SON DAKİKA

Kale'de ORKÖY Proje Toplantısı

Kale'de ORKÖY Proje Toplantısı
PAYLAŞ

Kale İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Orman Köylerini Destekleme ve Yerinde Kalkındırma Projesi (ORKÖY) kapsamında toplantı düzenlendi.

Kale Kaymakamı Abdulselam Bıçak başkanlığında kaymakamlıkta düzenlenen toplantıda İlçe Tarım ve Orman Müdürü Aytaç Doğruyol tarafından ORKÖY hibe ve kredi desteklemeleri, başvuru şartları, hakkında bilgiler verildi.

Doğruyol, konuşmasında, amaçlarının orman köylüsünün yerinde kalkınmasını sağlayarak hem yaşam kalitelerini iyileştirmeyi hem de orman köylüsünü tüketen değil üreten bir toplum haline getirmek olduğunu söyledi.

Toplantıya orman köyleri muhtarları ile İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personelleri katıldı.

AA

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız