Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

“Erdoğan Gitsin Ne Olursa Olsun Diyenler Var”

Gündem

13-07-2021 tarihinde yayınlandı.

“Erdoğan Gitsin Ne Olursa Olsun Diyenler Var”

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

AKP MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, “Erdoğan gitsin ne olursa olsun” diyenler olduğunu belirterek, “Biz Türkiye’nin itibarını küçük düşüren, milletin kafasını karıştıracak algılar oluşturan bir muhalefet ile mücadele ediyoruz” dedi.

AKP MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Melekbaba ve Kaynarca mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Burada açıklamalarda bulunan Tüfenkci, “Melekbaba dönüşüme hazır ve Malatya’nın önemli mahallerinden birisi. Sürekli gelişen, büyüyen ve geçmişe baktığımızda üzerine koyarak giden mahallelerimizden birisi. Bu anlamıyla emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Melekbaba-Hanımınçiftliği, Melekbaba-Kaynarca yolları büyükşehir belediyesi tarafından yapılıyor. Yeter ki biz birlik ve beraberliğimizi yitirmeyelim. Bu yatırımlar pandemi sürecinde oluyor. Dünya ticaretinin küçüldüğü bir dönemde yapılıyor” dedi.

Türkiye’nin bir yandan terörle mücadele ettiğini, bir yandan da ekonomiyi kalkındırmaya çalıştığını aktaran Tüfenkci, 2023 seçimlerine de değindi. Tüfenkci, “2023 seçimleri önemli. Baktığımızda şöyle bir tablo oluşuyor, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti gitsin ne olursa olsun. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı diyor ki, ’Erdoğan gitsin o da olur, bu da olur, şu da olur, her şey olur.’ Biz Türkiye’nin itibarını küçük düşüren, milletin kafasını karıştıracak algılar oluşturan bir muhalefet ile mücadele ediyoruz. Ama biz milletin ferasetine inanıyoruz. Milletin bize çizdiği istikamet doğrultusunda yol almaya çalışıyoruz’’ ifadelerini kullandı.

“Malatya değişiyor, büyüyor”

Daha sonra Kaynarca Mahallesi’ni ziyaret eden Tüfenkci, burada yaptığı konuşmada, “Kaynarca değişiyor, Kaynarca büyüyor. Esasında Malatya büyüyor, Türkiye büyüyor. Bütün algı operasyonlarına rağmen Türkiye hedeflerine emin adımlarla ilerliyor. 20 yıldır Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu ülkenin değişimi için milletin çizdiği istikamette yol alıyor. Her seçimde de millet muhasebesini veriyor ve yola devam ediyor. Türkiye son 20 yılda en az 4 katı büyüyen bir ülke. Çevre yolundan Elazığ’a, Van’a doğru gitseniz, Sivas’a, Trabzon’a gitseniz tamamında duble yollarla karşılaşırsınız ve tamamında da AK Parti’nin imzasını bulursunuz. Malatya’da bir üniversite vardı, ikinci üniversiteyi yaptık. Sağlıkta Karaciğer Enstitüsü yaptık. Onkoloji hastanesi yapacağız dedik. Allah’a şükürler olsun onu da yaptık. Battalgazi’ye devlet hastanesi lazım dedik. Olmaz dediler. Milletimize söz verdik, bugün bitmek üzere. 300 yataklı ve aynı anda 30 ameliyatın yapılabileceği mükemmel bir hastane yaptık. Kaynarca Mahallemize spor tesislerinin yanına ek spor tesisleri, bin kişi seyirci kapasiteli spor salonu yapıyoruz. 200 kişilik çim yüzeyli futbol sahası yapıyoruz. Açık ve kapalı halı saha yapıyoruz. Bütün bunları bölgenin gençleri istifade etsin diye yapıyoruz. Gençlerimiz kötü alışkanlıklardan kurtulsun, spor yapsınlar, gençlik merkezinde kendilerini geliştirsinler ve bu ülkeye faydalı gençler olsunlar’’ şeklinde konuştu.

Kaynarca Mahallesi Muhtarı Mehmet Güner, “Rabbim devletimize zeval vermesin. Türkiye’nin her köşesine hizmet ediyorlar. Mahallemize geldiğiniz için bakanımıza ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.

Bülten

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Subscribe
Bildir
guest
35 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Has Malatyalı

Var. Olamaz mı? Yasak mı? 20 yıldır sabah akşam gördüğü ve ülke yönetiminde bir sürü soruna tanık olduğu için artık yeter diyemez mi? Suç sanki sizi istememek…

Empati

Sayın cumhurbaşkanımızin 20 yılda ülkemize dünyaya ve mazlum insanlara kazandırdıklarını inkar eden vicdan fukarasıdır…Bu ülkede ekonomik kriz yok bu ülkede orta direk diye tabir edilen kitlenin lüks tüketim ve emlak çoğaltma krizi var…En çok bu kitle serzenişte bulunuyor… fukara insanların hakkını en çok savunanda bu insanlar…Kamu kurumunda çalışan herkes bir aylığını asgari ücretle çalışanlara hibe etsin…bir aylik değil bir liranın hesabını yapanlar fukara adına yazıp çizip algı yapmasınlar…Çok şükür diyorum aldığım asgari ücret 30 bin TL oluyor…Hamd ve şükür…size dünyayı verseler marsı istersiniz…Doymayan bı nefsimiz var…Sayın cumhurbaskanim fakir fukaranin çocuğunu okutuyor ve onlara en güzel geleceği temin ediyor…Derdiniz fakir fukara değil derdiniz fakir fukara çocuğunun okuyup bir yerlere gelmesinden korkuyorsunuz…Muhafazakar kitleyi nasıl ederizde Sayın cumhurbaskanimiza düşman ederiz endişesi ve algısıyla bir yerlere varamazsiniz…Doğru duvar yıkılmaz…Bunu aklınıza sokun bı zahmet…

KapAK

Sayın Empatiye cevabımdır.

Sizi yürekten kutluyorum. Maaş bağışlama olayına ” bize şükretmeyi öğreten ” Diyanet işleri başkanı ve yukarıdan aşağı bütün memurlarının önderlik etmesini istiyorum. Bak bakalım o vakit hak aramanın ne kadar kutsal olduğunu bize öğretirler.

Ülkü KOÇAK

Sayın vekil,

İstediğiniz yasayı çıkaracak gücünüz var. İstediğiniz KHK yı çıkartıyorsunuz. Sizin işiniz gücünüz yok mu ?

“Biz Türkiye’nin itibarını küçük düşüren, milletin kafasını karıştıracak algılar oluşturan bir muhalefet ile mücadele ediyoruz” diyorsunuz.

San ki muhalefetin bir dediğini dikkate alıyorsunuz. Ya hu hedefi ne kadar küçülmüşsünüz. Siz ki ABD ye hamdolsun bir daha yapmam abi dedirten. Rusya liderini kapıda 20 dakika bekleten. israil tohumlarını almayıp depolarında çürüten. Mısır liderinin telefonuna bakmayan. Nerede bir karışıklık olsa o ülkenin vatandaşlarına sınırı açan DÜNYA LİDERİSİNİZ.

Rica ederim sayın vekil hedefinizi yüksek tutun. Bakın sayın Bakanımız uçan otomobilde hedefi dünya liderliği yapmış. Biraz örnek alın. Ekonomi alanında aldığı 6 aylık eğitime rağmen başarıları ile guru duyduğumuz Damat BAKAN gibi hedefinizi yüksek tutun. Hadi o da olmadı Haziran ayında bir açıklama yapan “Temmuzu bekleyin bakın daha çok güzel şeyler olacak” yerine Eylül de KUZEY ÇEVRE yolu hazır ama uçan otomobil için ara pistlerin tamamlanmasını bekliyoruz deyin.

yıldırım

sayın vekilim… bizim sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğana saygımız var ve çokta seviyoruz. şimdiye kadar sayın cumhur başkanımızın hatırı için kimi aday gösterdiyse ona verdik. rahmetli turgut özal gibi bağrımıza bastık. ben bir malatya sevdılısı olarak.selahattin gürkan olduğu süre iktidar partisine vallahide billahide oy vermem. selahattin gürkan malatyayı geriye götürdü ve malatyaya kalıcı hiç bir şey yapmadı ve yapmıyorda. malatya aşkı daha ağır basıyor sayın vekilim

TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI

Gazi Mustafa Kemal Atatürk şu sözünü boşuna söylememiş: “Benim naciz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.” diye. İnsanları öyle bir duruma getirdiniz ki artık sizden nefret etmeye başladı. Ülkede işsizlik oranı tavan yapmışken 10-11 ayrı kurumdan maaş alan adamlarınız var. Her sıkıştığınızda dini kullanıyorsunuz. Ama lafa gelince müslümansınız. Her hafta her ürüne zam gelir oldu. Yoksulluk sınırı 9000 TL, açlık sınırı 3000 TL. Ülkenin yarısından çoğu asgari ücret ile geçiniyor sayın bakan sen neyden bahsediyorsun. Daha gelmiş insanları kutuplaştırıyorsunuz. Ama yukarıda da bir Allah var. Bunu unutmayın. Bu dünyanın öteki tarafı da var…

bülent

Recep Tayyip erdogan ; “Türkiye’yi seven bizi de seviyordur, nefret eden bizden de nefret ediyordur” dedi. Bu aciklamanin mantikla izah edilebilecek tek bir yani yok,olamaz da! Hic bir siyasi parti yada hükümet ne devletten ne de milletten üstün olamaz! Gelip gecicidir!

Malatyalı

Yorumlarımı Yayınlamışsınız özürdilerim editöre yaptığım yorum için

Malatyalı

Benim yorumumu yüreyiniz yetmedi yayınlamaya küfür yok hakaret yok sade eleştiri sizde aynı Akp zihniyeti onlarda eleştiriye tahammülleri yok sizin gibi

atakan

devletin çoğu kurumlarının vekilliği hep aynı avukata gidiyorsa,sonrada tek erdoğan gitsin bahanesi oluyorsa işte akape gerçeği derim buna……

Malatyalı

Bu insanları ekmeğe muhtaç eden bu yönetim seçilen 30 bin seçen 2000 bin lira maaş Allah’a revamı inşallah ilk seçimde gideceksiniz Allahın izniyle halkın desteğiyle bu saltanatları süremiyeceksiniz

Osman

Haklısın cano gitsin artık baydı bu millet dersini verecek canını sıkma sen.

Vatandaş44

Bencede reis kalsın AKP nin bütün teşkilatı yeni baştan kurulsun yoksa reis de gidecek sayenizde

Hasan

Görev süresi bitince yerine yeni biri gelecek..bunun adı demokrasi..bildiğim kadarıyla 2023 seçimlerinde aday olamayacak..2 dönem bitiyor çünkü

Rami

Yeni bir tüzük hazırlatır 5 sene daha devam eder nevarkı tüzük hazırlamakta hersey elinde

Hasan

Cumhurbaşkanı, kırk yaşını doldurmuş, yükseköğrenim yapmış, milletvekili seçilme yeterliliğine sahip Türk vatandaşları arasından, doğrudan halk tarafından seçilir. Cumhurbaşkanının görev süresi beş yıldır. Bir kimse en fazla iki defa Cumhurbaşkanı seçilebilir.

Bynedim

Sayın es.bakan siz hiç konuşmayın birkere sizde az bir vicdan olsaydı 2018 yılında tcdd alımında kars ilinden müracaatım oldu listeye 3.sıradan girdim mülakatın % 80 üzeri başarılı sonuç tabiki olumsuz size bunu arz ettiğimde herkes kendi adamını alacak dediniz ya o anı ölsem unutmam bu bir..!(dip not:es.ulş bakanı karslıydı)
İkincisi sizin yüzünüzden insanlar bırakın ülkeyi dinden soğudu..!
Üçüncüsü ve en acısı kanaatimce vergi- ülke çıkarları olunca canımız kardeşimiz olan bizlere iş oldumu bizden değilsin diyecek kadar meshetsizsiniz…!Siz ve sizin gibi art niyetli insanların yüzünden evlenedim sizin ve çevrenize devlet işi helal bize mi haram ben hakkımı helal etmiyorum eminim ki vardır alt üstü bir işçi olup hayatımı kuracaktım.Özel sektöre maalesef hayat kurmak harammış…!

Alper

sen de torpil için temaslar kurmuşsun, belki buna mecbur bırakıldın ama bu ülkede biz vatandaşlar mülakatlar için ne zaman başkalarının kapısını çalıp imtiyaz talep etmekten vazgeçersek çapsız bir çok siyasetçinin tek işi olan torpilcilik&kayırmacılık vs. mesleğini de yine biz bitirmiş olacağız. sen gitmeyeceksin, ben gitmeyeceğim ki bu liyakatsizliğin kökünü kazıyalım ülkemizden. BIKTIK

Bynedim

Ben torpil için gitmedim yazımda geçen bir ayrıntıyı atlamışım ben yolda gördüğümde durumu izah ettim neden diye sorduğumda bana bu cümleyi sarf etti maruzatım var diyince

Malatyalı

İnsanları ekmeğe muhtaç edin siz siyasetciler de saltanat sürün fakir de sürünsün öyle bir dünya yok 5 litre ayçicik yağı 2020 de 35 TL 2021 de 85 TL elektriğe %15 doğalgaza %20 işçiye emekliye memura %8 .45 yaparsanız sn tayip Erdoğan gitsin derler tabiki derler hiç bir vatandaşı yanınıza yaklaştırmasınız belediyeye gidersin yüzüne bakmazlar derdini anlatacak muhatap bulamasın siz bulunmaz hint kumaşımısınız bu halkta seçimde gereğini yapacak siz güle güle

44ss

erdoğan değil, etrafında tayfası gitsin diyorlar..

ali

Kendi zihniyetlerini ortaya koyuyorlar.Aslında kendileri Erdoğan kalsın ne olursa olsun görüşündeler.

Ferit

Reis-i destekliyorum lakin Malatya içi. Şunu söyleyebilirim ki Malatya da Akp nin oy kaybetme sebebi siz vekilleriniz. Ne yaptınız icraatınız nedir hep reisi destekler gibi duruyorsunuz ama emin olun Malatya vekilleri istifa etmezseniz Akp Malatya da kaybedecek

Can

Yok yok olur mu siz bi 200 yıl daha idare edin memleketi..sizin gibi nerden bulacaz 😜

Empati

Benim yorumu kaldırdınız objektif değilsiniz…

yvz

Kimsenin öyle dediği yok sorunları çözün yolsuzluk yapmayın oyumuz sizin ama sizin ne sorunları çözmeye ne iş bilenlere devretmeye niyetiniz yok iyi biz devrederiz

Empati

Sayın vekilim sayın Cumhurbaşkanımızın gitmesini en çok isteyenler mevcut belediye başkan yardımcıları ve daire müdürleridir.Halki cumhurbaskanimiz ve akpartiden soğutmak adına her türlü algı operasyonlarını yapıyorlar…Bu algı operasyonlarında da başarılı oluyolar…Yaptıkları uygulamalar ve söylemlerle cumhurbaskanimizi sevenleri akparti sevdalilarini iyi parti , deva parti ve gelecek partisine yönlendiriyorlar…Halkin talepleri genel merkeze ulaşmıyor araci kurumlar veya birimler tarafından engelleniyor buda bir algidir…bu belediye başkan yardımcıları ve daire müdürlerinin kimlerle ve hangi partilerle dirsek temasında bulundukları arastirilirsa sorun çözülür…Bu şekildede devam ederse sonuç hüsran olur 20 yıllık emek boşa gider…Algı muhalefette değil belediye başkanlari yardımcıları ve daire müdürleri tarafından yapılıyor…Saygılarımla inşallah muhataplar tarafından okunur ve önlem alınır…

Zafer

Yahu ne kadar hayalcisin…ülke perişan mahvolmuş 3 belediye baskani 5 yardimcıyla işi özetlemişsin.neyin aklını yaşıyosunuzz

basri

Yeter ama bıktı millet hepten gitmelisiniz.

Bahri

Bülent tüfekçi önce bakanı olduğun kurumun kripto dolu olduğunu ulusal medyada bir sürü yazar dile getiriyor.. buna ne demeli?

Fatih B

Malatyalılar olarak mevcut akp milletvekilleri gitsin ne olursa olsun diyoruz. Üstelik bunu 20 yıllık akp seçmeni olarak diyoruz.

resocan

He. Her seferinde aynı şeyler söyleniyor vatandaş tarafından sonra listeye kim girse seçiliyor.

Has Malatyalı

Sizin gibi 20 yıllık seçmenlere bu vekiller çok bile. Kim gösterilmişse sorgulamadan oy vermişsiniz. Marifet mi bu?

Huzur

Kötü alışkanlıklarından kurtulsun diyen gençlerin hangisine iş verdiniz. Aslan gibi çocuklar beş kuruşsuz geziyor.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI

Aynen öyle. İmkanını bulan gençler de ülkesinde değer göremediği için farklı ülkelere beyin göçü gerçekleştiriyor. Sonra bunlar da o gençleri vatan hainliği ile suçluyorlar.

  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
Beşiktaş 6 4 2 0 13 5 8 14
Trabzonspor 6 4 2 0 13 6 7 14
Hatayspor 6 4 1 1 13 4 9 13
Fenerbahçe 6 4 1 1 8 4 4 13
Altay 6 4 0 2 12 8 4 12
Konyaspor 6 3 3 0 9 5 4 12
Alanyaspor 6 4 0 2 6 9 -3 12
Fatih Karagümrük 6 3 2 1 11 6 5 11
Kayserispor 6 3 1 2 8 6 2 10
Gaziantep FK 6 2 2 2 6 6 0 8
Galatasaray 6 2 2 2 8 9 -1 8
Sivasspor 6 1 3 2 6 7 -1 6
Adana Demirspor 6 1 3 2 8 11 -3 6
Yeni Malatyaspor 6 2 0 4 7 13 -6 6
Göztepe 6 1 2 3 6 9 -3 5
Kasımpaşa 6 1 2 3 5 8 -3 5
Antalyaspor 6 1 2 3 6 10 -4 5
Başakşehir FK 6 1 0 5 4 7 -3 3
Giresunspor 6 0 1 5 1 8 -7 1
Çaykur Rizespor 6 0 1 5 4 13 -9 1

Malatyahaber.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

MalatyaHaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı MalatyaHaber sorumlu tutulamaz...