SON DAKİKA

BYMS'nin Sosyal Medya Sıkıntısı

BYMS'nin Sosyal Medya Sıkıntısı
PAYLAŞ

Süper Lig ekibi BtcTurk Yeni Malatyaspor, sosyal medyada maruz kaldığı saldırıyla ilgili açıklamada bulundu. 

Kulübün facebook hesabından “Önemli duyuru; uzun bir süredir saldırı altındayız bu saldırı için büyük çalışmalar sonucunda kurtulduk. Yeni sosyal medya ekibimizle daha profesyonel eller altındayız. Sizden ricamız tüm taraftarlarımızdan bu gönderinin altına elinizden geldiğince yorum atmanız” açıklaması yapıldı.

Kulübün twitter hesabından ise “Bu paylaşım kulübümüze ait değildir. Kesinlikle bu ve bunun gibi talep edilen etkileşimlere girmeyin. Konu ile ilgili Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü çalışma başlatmıştır.  Kamuoyunun bilgisine” paylaşımı yapıldı.

Yeni Malatya Gazetesi

 

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız