Müdür Vekili Korona Kurbanı

Müdür Vekili Korona Kurbanı
PAYLAŞ

İnönü Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı'nda, Tahakkuk Servisi Şube Müdür Vekili olarak görev yapan Mehmet Sinan Göğüs’ün koronavirüse yakalanarak vefat ettiği öğrenildi.

Eğitim Bir Sen Malatya 1 Numaralı Şube Başkanı ve Memur – Sen Malatya İl Temsilcisi Hüseyin Söylemez, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, 48 yaşındaki Mehmet Sinan Göğüs’ün vefatından duyduğu üzüntüyü paylaştı. ,

Memur-Sen Malatya İl Temsilcisi Hüseyin Söylemez, vefat eden M. Sinan Göğüs’ün aynı zamanda Eğitim-Bir-Sen Malatya 2 Numaralı Şube Başkan Yardımcısı olduğunu belirterek, “M. Sinan Göğüs kardeşimiz Covid-19'a yenik düşerek vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet ailesine ve camiamıza sabır diliyoruz” dedi.

malatyahaber.com- Yeni Malatya Gazetesi

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız

2 yorum yapılmış

 • Erol (1 yıl önce)
  Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
  0
  0
  Yanıtla
 • Feramuz Karaca (1 yıl önce)
  Kimin gardaşı.Allah rahmet eylesin. Mekanı Cennet olsun.
  0
  0
  Yanıtla