SON DAKİKA

El Freni Çekilmeyince Baraja Düştü

El Freni Çekilmeyince Baraja Düştü

Malatya'da sürücüsünün el frenini çekmeyi unuttuğu otomobil baraj gölüne düştü.

Remzi Gümüşay, balık tutmak için otomobiliyle Kale ilçesindeki Karakaya Baraj Gölü kenarına gitti.

Aracını göl kenarına park ederek, oltaları kontrol etmek için bölgeden ayrılan sürücü, bir süre sonra döndüğünde aracının baraj gölüne düştüğünü gördü.

İhbar üzerine bölgeye giden Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, otomobili kıyıya 20 metre uzaklıkta ve 7 metre derinlikten halat ve çekici yardımıyla çıkararak sahibine teslim etti.

Gümüşay, balık tutmak için göl kenarına geldiğini ve park ettiği aracının el frenini çekmeyi unuttuğunu belirterek, yardımlarından dolayı itfaiye ekiplerine teşekkür etti.

AA

NOT: iha'nın geçtiği haberde, olay yeri  'Keban Barajı' olarak belirtilmişti. Yanlış olduğu anlaşılan yerin belirtildiği bu haber yayından kaldırılmış, AA'nın haberi yayına konulmuştur.

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

1 yorum yapılmış

  • Abdülkadir (1 ay önce)
    Haber yalan mı, yanlış mı? Kale ilçesi yanındaki baraj Karakaya barajı. Haberde Keban barajı yazıyor.
    0
    0
    Yanıtla
2022-01-26 11:27:05