naklen yayın programında yeralmıyor.

Futbol Federasyonu’nun açıklamasına göre program şöyle:

* 14.HAFTA
24 Kasım Cumartesi:
13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Boluspor (GASKİ Spor Tesisleri)
13.00 Mardinspor-Karşıyaka (21 Kasım)

25 Kasım Pazar:
13.00 Malatyaspor-Orduspor (Malatya İnönü)
13.00 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk)
13.00 Eskişehirspor-Kocaelispor (Eskişehir Atatürk)
13.00 Altay-İstanbulspor (İzmir Atatürk)
13.00 Antalyaspor-Elazığspor (Antalya Atatürk)
13.00 Kartalspor-Kayseri Erciyesspor (Kartal İlçe)

26 Kasım Pazartesi:
19.00 Sakaryaspor-Diyarbakırspor (Sakarya Atatürk)

* 15. HAFTA
1 Aralık Cumartesi:
13.00 Diyarbakırspor-Antalyaspor (Diyarbakır Atatürk)

2 Aralık Pazar:
13.00 İstanbulspor-Sakaryaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.00 Karşıyaka-Malatyaspor (Alsancak)
13.00 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
13.00 Boluspor-Mardinspor (Bolu Atatürk)
13.00 Orduspor-Eskişehirspor (19 Eylül)
13.00 Samsunspor-Altay (19 Mayıs)
13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Elazığspor (GASKİ Spor Tesisleri)

3 Aralık Pazartesi:
19.00 Kocaelispor-Kartalspor (İsmetpaşa)

* 16. HAFTA
8 Aralık Cumartesi:
13.00 Giresunspor-Kocaelispor (Giresun Atatürk)
13.00 Altay-Kayseri Erciyesspor (Alsancak)

9 Aralık Pazar:
13.00 Eskişehirspor-Karşıyaka (Eskişehir Atatürk)
13.00 Kartalspor-Orduspor (Kartal İlçe)
13.00 Antalyaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Antalya Atatürk)
13.00 Mardinspor-Elazığspor (21 Kasım)
13.00 Diyarbakırspor-İstanbulspor (Diyarbakır Atatürk)
13.00 Malatyaspor-Boluspor (Malatya İnönü)

10 Aralık Pazartesi:
19.00 Sakaryaspor-Samsunspor (Sakarya Atatürk)

* 17. HAFTA
15 Aralık Cumartesi:
13.00 İstanbulspor-Antalyaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.00 Karşıyaka-Kartalspor (Alsancak)

16 Aralık Pazar:
13.00 Boluspor-Eskişehirspor (Bolu Atatürk)
13.00 Orduspor-Giresunspor (19 Eylül)
13.00 Samsunspor-Diyarbakırspor (19 Mayıs)
13.00 Malatyaspor-Elazığspor (Malatya İnönü)
13.00 Kocaelispor-Altay (İsmetpaşa)
13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Mardinspor (GASKİ Spor Tesisleri)

17 Aralık Pazartesi:
19.00 Kayseri Erciyesspor-Sakaryaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."