SON DAKİKA

Doğanşehir Belediye Meclisi Toplandı

Doğanşehir Belediye Meclisi Toplandı
PAYLAŞ

Doğanşehir Belediyesi’nin 2022 yılı Ocak Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt’un başkanlık ettiği toplantıda 2022 Yılı Denetim Kurulu Üyeleri belirlendi.

Doğanşehir Belediyesi’nin 2022 Yılı Ocak Ayı Meclis Toplantısı Doğanşehir Belediye Meclis Toplantı salonunda gerçekleşti. Meclisin açılış konuşmasını, Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt gerçekleştirdi. Başkan Zelyurt, toplantıya Meclis Üyelerine ve 2021 yılı boyunca Doğanşehir’e katkı sağlayan herkese teşekkür ederek başladı. Zelyurt, 2022 yılının sağlık, huzur ve barışın hakim olduğu bir yıl olması dileğinde bulundu. Zelyurt “2022 yılında da yeni hedeflerle, birlik ve beraberlik içinde; vatandaşlarımıza daha iyi hizmet için durmadan çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yıl dilerim” dedi.

Doğanşehir Belediye Meclis Toplantısı’nda 2022 Yılında görev yapacak Denetim Komisyonu üyeleri de belirlendi. Yapılan oylama sonrası Hasan Kaplan, Rüstem Çatı ve Murat İnan Denetim Komisyonu’nda yer alan isimler oldu.

iha

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız