Büyükşehir Binasında İntihar Girişimi

Büyükşehir Binasında İntihar Girişimi
PAYLAŞ

Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığında çalıştığı öğrenilen bir işçi,  çalışma koşulları ve ücretinin iyileştirilmediği iddiasıyla belediye binasındaki asma köprüye çıkarak intihar girişiminde bulundu. C.V. isimli işçiyi, olay yerine gelen ailesi ve polis ikna ederek intihardan vazgeçirdi.

Öğleden sonra Büyükşehir Belediye Binasına gelen Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde çalışan C.V. isimli işçi, çalışma koşullarının ve ücretlerinin iyileştirilmediği iddiasıyla belediye binasındaki iki bloğu birbirine bağlayan köprüye çıkarak intihar girişiminde bulundu. Durumun polise bildirilmesi üzerine olay yerine polis ve işçinin ailesi geldi. Ailesinin de duruma müdahalesiyle C.V. isimli işçi ikna edilerek köprüden indirildi. Belediye işçisi, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

malatyahaber.com- Yeni Malatya Gazetesi

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

60 yorum yapılmış

 • BATTALGAZİ (1 yıl önce)
  Hani başkanın spor salonunda yaptığı konuşmada belediye işçilere verdiği sözler? Hangi belediye çalışanına sorsak geldiği günden beri işçiyle uğraşıyor diyorlar. Vekillerin de sesi çıkmıyor. Yazık.
  0
  0
  Yanıtla
 • Fırat (1 yıl önce)
  Akp parti yönetimi ve herdaim halkın yanında olan vekiller nerde taştan ses çıkıyor bunlardan hala ses yok öznur hanım bülent bey ahmet bey hakan bey ihsan bey nerdesiniz bukadar insanın feryadını niye duymuyorsunuz...
  0
  0
  Yanıtla
 • Onlar şu anda meşgul, kaç km yol yapmışlar, onu hesaplıyorlar.
  0
  0
  Yanıtla
 • Hemşehri (1 yıl önce)
  Haberin üzerinde bir gün geçmesine rağmen Belediye yönetiminden herhangi bir açıklama yapılmamış olması akıllarda soru işareti bıraktı.
  0
  0
  Yanıtla
 • mlx (1 yıl önce)
  Hani selahattin başkan diyordu yaa;türkiyede tek,malatyada ilk....ahanda size türkiyede tek,malatyada ilk...büyükşehir selahattin başkana gene söylüyorum büyük geldi.olmadı başkan olmadı.daha bu hizmeti de selahattin başkan malatya ya kazandırdı,bu eserde selahattin başkanın diyeceğimiz bir eser yok ortada bilginiz olsun.
  0
  0
  Yanıtla
 • Tuğrul (1 yıl önce)
  Belediye başkanları reklam ve yalakalık için bilboardlarda hunharca para harcayıp afişler bastırıyor. Kendi çevrelerine yardımlar yapıyor. Ancak bu adaletsiz tavırları halka eşit yapılmıyor. Bu zihniyetle çok aileyi daha yok ederler.
  0
  0
  Yanıtla
 • Murat reis (1 yıl önce)
  Adamlari kaç aydır tam çalıştırıp yarım maaş vermişler haklı adam nasıl geçinecek çoluk çocuğuna nasıl bakacak
  0
  0
  Yanıtla
 • dertli malatyalı (1 yıl önce)
  Sayın başkan büyükşehirin başına geldiğinde her şey daha farklı olacak sanmıştım.Evt doğru her şey düşündüğümden çok farklı oldu garibanın elinden tutacağına bir tekmede sayın başkan vuruyor.Başkan garibanın ahını alma soğukta karda kışta yağışta biz evlerimizde otururken o insanlar yolları parkları bahçeleri temizliyorlar.Daha diyecek bir şey yok alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste .üç kuruş zam yapıyorsun kaşıkla verdiğini kepçeyle alıyorsun
  0
  0
  Yanıtla
 • Basri (1 yıl önce)
  Bu belediye başkanını Malatya olarak sizler seçtiniz ve 18 yıldır destek verdiğiniz AKP hükümeti. Demekki ülkemin geldiği bu durumlardan zevk alıyorsunuz, yazıklar olsun. Düşünmeyen araştırmayan sorgulamayan bir millet yok olması kesindir.
  0
  0
  Yanıtla
 • Demircan (1 yıl önce)
  Selahattin gürkan artık çalışmıyor. Battalgazi belediyesi yok gibi. Siz nasıl her secim de oy verdikçe nasıl olsa yine verecekler diyorlar bir korkuları yok halkla koptular artık. DEĞİŞİM ŞART
  0
  0
  Yanıtla
 • Ahmet (1 yıl önce)
  Çok üzüldüm. İşçinin ekmeğini tutup ister çalış istemezsen işte kapı orada mantığını kınıyorum. Böyle düşünen idareciler değişmeli eksik giriş ne demek bu suçtur. Hem tam gün çalıştıracaksın hem eksik gün göstereceksin. Hiç mi sendika yok belediyede? Yazık! Çalışanlarını memnun etmezsen sen başarılı olamazsın; korkutmayla, azarlamayla yönetme zihniyeti değişti artık, rehber olan destekleyen liderler dünyada öne çıkıyor.
  0
  0
  Yanıtla
 • Türkoğlu (1 yıl önce)
  Bina içerisinde oturan en az 6 bin tl alan çok çalışıyorda sokaklarda ve çöp kamyonların arkasın -5 derecede çalışan kuruş alıyorda nerde bu adaleeet
  0
  0
  Yanıtla
 • Arif (1 yıl önce)
  Beğenmiyorsan maaşı işten çıkarsın, dışarıda senin yerinde olmak isteyen bir sürü insan var. Şu hareketi özel sektörde yapamazsın anında kovarlar.
  0
  0
  Yanıtla
 • Sadık (1 yıl önce)
  Battalgazi belediyesi de büyük şehiri örnek alıyor tam çalışıyoruz 10 gün SSK yatıyor bunla da kalmıyor yemek parasını da sgk gününe göre ödüyor yetmezmiş gibi Ağam yüzde 30 zam yaptım diyorya geriye dönük ücretletinsendika yetkilisi 30 gün üzerinden deyip bizi kandırdı bu gün yattı soruyoz 15 gün üzerinden diyorlar Allaha havale ediyorum ama kendilerine gelince vurup döndermeye devam garibanın hakkı yetimin kakkı kimsede kalmaz kesiyorsanız tüm personelden kesin memurla işçinin sds sini kesin kesemezsiniz çünkü kadrolular ama taşeron sesi çıkarsa hemen işten çıkarın talimatı gelir ne diyeyim Allaha havale ediyom
  0
  0
  Yanıtla
 • Pirasa (1 yıl önce)
  Berat baba boşuna demedi Allah sonumuzu hayreylesin diye.
  0
  0
  Yanıtla
 • Demircan (1 yıl önce)Pirasa isimli kullanıcı yorumuna
  He he berat babanız gülsem mi ağlasam mı?
  0
  0
  Yanıtla
 • 3 çocuk babası yauu.
  0
  0
  Yanıtla
 • Aslan (1 yıl önce)
  Sorun intihara kalkışan personeldemi yoksa kendini bir şey zanneden idarecilerdemi. Kısa çalışma ödeneği kimler için var, kamu kurumları için mi, yoksa özel sektörde maaşlarını alamayan personeller için mi. Haktır bu başka bir şey değildir, başkalarının hakkını gasp etmektir. Belediyeyi bu hale getirenler maaşlarından, sigortalarından üç kuruş daha kesmeye çalıştığınız personel mi, yoksa zamanında krallar gibi yaşatılan, altlarına arabalar, yakıtlar verilen, kurumun aracıyla memleketlerine giden, pikniğe giden, müdürler, başkanlar mı. Selahattin Başkana iyi çalışmıyor deme hakkım yoktur. Ama ekibinden bazılarını acil olarak değiştirmesi gerekiyor. Personelin moralini, motivasyonunu bozmaya çalışan idareci olmaz olamaz.
  0
  0
  Yanıtla
 • Hasan (1 yıl önce)
  Anlıyoruz ki, herşeyin sorumlusu taşeron olarak çalışan personelinmiş. Nereden kesinti yapabiliriz, personel maaşlarından. Neden bu kadar borcumuz var, personel giderleri. Halk neden tepkili, personel yüzünden. Belediye binasına köprü neden yapılmış, personel intihara kalkışsın diye.
  0
  0
  Yanıtla
 • abdulvahap (1 yıl önce)
  bir tarafdan alıyolar 6 7 bin tl buda işçi bunlara dokunamıylar diğer tafadan asgari üretle çalışan bu garibanlar birde pandemiden dolayı devlete yarım çalışma gösterip yarım maaş veriyo ama tam olarak çalıştırıyolar sonunda isyan etmeler başlıyo haklı olarak bunların çoluk çocukları neyle nasıl geçiniyo hiç düşünen varmı yazıklar olsun sizin yönetiminize güünüz yetiyosa kadrolu işçilerede aynısını yapın bakalım
  0
  0
  Yanıtla
 • Mehmet (1 yıl önce)
  Dünyada ve Türkiye'de bir ilk...
  0
  0
  Yanıtla
 • Ali Koç (1 yıl önce)
  Dikkat ettiniz mi bir tane milletvekillerinde ses çıkıyor mu???Bundan sonra hiçbir partite OY yok....
  0
  0
  Yanıtla
 • Aliseydi1453 (1 yıl önce)
  Yeşilyurt Belediyesine Helal olsun Pandemi Döneminde işçisinin ssk sını kestirmeyen örnek bir belediye Büyükşehir 2000 binin üzerinde işçisine 9 aydır 15 gün ssk gösteriyomuş Reklama ayırdığın broşürlerin heryere astırdığın blbordlara verdiğin parayla ,kesilen kurbanlarla, Biryere giderken 3-4 arabanın yaktığı yakıttan tasarruf Kendinin giceği yere gitmeden kendinden önce 100 km de olsa gidip koltuğunu ayarlayanın maaşı kiralık arabası yaktığı yakıtı hesap etseydiniz belki şuan bu işçiler sıkıntı yaşamazdı Yazık vallaha Yazık Ölüm var Ölüm
  0
  0
  Yanıtla
 • Ne güzel özetlemişsin.Allah razı olsun
  0
  0
  Yanıtla
 • Bulut (1 yıl önce)
  Merak ediyorum işçiler gibi amir müdür vb. Bunların sigortasında yarımmı yatıyor
  0
  0
  Yanıtla
 • Kiremit (1 yıl önce)
  9 aydırlı maaş alamayanlar evine ekmek götüremeyen esnaf birde bunların haline bak yazık ya şükürsüzler. Sabahları 6da akpınar meydanına gidip görsün bir bardak çay satayım diye kendini yırtan seyyarları da şükretsin
  0
  0
  Yanıtla
 • Emrah (1 yıl önce)
  Selo Başkan artık şu yüksek dağları ben yarattım modundan çıkmalı bu kadar kibir cumhurbaşkanında bile yok
  0
  0
  Yanıtla
 • Veli (1 yıl önce)
  Ali bey siz yanlış anlamışsınız konuyu sözkonusu işçi arkadaş sömürüldüğünü ücret olarak hakkını alamadığını çalıştığı kurumda insan yerine konmadığını dile getiriyor . Aldığım para az demiyor hakkımı vermiyorlar diyor. Geçim sıkıntısı da bunlardan biri.
  0
  0
  Yanıtla
 • ayhan2344 (1 yıl önce)
  9 aydır adamları 15 gün ssk gösterirlermiş 2200 kişiye yazık çok yazık Koca Belediye Araç Kiralıyacağına her tarafı Reklam broşürüyle dolduracağına onlara vereceğin parayı işçilerine ikramiye ver ssk sını tam yatır
  0
  0
  Yanıtla
 • Hakan (1 yıl önce)
  Isciden memurdan ne isteniyor? Verin haklarını ki insanca yaşasınlar. Çalışanını koru başkanım. Vallahi çalışanlar işinden soğudu
  0
  0
  Yanıtla
 • Hamit (1 yıl önce)
  Yakında çıkıp açıklama yaparlar cumhuriyet tarihinde bir ilk belediyede intihar girişiminini önledik %300 başarı sağladık ilgili arkadaşlara teşekkür ediyorum diye
  0
  0
  Yanıtla
 • Malatyalı (1 yıl önce)
  İnsanlar zor durumda. Ekonomi çok kötü çok...
  0
  0
  Yanıtla
 • Maldia44 (1 yıl önce)
  %20 bir artış yok geriye dönük hak dendi kısa çalışma sistemi olduğu için 15 er günlük haklar kesildi o zaman kısa çalışma ödeneği alan kişi normalde esnek de çalıştırılması lazım maaşlara 150 lira gibi bir zamn YAPILDI ve belediye askeri ücrete endeksli artış olmuyor normal bir asgari ücret yemek yol yakacak yardımlarıyla birlikte belediye işçilerinden daha yüksek alıyor bazı arkadaşlar lokanta Cafe çalışanları demiş de emin ol belediye personelleri onlardan düşük alıyor hele hayırlısı olsun daha neler göreceğiz inş o intihara kalkışan abiyi işten atmazlar Rabbım yardımcısı olsun.
  0
  0
  Yanıtla
 • Yorumsuz (1 yıl önce)
  İndikten sonra kalp krizi geçirip hastaneye kaldırılmış
  0
  0
  Yanıtla
 • Hacı Bekir (1 yıl önce)
  Herkes hayatından memnun kötü birşey olsaydı seçim olurdu insanlar 20 yaşındaki arabalarap 60bin lira veriyor geçin bunları.
  0
  0
  Yanıtla
 • Adalet (1 yıl önce)
  Selahattin Baskan yüzde 20 zam yaptı yine de yaranamadı bunlara.Zaten oturuyor çoğu ofiste iş veren yok amirler kayırıyor iş vermiyorlar.Şükredin biz belediyeye girelim zam vermesinler 10yıl çalışalım yeterki.
  0
  0
  Yanıtla
 • Cumali doğaner (1 yıl önce)Adalet isimli kullanıcı yorumuna
  Gel sana yüzde 20 zamı kanıtlayayım maaş bordrosu elimde bilmeden yorum yapma kardeşim yüzde 20 yi kanıtla ben yaptığım bu hareketten dolayı herkesten özür dilerim sözüm namus sözü
  0
  0
  Yanıtla
 • Galiba içinde bulunduğun durumu kaldıramayan arkadaş sensin. Kim bilir belki bi ailende vardır. Yapma böyle kardeşim ALLAH var vallahi affetmem demiş, böyle bişey için canına kıyılır mı, belki annen babanda sağdır onlara yapılır mı?? İntihar nedir, bakma kim ne diyorsa desin sen bir daha bu yanlışa düşme yazıktır sevenlerine günahtır sana.
  0
  0
  Yanıtla
 • Siz referansla girenler çiftlik sanıyorsunuz. Ama hakkıyla işini yapanlar hakkını alamıyor
  0
  0
  Yanıtla
 • Bülent İ. (1 yıl önce)
  Yazık yaa icim parçalandı adama. Zaten iki kuruşa çalışıyorlar. Selahattin başkan bu sahnelere görmezden gelemezsin. Diğer bazı basın siteleri işçiyi suçlamış ama siz vicdanlı davranın. Mazlumun ahını almayın..
  0
  0
  Yanıtla
 • Hasan (1 yıl önce)
  Eğer bu chp belediyesi olsaydı ortalık ayağa kalkardı yazık olan garibana oluyor
  0
  0
  Yanıtla
 • murat (1 yıl önce)
  işçi ile arası ıyı olmayan baskan baskan olamaz.
  0
  0
  Yanıtla
 • Milidya44 (1 yıl önce)murat isimli kullanıcı yorumuna
  Olumlu cevap.
  0
  0
  Yanıtla
 • Necati D. (1 yıl önce)
  Gerçekten yazık... Hizmetleriyle değil yaptığı ve yaşanılan enteresan olaylarla anılan bir belediye oldu BÜYÜKŞEHİR artık.
  0
  0
  Yanıtla
 • Metin (1 yıl önce)
  Yarın işten de atılır bu adam Allah yardımcısı olsun
  0
  0
  Yanıtla
 • Necatin (1 yıl önce)
  11 lira 27 liradan nasıl yüzde yirmi fazla olur?
  0
  0
  Yanıtla
 • Hiçbir işçi memur veya herhangi bir çalışanın aldığı ücretten mumnun olduğunu duymadım. Herkes daha fazlasını ister, insanın özünde olmasının yanın ülkenin durumu da ortada geçim gerçekten çok zor ama bu intiharı gerktirecek birşey değil. Eğer mesele eve ekmek götürmekse bu arkadaş tok değilse de aç olduğunu da sanmıyorum. Doğrusu buysa lokantalarda kafelerde çalışanlar ne yapsın?? Borç batağındaki esnaf ne yapsın. Vallahi son bir yıldır 3 aylık kirasını bile çıkaramayan esnaf biliyorum gidip intihar mı etsin?? Ayıp olmasa adamı tebrik edecek yorumlar var.. günahtır arkadaşlar...
  0
  0
  Yanıtla
 • Ali Koç (1 yıl önce)Ali isimli kullanıcı yorumuna
  Kötünün içinde iyi diyorsun kötü ama iyide değil işçi arkadaş ALLAH YARDIMCIN OLSUN....
  0
  0
  Yanıtla
 • Bu adam senin için çıkıp atlasınmı sen sesini duyuracak ne yaptım milletvekili gelince herşey çok iyi diyorsunuz ama milletvekili gidince ses çıkarıyorsunuz ilk önce iki yüzlü olmayın adam hakkını arıyor. Haberlerde %20 zam dediler ama belediye çalışanı %13 zam aldı ondan da zaten 1 yövmiye sendika kesti. Diğer sendikalar 1 yövmiyenin 3 te 1 ini keserken hak iş (Müslümanlar) hak savunuyorlar ya 3 belediyeden oturdukları yerden 1 milyon aylık para kazanıyorlar ona ses çıkar.
  0
  0
  Yanıtla
 • Salih Beyoğlu (1 yıl önce)Necatin isimli kullanıcı yorumuna
  11TL öğle yemeği için veriliyor fitre 3 öğün yemek 27 TL yani 27/3=9 olur. 11>9 olur. Bilgilendirme istediğiniz için teşekkür ederim Necatin Bey
  0
  0
  Yanıtla
 • 27 liraya üç öğün nasıl ve nerede yemek yenir bize de söyleyin de bizde gidelim
  0
  0
  Yanıtla
 • Hakkı (1 yıl önce)
  Pandemide gariban işçinin esnafın durumu malum iyi değil. Devlet belediyelere işçilerin maaşını primini zaten gönderiyor. Selahattin bey 2300 işçinin sgksını kesip kısa çalışmaya müracaat edeceğine şehirde buna ihtiyacı olan işçi esnafa yardım etsin. Bu şehrin en çok abartılı konuşan ilk ve tek Başkanı.
  0
  0
  Yanıtla
 • Salih Beyoğlu (1 yıl önce)
  Belediyenin yemek ücreti 11 TL, kardeşim ücret yetersiz diyorlar. Diyanet fitre miktarını açıkladı 27 TL yanı bir kişinin bir günlük yemek ücreti. Yani Selahattin Başkan yemek ücretini diyanetin belirlediği fiyatın%20sinden fazla. Bu arada büyük bir teveccühle seçilmiş, sevilen her gittiği yerde coşku ile karşılaşanan başkanımız yıpratılmak isteniyor. İşçi kardeşimize geçmiş olsun.
  0
  0
  Yanıtla
 • Şaban kurnaz (1 yıl önce)Salih Beyoğlu isimli kullanıcı yorumuna
  Krsin belediyede çalışıyorsun. Maaş bordronu gönderde görelim 7 bin mi maaş alıyorsun 10 bin mi ??? İnsanlar hata yaptı ki bence akp de hata yaptı selahattin başkanı seçerek. 3 ü 30 yapan başkan işçiye de baksın az
  0
  0
  Yanıtla
 • Cumali doğaner (1 yıl önce)Şaban kurnaz isimli kullanıcı yorumuna
  Kısa zamanda basında yayınlanacak aldığım maaş maaş bordro su yayınlanacak bak bakayım ne kadar maaş almışım son 7 ay içerisinde
  0
  0
  Yanıtla
 • BELEDİYEDE İNTİHAR GİRİŞİMİ. İnsanları yanlış tanımışım. Battalgazi Belediyesinde kadrolu(4867)işçi olarak çalışırken o dönem, Toplu sözleşmeler imzalanıyordu, 2016 yılında Büyük Şehir Belediye, Yeşilyurt Bld.tüm işçilere zam yaptı. Bizlerde köy hizmetlerinden Belediyeye geldiğimiz için benimle Birlikde 4 arkadaşıma o dönem Selahattin Gürkan bizi toplu sözleşmeden muaf tutarak Türkiye'de ilklere imza atıyor ya..! Yine Türkiye'de bir ilke imza atarak bize zam vermedi. Bu konuda sendika Başkanı Bünyamin gelerli bu konunun üstüne çok gitti ama başaramadı 4 sene yövmiyemiz sabit kaldı. Bu olaya Belediyede çalışan arkadaşlar ve sendika şahit. Ben köy hizmetlerinde çalışırken mesai alacaklarımdan dolayı o dönem Battalgazi belediyesini mahkemeye verdim. Başkan yardımcısı davamdan vaz geçmem için beni odasına çağırdı Selahattin başkanın emriyle davamdan vaz geçmemi istedi. Belediyenin Avukat'ın yanında bana çok baskı yaptı. Ama ben kabul etmedim, davamdan vaz geçmedim 4 sene süren davayı (mahkemeyi) Kazandın Belediyeden tazminat aldım. Mahkemeyi kazandığım günün ertesinde istenmeyen olaylara mağruz kaldım. Bende senelik izne ayrıldım,izin dönüşünden sonra Belediye Başkan yardımcısı Mustafa Sayın Selahattin Gürkan'ın emriyle önce beni Bekciliğe sonra Fen işlerine da sonra Gasilhane(Cenaze)Hizmetlerine morga Temizlikçi olarak verdiler. İş yerine ihanet etmeyeceğim için bazı gelişen hadiseleri iş disiplininden dolayı yazmıyorum, Yazmadıklarım Allah'a benim aramda. Son olarak Selahattin Gürkan o dönem bana yargısız infaz yaptığından dolayı hakkımı ona maddi,manavi olarak helal etmiyorum. Ben onu ahirete bırakdım... Allah'ın huzurunda hakkımı alırım. Bu yaşadığım hadiseyi Battalgazi Belediyesinde çalışan herkes şahit konuyu biliyorlar. Başıma gelen bu olaylardan sonra Her insanın Göründüğü gibi olmadığını ve Belediyenin kurumla alakası olmadığını Bireylerce yönetildiğini öğrendim... Bu gibi insanlar Reis in gölgesinde geziyorlar. Marifeti kendilerinde sanıyorlar...
  0
  0
  Yanıtla
 • Aslan parçası 11 TL yi düşüneceğine aynı bina içinde belediyede çalışan memur 27 TL yemek ücreti alıyor vergi kesilmiyor aynı şehir aynı bina aynı işi yapan KHK lı diye sadece 11 lira alıyor ve ondan da vergi kesiliyor. Boş konuşacağına biraz iş verene yalakalık yapacağına bugün bize yarın sana düşünce de ağlama
  0
  0
  Yanıtla
 • Necatin (1 yıl önce)
  Selahattin başkanın en iyi yaptığı iş fakirin aldığı yardımları kesmek personel maaşından kesinti allah var bu konularda çok başarılı
  0
  0
  Yanıtla
 • Can (1 yıl önce)
  İşçinin mesaisini kes toplu sözleşme zammını verme kısa çalışmayla çalıştır yazık sana sayın gürkan para bir candan önemlimi.miletvekileri yani milletin vekilleri duyun bu garibanın sesini
  0
  0
  Yanıtla
 • Malatya sevdasi (1 yıl önce)Can isimli kullanıcı yorumuna
  Elbette onemli para candan.... Ama o can baskasinin cani ise... Iste bu kapitalist somurgeci sistem...
  0
  0
  Yanıtla