Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

“İlk Ziyaretimi Malatya’ya Yapacağım, Dedim”

Gündem

17-06-2021 tarihinde yayınlandı.

“İlk Ziyaretimi Malatya’ya Yapacağım, Dedim”

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

İMAMOĞLU MALATYA’DA.. “MALATYALILARIN, İSTANBUL’DA GURUR DUYDUĞU BİR HEMŞEHRİSİ OLMAK İSTİYORUM”.. Bir dizi ziyarette bulunmak üzere, Malatya’ya gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde, hem İstanbul’da yaşayan Malatyalıların hem de Malatya’da yaşayan Malatyalılardan büyük ve derin bir destek gördüğünü belirterek, “Seçimleri kazandıktan sonra Genel Başkan Yardımcımız Veli Ağbaba beni arayarak, ilk ziyaretimi Malatya’ya yapmamı istedi. Söz verdim, ilk ziyaretimi Malatya’ya yapacağım dedim. İşte o sözümü bugün siz saygıdeğer Malatyalı hemşehrilerimle buluşarak yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Her bir Malatyalı hemşehrime bana verdikleri derin ve büyük destek için şükran duygularımı sunuyorum” dedi.

THY’nın tarifeli uçağı ile bu sabah Malatya’ya gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Malatya İl Binası önünde, kendisini karşılamaya gelen kalabalık bir kitleye yaptığı konuşmada, Resmi ziyaretler dışındaki ilk ziyaretini Malatya’ya yaptığını vurgulayarak, “Malatyalıların, İstanbul’da gurur duyduğu bir hemşehrisi olmak istiyorum” diye konuştu.

Malatya’ya ve Yeni Malatyaspor’a her zaman için destek olacağını söyleyen Ekrem İmamoğlu, “Ben Malatyaspor’un maçları için birkaç defa Malatya’ya geldim ve şunu söyleyeyim; Malatyaspor’a hep uğurlu geldim. Ben İBB Başkanı olarak her zaman Yeni Malatyaspor’un hep yanında olacağım, hep destek olacağım. Desteğimi göreceksiniz” dedi.

Millet İttifakı’nın milletvekilleri ve il başkanları Malatya Havaalanı’nda karşıladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir dizi ziyarette bulunmak ve bazı ilçe belediyeleri ile kardeş belediyecilik kapsamında bu belediyelere vereceği destek konularında görüşmek üzere geldiği Malatya’da Millet İttifakı’na mensup partilerin milletvekilleri, il başkanları ve coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.

THY’nın tarifeli uçağı ile bu sabah (17 Haziran) Malatya Havalimanı’na inen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu, CHP Genel Başkan Yardımcıları Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, İyi Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş, Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Osman Marasalı, DP Malatya İl Başkanı, Millet İttifakı’na mensup partilerin Elazığ, Diyarbakır, Tunceli ve Adıyaman İl Başkanları ile bu partilerin belediye meclis üyelerinin yanı sıra kalabalık ve coşkulu bir kitle tarafından karşılandı.

Havaalanından Malatya kent merkezine, Millet İttifakı’na mensup partilerin Malatya, Elazığ, Diyarbakır, Tunceli ve Adıyaman temsilcileri ile birlikte otobüsle gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na, Malatyalılar yol boyunca sevgi gösterisinde bulundu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun CHP Malatya İl Binası önünde halka hitap etmesinden önce, Millet İttifakı temsilcilerinin adları anılarak, teşekkür edildi.

“Sevgili Malatyalı hemşehrilerim, bana büyük destek verdiniz; hakkınızı helal edin”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Malatya İl binası önünde, toplanan kalabalık bir kitleye yaptığı konuşmada,  İstanbul seçimlerinde en küçüğünden en büyüğüne kadar Malatyalıların büyük ve derin desteğini gördüğünü vurgulayarak “Hakkınızı helal edin. İstanbul’a ve tüm hemşehrilerimize yapacağımız hizmetlerle, Malatyalıların, İstanbul’da gurur duyduğu bir hemşehrisi olmak istiyorum” diye konuştu.

“İstanbul’da iyi şeyler olursa biliyorum ki memleketin her yerinde iyi şeyler olacak”

İstanbul’un dünyanın en kadim şehri, en önemli kenti olduğuna dikkat çeken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Bu yüzden İstanbul’da iyi şeyler olursa biliyorum ki memleketimizin her yerinde de çok iyi şeyler olacak. Dolayısıyla memleketimizde de iyi şeyler olabilmesi için İstanbul’da gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Ve inanıyorum ki çok başarılı olacağız” ifadelerini kullandı.

“Resmi ziyaretler dışındaki ilk ziyaretimi Malatya’ya yapıyorum; çünkü söz vermiştim”

Resmi iş ziyaretleri dışındaki ilk ziyaretini Malatya’ya yapmanın mutluluğunu yaşadığını belirten İBB Başkanı İmamoğlu, bu ziyaretin gerçekleşmesinin arka planını şöyle anlattı:

“İstanbul seçimlerinde gerek Malatya’daki ve gerekse İstanbul’daki tüm Malatyalı hemşehrilerimin desteğini derinden hissederken Genel Başkan Yardımcımız Veli Ağbaba beni arayarak ‘ilk ziyaretinizi Malatya’ya yapmanızı istiyoruz” dedi. Ben de söz verdim ve şimdi sözümü yerine getirdim. Resmi toplantılar dışındaki ilk toplantımızı Malatya’da yapıyorum”.

Malatya’ya daha önce çeşitli tarihlerde geldiğini hatırlatan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Malatya’ya her gelişinde içinin ürperdiğini ve büyük heyecan duyduğunu söyledi.

İBB Başkanı İmamoğlu, Malatya ziyaretlerinde duyduğu heyecanın nedenlerini anlatırken şöyle konuştu:

“Bu kente geldiğimde hep içim ürperir, heyecan duyardım. Malatyalı hemşehrilerimizle yıllarca istanbul’da siyasi ortak mücadele yürütmüş, komşuluk yapmış biri olarak söyleyebilirim ki Malatyalılar çok girişimci çok çalışkan çok başarılı azimli ve kararlıdır. Ve her şeyden önemlisi Malatyalılar memleket sevdalısıdır. Malatya’ya her gelişimde heyecan hissetmeme neden bir diğer unsur daha var: Bu şehir, memlekete çok değerli iki Cumhurbaşkanı yetiştirdi. İşte ben bunun heyecanını hissediyorum buraya her geldiğimde. Birincisi daimi önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün en yakın silah arkadaşı İsmet İnönü, diğer de gösterdiği güçlü liderliği ile Türkiye’de bir döneme damga vurmuş olan Turgut Özal. Her iki sayın cumhurbaşkanlarımız, İsmet İnönü ve Turgut Özal’ı rahmetle ve minnetle anıyorum”.

“İnönü ve Özal’ın hemşehrileri olmakla gurur duymalısınız; ben de Malatyalıların İstanbul’da gurur duyduğu bir hemşehrileri olmak istiyorum”

Malatyalıların, İsmet İnönü ve Turgut Özal’ın hemşehrileri olmaktan gurur duyduğuna inandığını söyleyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Sizler böyle bir liderlerin hemşehrileri olarak gururu duymalısınız. Biz de istanbul’da güzel işler yaparak Malatyalıların İstanbul’da gurur duyduğu bir hemşehrisi olmak istiyorum” şeklinde konuştu.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan telefonla arayarak, “Malatya’ya hoş geldiniz” dedi

Türkiye’nin neresine gidersem gideyim o kentin, o ilçenin o beldenin belediyesi hangi partiye mensup olursa olsun, ayrım gözetmeden Belediye Başkanı’nı ziyaret ettiğini söyleyen Ekrem İmamoğlu, Malatya’da da Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etmeyi planladığını, ancak, Başkan Gürkan’ın Malatya’da olmaması nedeniyle bu ziyareti yapamadığı bilgisini vererek, Başkan Gürkan’ın kendisini telefonla aradığını ve “Malatyamıza hoş geldiniz” dediği bilgisini verdi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Beni Türkiye’nin hangi belediye başkanı ziyaret ederse etsin başımın üstünde yeri var. Hiç siyasi parti ayrımı yapmaksızın ben de nereye gidersem oranın belediye başkanını ziyaret etmeyi kendime vazife edinmiş biriyim. Burada da Büyükşehir Belediye Başkanımız (Selahattin Gürkan) beni arayıp ‘şehrimize hoş geldiniz’ dedi. Kendisi şu anda Malatya’da olmadığı için buluşamıyoruz, ben burada kendisine, bize, ‘hoş geldiniz’ deyip nezaket gösterdiği için teşekkür ediyorum” dedi.

“Hukuksuz ve adaletsiz zeminlerle ilişki kurmayan yöneticilere ihtiyacımız var”

Malatya halkına hitabında, Türkiye’nin siyasal, toplumsal ve ekonomik sorunlarına da değinen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu bu sorunların çözümü için, “hukuksuz ve adaletsiz zeminlerle ilişki kurmayan, tüm zamanını ülkenin her bir vatandaşına hizmet etmekle geçirecek ahlaklı ve kişilikli yöneticilere” ihtiyaç olduğunu vurguladı.

“Halkın yöneticilerden en birinci beklentisi ahlak…”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye’nin sosyo-ekonomik ve siyasal sorunlarının çözümü konusunda şöyle konuştu:

“Türkiye’nin ve bu şehrin insanlarının siyasetçilerden ve belediye başkanlarından ülkeye hizmet eden makam mevki sahiplerinden beklentilerinin en birincisi ve en önemlisi ahlaktır. Milletimiz, vatandaşımız; adaletli, vicdanlı, halkının önünde saygıyla eğilerek onlara hizmet etmekten onur duyacak kişilikli yöneticiler talep ediyor. Hukuksuz ve adaletsiz zeminlerle ilişki kurmayan, tüm zamanını ülkenin her vatandaşına hizmet etmek için geçiren yöneticiye ihtiyaç var. İnancına, yaşamına, etnik kökenine bakmaksızın bu milletin birliği ve beraberliği için canı gönülden mücadele edecek yöneticilere ihtiyaç var. Ekonominin gidişatındaki kötü vaziyete son vermek, pandemi süreciyle içinde geçtiğimiz bu zor günleri aşmak için kol kola olmamız lazım. Kol kola olmayı başarabilmemiz için de siyasette, ülke yönetiminde bu bahsettiğim kimlik ve kişilikte insanların işbaşına gelmesi lazımdır”.

“Hizmetlerimizi engellemeye çalışıyorlar ama asla vazgeçmeyeceğiz”

Devlet yöneticilerinin işinin öç alma duygusu olamayacağına dikkat çeken İmamoğlu, daha sonra şöyle konuştu:

“Biz zorluklar yaşıyoruz devletin işi ve önceliği birilerinin kibri ya da öç alma duygusu mu olmalı? İstanbul’u kazandık; kim kazandı? 16 milyon kazandı. İstanbul’u, bir kişinin dudakları arasında çıkacak cümleler yerine, 16 milyon insanın iradesi ile yönetiyoruz. Siyasi beklentileri gerçekleşmedi diye bir şehrin ihtiyaçlarını öncelemeyen bir akıl, bizimle, birçok belediyemizle hizmetlerimizi engellemek için mücadele ediyor. Ama bir karakterimizin farkında değiller; asla vazgeçmeyecek olan karakterimizin. Çünkü asla vazgeçmeyeceğiz. Yola çıktığımız süreçten bu yana görüyorsunuz; İstanbul’daki hemşehrilerimizin hiç birini ayırt etmeyen özgürlükçü, halkçı bir belediye olarak büyük ve yılların birikimi olan sorunlara köklü çözüm sağlayan hizmetler veriyoruz. Şunu da vurgulamalıyım ki, bize yönelik engelleme ve zorlukların hiç birinin zihnimizde ve gözümüzde bir kıymeti yoktur. Biz; çalışmaya, halkımıza ayrım gözetmeksizin adil ve eşit biçimde hizmet etmeye devam edeceğiz”.

“Her zaman için Yeni Malatyaspor’u destekleyeceğim, desteğimi göreceksiniz”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na konuşması sırasında, CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba Yeni Malatyaspor kaşkolu taktı.

Malatyaspor’un maçlarını izlemek için daha önce birkaç defa Malatya’ya geldiğini ve her gelişinde bu maçlarda Malatyaspor’a uğurlu geldiğini söyleyen Ekrem İmamoğlu,  her zaman yeni Malatyaspor’un yanında olacağını söyledi.

İmamoğlu, “Ben Malatyaspor’un maçları için birkaç defa Malatya’ya geldim ve şunu söyleyeyim; Malatyaspor’a hep uğurlu geldim. Ben İBB Başkanı olarak her zaman Yeni Malatyaspor’un hep yanında olacağım, hep destek olacağım. Desteğimi göreceksiniz” dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, halka hitabından sonra, Millet İttifakı’na mensup partilerin temsilcileri ile birlikte CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz’ı ziyaret etti. Enver Kiraz, Başkan Ekrem İmamoğlu’na Malatya Kayısısı hediye ve ikram etti. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da, Enver Kiraz’a İBB Yayınları arasında çıkan “İnönü Savaşları” adlı bir kitap hediye etti. İmamoğlu, Kurtuluş Savaşı’nın en önemli aşamalarından biri olan ve 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’nün komuta ettiği İnönü Savaşları’nın anlatıldığı bu kitaptan öğrencilere hediye edilmesi için Malatya’ya gönderileceğini söyledi.

Hekimhan, Arguvan ve Arapgir’i ziyareti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Malatya İl Başkanlığı’na yaptığı bu ziyaretten sonra, esnaf gezisi yaptı, vatandaşlarla görüştü. İyi Parti İl Başkanı Süleyman Sarıbaş’ı da parti il merkezinde ziyaret eden İmamoğlu, Hekimhan, Arguvan ve Arapgir ziyaretleri için Millet İttifakı partilerine mensup milletvekilleri, il başkanları, belediye başkanları ve meclis üyeleri ile birlikte il merkezinden ayrıldı.

Güler HAZAR, Ilgın YALVAÇ- malatyahaber.com

imamoglu malatya2

imamoglu malatya3

imamoglu malatya4

imamoglu malatya5

imamoglu malatya6

imamoglu malatya7

imamoglu malatya8

imamoglu malatya9

imamoglu malatya91

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.

Kaynak malatyahaber.com
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Subscribe
Bildir
guest
62 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
babuğdu

Eko sistemi bozdu.

Yerelli

Olayları araştırıp analiz etmeden 13 bin oya itiraz edildi 900 bin oy oldu.
45 terörist, fetöcü ve bilmem ne bela kişiler DEVLETİN PASAPORTUYLA yurt dışına kaçırdılar kaçıranlar sırıtarak gevrek gevrek elini kolunu sallayarak dolaşıyorlar.
Bu durum şehitlerimize ve vatan için canını siper eden ve her şey vatan için diyen kahramanlara hakarettir.
Ne eğitim ne öğretim ne ehliyet ve nede liyakat kaldı.
Okuyanın dışlandığı bir hale geldik.
Ortalık cılk yumurtalardan geçilmiyor.
Hala tavuklar horozlar yar şirindir geçilmiyor diyorsa ben de sayın İMAMOĞLUNA Malatya’mıza 44 diyarına HOŞ GELDİNİZ diyorum.

Vatandaş

Özalla kendini bir tutmuş.Keşke onun vizyonunun kırıntısı sende olsaydı.Proje yok,plan yok.Anca canım cicim şov baska birsey yok

aras

800bin oy fark attı.miilet bilmiyor sen biliyorsun.millet canım cicime oy vermez.

Köyün Delisi

Sevgili Vatandaş rahmetli ÖZAL’ın vizyonundan siz ne kadar nasip aldınız ?

turan

başkan sen git istanbulla müsülajla uğraj herşeyi hükümette bekleme istanbul ne hale gelmiş sen gelmişsin malatyaya

Malatyalı

ilk ziyareti mi ?

Mehmet

İstanbul hizmet beklerken ilçe merkezlerinde ne işiniz var sırasımı başkan?

Ali

Hadi ordan deve sidigini aç karnına çekme diye uyarmıştım oysa ki

malatyalı

Yalan mı söylüyor Mehmet Bey kardeşim. Marmara denizinin haline bak başkanın geldiği yere bak. Ne işi var Malatya’da ortada seçim yok fol yok yumurta yok. Herkes işinin başında durmalı. İstanbul halkı oy verdi ki İstanbul’un sorunlarını çözsün. Malatya’nın değil. Gelecekteki siyasi planları uğruna makamını terk etmesi, kayak tatillerine gitmesi doğru değil. Ayrıca kim ne içerse içer kardeşim. Senin içkine şarabına karışan var mı. Bu devirde deve sidiği içeni de içti diye suça karışanı da duymadım ayrıca.

SERKAN

Malatya Otogarı’nın açılışını kim yapmıştı Malatyalı? Siirt’te kim, hangi görevde iken şiir okumuştu?

atakan

tayyipde Belediye başkanı olunca geziyordu ülkede ona ne diyeceksin ak arkadaş 🙂

Has Malatyalı

İnsanlar artık ortamı geren, kavga eden, bilimsellikten uzak insanlardan sıkıldı. İMAMOGLU İNŞALLAH CUMHURBASKANİ OLACAK.

Mehmet Aydın

İstanbulda yaşayan bir malatyalı olarak imamoğluna öyle destek filan olmadı malatyalıların yaşadağı bir çok ilçelerde akp ye oy verildi chp çok az verildi inanin İstanbul 20 yıl geriye gitti çok samimi olarak söylüyorum 3 yıl olacak nerdeyse hiç bir hizmet yok hiç bir yatırım yok proje yok seçin öncesi ekmek su süt bedava dedi başka bişey demedi var olan projeleride durdurdu özellikle kağıthane arıtma tesisi gibi İstanbulun olmazsa olmaz ihtiyacını temel atmama gafletinde bulundu kaldıki ist zengin semtleri biraz destek bjk kadiköy bakırköy gibi sahil şeridinde olanlardan başka yerler destek verilmiyor yani lafin özü ve kısası İstanbullular hata yaptı pişmanlar ama bi daha ki dönemde imamoğlu çok zooor alır zaten chp belediyeciliklte başarı ve projelerde ne hikayeleri var nede iyi bir referansları var saygılarımla

Ali

İnkarcı zihniyet gerçi sen ve senin gibi leri kaale almak cehaletin kendisidir dolayısıyla kervan yürüyor ama sende haklısın 806 Bin oy farkı sana çok acı gelmiş 🤣🤣🤣

Mustafa

Allah’ım CHP ni savunacağım aklımın ucundan geçmezdi.ama Hz Ömer’in dediği gibi “camiyi yık,adaleti yıkma”İmamoğlunun ikinci defa kazandığı seçimle ilgili, kimse hapiste mi hemşehrim?bu adamın pandemi de halka dağıtmak için topladığı paralar içişleri bakanlığınca el konulmadı mi hemşehrim?metro inşaatları, merkezi hükümetin verdiği izinle,kredi onayı alıp başlamadı mi hemşehrim?halk ekmek büfesi açmak istedi,ilçe belediyeler karşı çıkmadı mı,hemşehrim?Esenler otogarı, yeniden yapılmadı mı hemşehrim?ekmeği bir tl den yiyorsunuz hemşehrim.adam ekmek dağıtacağım,dedi valililik izin konusun da sıkıntı çıkartmadı mi hemşehrim?küçük cocugu olan annelere otobüslerde indirim veren kartta verildi sanırım…bunlardan banane,bana yapılan ikinci seçimin maddi faturasını kim karşılayacak hemşehrim?kafayı toprağa mi gömelim

atakan

verin bir torba daha makarna arkadaşa

hasan balcı

Adama yatırım yapacak paramı bıraktınız.herşeye engel oldunuz.Toplayıp dağıttığı yardıma tahammül edemediniz kıskandınız engellediniz.1 ton dezenfektan için soruşturma açtınız yok yere.Arka kapıdan yüzlerce ton dezenfektan 2 katına satın aldınız bakanlığa.Bazıları geçte olsa uyandı haberiniz olsun.

44malatya

Sayin baskan malatyamiza hos geldiniz

uğur türkan

Bir de demezler mi imamoğlu kavgacı diye ? Bir de demezler mi imamoğlu fitneci diye ? Beyler kimin kavgacı,kimin çekemeyen,kimin hazmedemeyen ve daha da önemlisi kimin fitneci olduğunu tüm dünya görüyor.İmamoğlu adam kayırmacılığını bitirmiştir.İmamoğlu halkın parasını vakıflara aktaran zihniyeti dahası ( çeteyi ) ibb’den temizlemiştir.Ve bütün bunları baskı,zulum ve engellemelere rağmen yapıyor.Sayın başkana malatya’ya hoşgeldin dileklerimi iletiyorum.Yolunun açık olmasını diliyorum.Baskıcı,Zulumcü,Fitne zihniyete rağmen BÜYÜKSÜN EKREM BAŞKAN !!

Reis

Kongreleri eleştirmenler de maskesiz mesafesiz bir aradalar Malatya reisin kalesidir

atakan

kapalı alanda kongre yok ak kafa , bak maskede var…

yavuz44

Hoşgeldin büyük Başkan sözünün eriymişsin

zibetra

Hoş geldin memleketimize.

Turgut ÖZMÜŞ

Sayın İMAMOĞLU , Malatyamıza hoş geldiniz, İnşallah sizede uğurlu gelecek ve yolunuz açık olacak,ve inşallah sizde Cumhurbaşkanımız olacaksınız.

Ali

İnsanlar enkaz altındayken palandöken’e kayak yapmaya gittiğini unutmadık

zibetra

Mecbur olmadığı halde İBB’nin tüm ilgili kurumlarını göndermiş bölgeye, daha ne yapsın!

Sami

Ali efendi. Madem bir hafızan var sizinkilerin soyup soğana çevirdiği yerlerden birini de hatırlıyor olmalısın. Hani sizinkilerin kaybetmemek için türlü türlü atraksiyon yaptığı yine de kaybettiği İstanbul Büyükşehir Belediyesi. Geçmiş dönemde yüzlerce hırsızlık, uğursuzluk, yolsuzluk yapılan yer hani. Daha geçen gün açıkladılar. İBB’nin 25 milyon liraya yandaş birilerine sattığı arsanın nasıl 475 milyon TL’ye geri alındığı. Bu sadece biri. İçişleri Bakanlığının, İBB’nin yeni yönetimi soruştururken el koyup aylardır hiçbir işlem yapmadığı dosyaları da unutmamışsındır. Şehit annesini kongrede telefona bağlatıp, arkasından fıkra atanları da unutmamışsındır. Vesaire vesaire.

Ali

Vallahi akp bin İstanbul’u kaybettiğine sevindim ama İstanbul’a acıdım. Benimle beraber oturup enkazın başında ağlamayan benden değil dir. Samimi değil. Hislerimden yanilmam.

Ardın

Ülke dört dörtlük ya.

yavuz44

Binali’ninde aynı gün kaz partisi verdiğini niye söylemiyorsun

hasan balcı

Ali ağlamayamı gittin enkaza yoksa verilen yardımlardan nasiplenmeye mi?

aras

bizde şehitler geldiğinde gülenleri unutmadık

hasan kaçan

bence CHP boşuna uğraşıyor bu adamdan cumhurbaşkanı olmaz. antipatik geliyor bana, yaptığı herşeyi insanların gözüne sokuyor. Ankara belediye başkanı dava iyi hizmet ediyor bence. kimseyle kavga etmiyor, adama engel çıkarırlarsa çıkıp feryat figan etmiyor, başka bir yoldan işi yapıyor. hizmet etmek için çabalıyor. istanbul seçiminide ekrem imamoğlu kazanmadı sadece akp ye tepki oyları yüzünden chp kazandı.

yavuz44

Valla ister imamoğlu olsun ister Mansur Yavaş ben eski bir Akp seçmeni olarak oyumu veririm sadece 3. bir ittifak olursa düşünürüm ama Akp’ye bir daha asla

Mustafa

Ak Parti’ye oy verirken;aslandik kaplandik şimdi oy vermeyeceğiz diyoruz;hain oluyoruz…ben Chp ye hayatım da rey atmadım,bundan sonra atacak olursam bu CHP yüzünden değil halka kibirle bakan ak partili yöneticilerden…

yavuz44

Haklısın Kardeşim

Ülkü KOÇAK

Hasan kaçan , sandığa sahip çıkılan hiçbir bölgede kazanamıyorsunuz.

hasan kaçan

ben hiçbirine oy vermiyorum. o yüzden hiçbir zaman kazanamayacağım. sadece halkta gördüklerimi ve kendi fikirlerimi söylüyorum. şu anki sistemden ve bizim insanımızın aç gözlülüğünden dolayı hiçbir siyasetçiye inanmıyorum. her başa geçen kendi kanunlarını uygulamaya başlıyor ve kendi görüşünde olmayanları ezmeye çalışıyor ve onları önemsemiyor. insanlık için değil kişiye özel kanunlar çıkıyor. bizler bu sisteme oy verip desteklediğimiz müddetçe bu sistem değişmez.

Ülkü KOÇAK

Sayın kaçan oy vermek katolik nikahı değildir. Belirtilen süre içerisinde sizi temsil etmesi için verilen bir emanettir. Bu emanetin karşılığını verirse sizde desteğinize devam edersiniz. Hiçbir partiye oy vermiyorsanız o vakit şikayet etmeyin kafanıza atılan keyif çaylarının tadını çıkartın. Alternatif bir sistem teklifiniz var ise buyurun bildirgenizi yayınlayın bizde aydınlanalım.

yaptığı herşeyi insanların gözüne sokuyor ” demişsiniz ya hu birader açmadığı üniversiteyi, yapmadığı hava alanını ben mii yaptım dedi. Yapmaya çalıştığı her konuda çalıştırmamak için İBB meclisinde olup biteni bir takip edin. Adam unuttuğumuz şeffaf yönetim anlayışını getirdi.

hasan kaçan

bu ülkenin en büyük sorunu sizin gibi sabit fikirliler. herhangi bir partiye oy vermediğimi söylediğim halde, halen akp liymişim gibi yazıyorsunuz. kişiye özel kanunların çıktığı bir ülkede şeffaf yönetim, adalet, hak, hukuk olmaz. chp istanbul il başkan yardımcısının belediyeye personel alımlarda söylediklerini sanırım duymadınız siz. böylemi şeffaf yönetim olacaklar? ilk yazdığım yorumda söylediğimi tekrar söylüyorum, belediye meclisinde yapılanlar Ankara da yapılıyor, ama Mansur Yavaş feryat figan etmeden bir işi yapmak için değişik yollar deniyor, ve hizmetini yapıyor. Bu da CHP li. Demek istediğimi anlamak istemiyorsunuz. İmamoğlu çok fazla reklam peşinde. örnek malatya belediye başkanları her yaptıklarını her gittikleri yeri tüm bilbordlara asıyorlar. Halkın takdir etmesi gereken işleri kendi kendilerine takdir ediyorlar. bırakında halk takdir etsin.

KapAK

Hasan bey size git birine oy ver beğenmez isen başkasına oy ver ama sandığa gitmemek büyük hatadır demiş. Bunu anlamamk için neden uğraşıyorsunuz. Makamında oturması gerekenler mitili İstanbula attı. Sahte haberler ile her türlü algı oyunları oynandı. Elini arkadan bağlıyorsun diye ” ön soruşturma açanlar ” yolsuzluk dosyasını görmezden geldi. 30 yılda İstanbulu beton ormana çevirenler ” bizim de hatamız var” deyip belediyeyi çalıştırmamak için her türlü filmi çevirsin. Sesi çıkınca da hop ne oluyor diyorsunuz. Asıl sizin gibi apolitik görünüp sadece eleştirmeyi görev kabul edip hiç bir taşın altına elini atmayarak üst telden çalanlar sosyal medya dışında kendisini anlatamayan imamoğlunu güya ” şov ” yapıyormuş gibi göstermeye çalışıyorsunuz.

FFM

Şehrin spor takımı
Ülkenin milli eğtimi ordusu polisi merkez bankası yargısı partili olmaz olamaz malatya spor 7 den 70 mişe hepimizin cumhuriyeten bu yana kaçtane parti ve lider geldi geçti yargı eğtim banka ordu hep yerinde ne zaman siyaset girdi milli eğtim yargı ordu hep geriye gitti ve sınıfta kaldı
Spora orduya yargıya eğtime camiye siyasete alet edenler vatan haini olmalı

Misafir

Rabbim yolunu açık etsin. Allah yar ve yardımcın olsun.

TURAN

Ekrem İmamoğlu’nun Malatya’daki karşılanma coşkusu, AKP – MHP iktidarının son günlerini yaşadığını gösteriyor. Havaalanından Malatya’ya kadar gelen Ekrem İmamoğlu’nun karşılaştığı sevgi seli, onun İBB Başkanı olarak değil, seçilmesine kesin gözüyle bakılan bir Cumhurbaşkanı adayı olarak karşılandığını gösteriyor. Malatya 2002’den bu yana AKP’nin kalesiydi ama o kale artık Ekrem İmamoğlu sayesinde sallanıyor. Bir yandan, Malatyaspor’a yardım edecek işadamlarını engelleyen AKP ve MHP Malatya Milletvekilleri, diğer yandan MAlatyaspor’a her zaman yardım edeceğini, destek vereceğini vaad eden Ekrem İmamoğlu. Bir yandan, Türkiye’nin sorunlarının barışçı ve kapsayıcı politikalarla çözeceğini söyleyen İmamoğlu, diğer yandan halkına parmak sallayan mevcut iktidar. Malatya’nın tercihini bundan sonra farklı yapacağını gösteriyor İmamoğlu’nun Malatya mitingi. Hele, Millet İttifakı’nın Malatya’da İmamoğlu etrafında kenetlenmesi AKP – MHP ittifakına bundan sonra korkulu rüyalar yaşatabilecek bir manzara ortaya çıkarmıştır.

harun

bence siz rüyayı tersten görmüşsünüz

TURAN

Seçimler gelsin, kimin rüyayı tersten, kimin düzden gördüğünü anlayacaksınız. Harun gibi gelip Karun gibi olanların iktidarının bitmesinden neden rahatsız oluyorsunuz, siz de mi nemalanıyorsunuz yoksa?

Turgay

Her seçimde aynı lafı diyorsunuz ama bir türlü iktidar olamıyorsunuz. Bu İmamoğlunu cumhurbaşkanı adayımı yaptılar yoksa benimmi haberim yok..

SERKAN

Hiç bir kuş sonsuza kadar havada kalmaz.

malatyalı

akp malatya da %60 inerse türkiye ortalamasında %40 olur.malatya daki desteğe bakıp aldanmayın.akp ilk seçimde ne zaman olursa olsun hüsrana uğrayacak.önemli olan iyi partinin chp ile devamıdır.hdp zaten dışarıdan desteğe devam edecektir.benim tavsiyem hep beraber yol yürümeleridir.korkmaya gerek yok.demokrasi içinde chp seçmeni için bunun bir önemi olmaz.bundan en büyük yarayı akp alır.batıdaki doğulu akp seçmeni kime oy verecek.birlikdelik olursa meşru zeminde akp tarih olur.mhp var yok bandında gidip gelmekte ,tayyip erdoğanın sırtında her an sirkelenebilir.durum bu malatyalı oyunu iyi kullanmalı artık bizimde siyasette yerimiz olacak belki veli ağbaba önümüzdeki yıllarda türkiyede karar vericilerden biri olacak.kalın sağlıcakla..

abdulvahap

zavallısın şunu bilki turan efendi malatya AK Partinin kalesidir kendini dev aynasında gören belediye başkanı gelipde malatyadan oy toplayamaz kim gelirse gelsin chp nin malatyadan aldığı oy bellidir düşer ama asla arttıramaz

TURAN

Zavallı olan sensin Abdulvahap efendi, Malatya bir zamanlar da CHP’nin kalesiydi. İstanbul da 18 yıl boyunca AKP’nin kalesiydi; ne oldu peki 800 bin farkla oturdunuz oturduğunuz yere.

atakan

zavallı cahil abdulvahap

Hasan

Umarım bu kötü gidiş bitecek..ülke nefes alacak

Kaplan 44

Sayın başkan İstanbul müsilajdan dolayı elden çıkmak üzere. Bir başkan olarak 24 saat orda beklemeniz doğru olmazmıydı. İstanbul sizin sorumluluğunuzda, malatya değil.

Kerem

Hocam gerekli çalışmalar yapılıyor zaten. Hem Çevre ve Şehircilik Bakanlığı hem de İBB ekipleri ellerinden geleni yapıyorlar. Bu kadar kasmamak gerek…

FFM

Başkan mı temizleyecek
Neden iyiye iyi kötüye kötü diyemiyoruz bize hakaret etmiyor malatya spora destek olacağım diyor bizim vekil sözde köstek olurken ses edemeyenler ?
ekrem başkan teşekürler
Siyasi at gözlüğünü bırakalım
Elin basketcisi 44 nr forma giydiği için malatyalı ünvanı aldı
Malatya dışına yurt dışına bir çıkın
Malatyalı olmak büyük nimet diyeceksin 44 malatya spor türkiye ve malatya markası
Ermenistanda da malatya var
Malatyada giden ermeniler ilçelerini malatya koymuşlar bizim ? Siyasi görüş uğruna malatyayı harcatmayız kim olursa olsun malatyaya destek olanlar başımızın üstünde yeri var

Mirro

Hay sen çok yaşa

murat

Birileri tutuşmuş mu ne

zibetra

Hadi oradan! İmamoğlu daha kaç yıl o koltukta, AKP kaç yıldır İBB’yi yönetti?! Ayrıca, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ne iş yapar! Şu anda İBB seferber olmuş denizi temizleme derdinde.

Last edited 1 ay önce by zibetra
yavuz44

Oda güzel Akp kirletsin imamoğlu temizlesin

Ülkü KOÇAK

cakma kaplan

https://www.youtube.com/watch?v=0Cu4vnggu70

A maber senin için paylaşmış.

  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
Adana Demirspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Alanyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Altay 0 0 0 0 0 0 0 0
Antalyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Başakşehir FK 0 0 0 0 0 0 0 0
Beşiktaş 0 0 0 0 0 0 0 0
Çaykur Rizespor 0 0 0 0 0 0 0 0
Fatih Karagümrük 0 0 0 0 0 0 0 0
Fenerbahçe 0 0 0 0 0 0 0 0
Galatasaray 0 0 0 0 0 0 0 0
Gaziantep FK 0 0 0 0 0 0 0 0
Giresunspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Göztepe 0 0 0 0 0 0 0 0
Hatayspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Kasımpaşa 0 0 0 0 0 0 0 0
Kayserispor 0 0 0 0 0 0 0 0
Konyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Sivasspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Trabzonspor 0 0 0 0 0 0 0 0
Yeni Malatyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0

Malatyahaber.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

MalatyaHaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı MalatyaHaber sorumlu tutulamaz...