Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

“Yüzümüzü Ağartacak Çok Hizmet Yaptık”

Gündem

10-09-2021 tarihinde yayınlandı.

“Yüzümüzü Ağartacak Çok Hizmet Yaptık”

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

AKP Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “19 yıldır Malatya’da sadece hizmet ettik, yatırım yaptık, eser ortaya koyduk. Biz eserlerimizle varız. Malatya’mıza bugüne kadar 35 Milyar lira tutarında yatırım yaptık. Akçadağ’ımıza yüzümüzü ağartacak çok hizmet ve icraat yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz” dedi.

Milletvekili Çalık, AKP Malatya İl Başkanı İhsan Koca ile birlikte Akçadağ’ı ziyaret ederek, Aliçeri Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Vatandaşların sorun ve isteklerini dinleyen Milletvekili Öznur Çalık, AKP iktidarları döneminde Türkiye’ye önemli hizmetlerin yapıldığını belirterek, “Bugün geldiğimiz noktada yaptıklarımız, verdiğimiz mücadelelere değerdir. 19 yıldır verilen mücadelede insan hakları ihlallerini ortadan kaldırdık. İnsan hakları ihlallerini ortadan kaldırmak için verilen mücadele, en büyük ve önemli mücadeledir. Bir taraftan terör örgütleriyle mücadele ediyoruz, diğer yandan hizmetlerimizi ve yatırımlarımızı sürdürüyoruz. FETÖ’yle, PKK’yla, PYD’yle, YPG’yle, DEAŞ’la, DHKP-C’yle mücadele ediyoruz. Terör örgütleriyle mücadele ederken, yatırımlarımızı da sürdürüyoruz. Ulusal ve uluslararası terör örgütlerinin işbirlikçileri var. Bu işbirlikçilerine Akçadağ her dönem gereken cevabı verdi” dedi.

“Başörtülü kızlarımız okullarına gitti, işlerine kavuştu” diyen Çalık, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Başörtülü kızlarımız avukat, hakim, asker, polis, savcı oldu. Başı kapalı analarımızın orduevine giremediği dönemlerden şimdi başörtülü kahraman askerlerimiz var. Bunlar hepimizin gurur ve memnuniyet duyduğu konular.”

Malatya’ya 19 yılda 35 milyar liralık yatırım getirdiklerini kaydeden Çalık, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“19 yıldır Malatya’da sadece hizmet ettik, yatırım yaptık, eser ortaya koyduk. Biz eserlerimizle varız. Malatya’mıza bugüne kadar 35 Milyar lira tutarında yatırım yaptık. Akçadğa’ımızda yüzümüzü ağartacak çok hizmet ve icraatı sizlerle buluşturduk. Akçadağ’ın eski hastanesini hatırlayın, şimdi çok güzel bir hastane yaptık. Hemen yanına da aile sağlığı merkezini yaptık. 2022 yılı için yatırım programına Akçadağ Çatyol (Bahri), Esenbey ve Kozluca mahallerimize Aile Hekimliği birimi ve lojmanları teklif edildi. İki etap halinde TOKİ toplamda 516 konut yapmıştı. Şimdi Akçadağ ilçemize 250+250 şeklinde toplam 500 konut istedik, TOKİ başkanımızda ‘Yeri bulun, Akçadağ’a TOKİ’yi yapmaya hazırız’ dedi. Akçadağ’ımıza yeni TOKİ evlerimizi de kazandıracağız. Olimpik yüzme havuzu yapıldı, sentetik çim yüzeyli futbol saha inşaatı bu yıl sonu bitmiş olacak. Güzyurdu ve Kepez Mahallelerimize 4 derslikli okul yapacağız. Devlet Su işleri de yatırımlarına devam ediyor. Taşevler Barajı, Kürecik Göleti, Harunuşağı Göleti ve Durulova Göleti, Sultansuyu Barajının rehabilitasyonu ile Suçatı Sulamasının rehabilitasyonu yapılacak. Malatya TKDK ve Akçadağ İlçe Ziraat Odamız tarafından Kayısı Eleme Kurutma ve Soğuk Hava Depolama Tesisi yapıldı. Akçadağ ilçemize Teksilkent fabrikasını kurulacak ve yaklaşık 500 genç istihdam edilecek.”

Bülten

calik akcadag1

calik akcadag2

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.

Kaynak Bülten
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Subscribe
Bildir
guest
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hangimiz sevmedik

Sağ olsun,Malatya Haber her gün bir haberini yayınlıyor, mecburiyettenmidir, nedir…..

Oktay

Akçadağ otursun pilavını yesin demişti. Kadın haklı çıktı. Pilav yiyor Akçadağ

Vatansever

keşke birazda türk halkına türk vatandaşına hizmet yapsaydınız.

Zafer

Merak ediyorum acaba kaç yüzünüz var…

TUNC

https://malatyahaber.com/haber/direk-engelli-kaldirim-yaptilar/
Doğru söylüyor, linkdeki haberi okuyun. Bu eser ile hem kaldırım yapmışlar, hem de sporcular için engelli parkur, başka hiçbir şehirde yok, sadece Malatya da bu hizmet

Bayram akgeyik

editör benim yazdıklarımı kim engelliyor yoksa sizdemi yandaşsının sizin tarafsız olmanız gerekir işinize geleni yayınlıyorsunuz bahane yok vesselam

Berkant

ALLAH sabır

Zurna

Yorum yapamadım şimdi

mlx

Kız kardeşe üniversite,yeğene belediye başkanlığı,yüzünüz ağ ola…

Bülent Yavuz

Kayınço TCDD bölge müdürü

alper

demek yüzünüz karaydı bir ara

Oğuz

Ne yaptınız kardeş bı tane söylesene yol köprü hastane vs bunları zaten yapın diye size oy verdik onlarida paraya cevirdiniz ekstra ne yaptınız Malatya’da ne var

MESUT

Sayın vekilim https://malatyahaber.com/haber/direk-engelli-kaldirim-yaptilar/
bu mu yüzünüzü ağartacak hizmet.
bu haber ulusallık bir haber
Malatya habere teşekkürler bu haber memlekete hizmettir.
Yöneticilerin yüzünü kızartacak bir haberdir.
sayın vekilim linki yazdım haberi okuyun lütfen yer altında hat döşemek kimsenin aklına gelmemiş mi yıl 2021
o direkleri oraya diken de o kaldırıma beton dökende kamu malını ziyan etmekten zarar vermekten savcı karşısına çıkmalı

Abdullah

Tamam hizmetiniz kabul olsun. Hadi işiniz rast gele.

orhan ince

Sahi bir eczacı milletvekili olarak 52 kalem ilacın ödemeden kaldırılmasına ne diyorsunuz bu ilaçlar tüm ağrılara yazılan sıradan ilaçlar vatandaş nasıl alacak bu ilaçları şimdi ortalama asgari üçretli çalışan ve 2000 tl alan emekli.

orhan ince

YAPTIĞINIZ BU İŞTE Tebliğ” ve “Sağlık Hizmetleri Fiyatlandırma Komisyonu Kararı”na 52 ilaç Sosyal Güvenlik Kurumu geri ödeme listesinden çıkartılmış ve eşdeğer ilaç taban fiyat uygulaması da %5’e düşürülmüştür. Bu kapsamda antienflamatuar ilaçlar olarak adlandırılan ağrı ve iltihaplanma (inflamasyon) tedavisinde lokal olarak kullanılan spreyler, eklem-kas ağrısı tedavisinde kullanılan jel ve merhem gibi topikal ilaçlar, çocukların diş çıkarma döneminde lokal kullanılan ağrı kesici topikal ilaçlar ve ağız spreyleri Kurum’un geri ödeme sistemi kapsamından çıkarılmış bulunmaktadır”

Sade Vatandaş

Yaptığınız bütün hizmetler yüz ağartıcı sayın vekilim!!!
Allahtan hakkınızda hiç olumsuz bir şey konuşmuyor Malatya kamuoyu!!!
Hizmet aşkınız koltuk aşkınızın önünde maşallah!!!
Sizlerden önce Malatya köyden farksızdı mesela!!!
Aslında bu şehir sizin gibi eğitimli, siyaset erbabı, ülkemiz politikalarında daima söz sahibi, adalet timsali, dava insanı, aldıkları her kararda hakkı- hukuku gözeten çok değerli vekilleri haketmiyor!!!
Ben olsaydım küser bir daha aday olmazdım!!!

Taylor

Biz neden göremiyoruz ……

resocan

Hee

fatih

Şehir Hastanesi, Havalimanı, Kuzey Çevre Yolu. Büyükşehirler içerisinde bu hizmetleri alamayan tek şehir..

hasan balcı

üstü açık avm yaptınız ne olduğu belli olmayan.dışardan gelen misafirlerimize izah etmekte zorlanıyoruz nasıl bir yer olduğunu anlatırken.orası belediye otobüslerinin ana terminali olmalıydı.her yere oradan otobüsler dolmuşlar kalkmalıydı.Malatyada yaya olarak ulaşılabilecek mükemmel bir belediye terminali olurdu.sanayideki bir çırak tokideki evine gitmek için ilk önce çarşı dolmuşuna sonra otobüsüne biniyor.Aldıkları 3 kuruşuda ulaşıma harcıyorlar.eski köy garajı hele üniversitede tez olarak okutulmalı,bu nasıl bir şaheserdir ! yeni köy garajına saat 9dan sonra yaya gitmek yürek ister.

irfan

en büyük hizmet mühendislik harikası beyler deresi viyadüğü ve yılan hikayesine dönen iki çevre yolu

Rami

Yazmaktan bıktım siyasilerin görevidir yapma bunu ogunerek anlatmaksa karsındakını aptal yerine koyuyorsunuz yeter yahu babanızın parasıylamı yapıyorsunuz

  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
Fenerbahçe 7 5 1 1 10 5 5 16
Trabzonspor 7 4 3 0 14 7 7 15
Altay 7 5 0 2 14 9 5 15
Beşiktaş 7 4 2 1 14 7 7 14
Hatayspor 7 4 1 2 14 6 8 13
Konyaspor 7 3 4 0 11 7 4 13
Alanyaspor 7 4 1 2 7 10 -3 13
Kayserispor 7 3 2 2 9 7 2 11
Fatih Karagümrük 7 3 2 2 11 10 1 11
Galatasaray 7 3 2 2 10 10 0 11
Sivasspor 7 2 3 2 10 7 3 9
Adana Demirspor 7 2 3 2 12 11 1 9
Antalyaspor 7 2 2 3 7 10 -3 8
Gaziantep FK 7 2 2 3 6 10 -4 8
Başakşehir FK 7 2 0 5 7 7 0 6
Kasımpaşa 7 1 3 3 7 10 -3 6
Yeni Malatyaspor 7 2 0 5 7 14 -7 6
Göztepe 7 1 2 4 7 11 -4 5
Giresunspor 7 0 2 5 2 9 -7 2
Çaykur Rizespor 7 0 1 6 4 16 -12 1

Malatyahaber.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

MalatyaHaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı MalatyaHaber sorumlu tutulamaz...