SON DAKİKA

Fırat 8.Bölge Hakem Kurulunda

Fırat 8.Bölge Hakem Kurulunda

Klasman Gözlemcisi olan Öner Fırat, Sekizinci Bölge Bölgesel Hakem Kurulu Üyeliği’ne atandı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulunda (MKH) Serdar Tatlı başkanlığında görev dağılımı gerçekleştirilmişti.

Serdar Tatlı başkanlığında göreve başlayan Merkez Hakem Kurulu; Sekizinci Bölge Bölgesel Hakem Kurulu Üyeliğine Malatyalı eski klasman hakemi ve klasman gözlemcisi Öner Fırat’ı atadı.

Yakın zamanda Ulusal Hakem olarak Malatya’yı temsil eden Fırat, aynı zamanda klasman gözlemcisi olarak 2. Lig müsabakalarında da görev yaptı.

Fırat’ın Bölgesel Hakem Kurulu Üyeliğine atanması, Sekizinci Bölgede ve Malatya’da memnuniyetle karşılandı.

Ferdi DURDU, Yeni Malatya Gazetesi

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

3 yorum yapılmış

 • Taner (1 yıl önce)
  hayırlı olsun genç ve düzgün bir insan öner hoca eski yönetim yaşattığını yaşıyor geldiklerinden beri bir tane hakem yetişmedi
  0
  0
  Yanıtla
 • hasan (1 yıl önce)
  eski yöneticilerin görevden alınması güzel oldu. yaşattığınızın benzerini yaşıyorsunuz .
  0
  0
  Yanıtla
 • Mustafa Yiğit (1 yıl önce)
  Hayirli ugurlu olsun
  0
  0
  Yanıtla
2022-01-27 07:51:57