'Önce Nas Sonra Geri Bas!.'

'Önce Nas Sonra Geri Bas!.'
PAYLAŞ

İyi Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı  konuşmasında faize ilişkin ifadelerinde "Bu konuda Nas ortada, Nas ortada olduğuna göre sana bana ne oluyor. Olaya buradan bakacağız ve ona göre de adımımızı atacağız" söylemlerine ilişkin sert eleştirilerde bulundu.

Süleyman Sarıbaş, ülke yönetiminin rayından çıktığını belirterek;" Önümüze yeni sistem diye bir şey getirdiler. O sistem de 1970'lerin Türkiye'yi batırdığı sistemdi. Al şimdi yine aynısı oluyor. Dolar düştü diye sevinip, davul, zurna çalanlar şimdi de kara kara düşünmeye başladı. Biz her zaman dedik. Doların bu derece düşmesi geçici bir hamle dedik, sevinmeyin dedik. Ne market fiyatlarında bir indirim var ne de akaryakıtta elle tutulur bir indirim var. Kandırılan yine halk oldu. 21 Aralık gecesinde de olan zenginine oldu. Kısacası yine fakirden alınıp, zengine verildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz ile ilgili konuşmasını hatırlatan Süleyman Sarıbaş;" İşine gelince faiz haram diyor ama getirdiği sistem halkı faizin içine sürüklüyor. Nas'ı bilmiyor musunuz diyor. Kendi İmam Hatip mezunu olduğu hâlde bilmiyor. Erdoğan'ın ülke yönetimi çok basit bir sisteme dayanıyor. Önce Nas, sıkıştım mı geri bas. En sonunda ranticiye pas, aynı hamam aynı tas, ne kadar kasarsan kas, yolcudur Abbas." şeklinde konuştu.

Bülten

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

1 yorum yapılmış

  • Nessâc (3 hafta önce)
    Üsluba bak. Bu millet size devlet emanet eder mi sanıyorsunuz...
    0
    0
    Yanıtla