SON DAKİKA

Gümrük Kaçağı Nargile Tütünü

Gümrük Kaçağı Nargile Tütünü

Malatya'da düzenlenen operasyonda 118 kilogram gümrük kaçağı nargile kömürü ele geçirildi.

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlara Mücadele Şubesi ekipleri Sivas Caddesi'nde bir iş yerinde gümrük kaçağı ürünler satıldığı belirlendi.

İş yerine operasyon düzenleyen ekipler, gümrük kaçağı 118 kilogram nargile kömürü, 6 kilogram nargile tütünü, 5 bin makaron ile 18 nargile lülesi ele geçirdi.

Kaçak ürünlerle ilgili iş yeri sahibi hakkında yasal işlem yapıldı.

AA

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız
2022-01-26 12:03:44