SON DAKİKA

4 Kadından 'Bizi Zorla Alıkoydu' İddiası

4 Kadından 'Bizi Zorla Alıkoydu' İddiası

'UYUŞTURUCU TİCARETİNDEN TANIYORUM'.. Aslanbey Mahallesi'ndeki bir evde kavga ihbarı üzerine giden polis ekipleri, 4 kadın ve 1 erkek şahısla karşılaştı. Kadınlar, evde zorla alıkonulduklarını öne sürerken, erkek şahıs uyuşturucu ticaretinden dolayı tanıdığı kadınlarla aralarında tartışma çıktığını söyledi.

Olay, Pazar gecesi 23.30 sıralarında meydana geldi. Aslanbey Mahallesi'ndeki bir evde kavga olduğu ihbarı üzerine giden polis ekiplerinin müdahale ettiği olayla ilgili olarak Emniyet Müdürlüğü'nden şu bilgi verildi:

"Aslanbey Mahallesinde ihbar üzerine gidilen bir ikamette dört bayan şahsın bir erkek şahısla tartıştıkları ve ellerinde sopalar olduğu görülmüş, yapılan mülakatta bayanlar ikamette zorla alıkonulduklarını, ikamet sahibi erkek şahıs ise daha önceden uyuşturucu ticaretinden tanıdığı bayan şahıslarla aralarında tartışma çıktığını beyan eder. Olayla ilgili bir tüfek muhafaza altına alınmış, tahkikat başlatılmıştır."

Bülten- malatyahaber.com

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

1 yorum yapılmış

  • Baris (1 yıl önce)
    it osuruyor bunlar yalan yazıyor evimi basdılar kendimi koruma amaclı kovdum tüfekte tarihi eser ateş etmiyor allah belanızı versin
    0
    0
    Yanıtla
2022-01-27 08:49:09