Yükleniyor...
Yukleniyor

Yükleniyor

“Yeşilyurt’un Gelişim Sürecine Katkılar Sağlıyoruz”

Gündem

31-12-2019 tarihinde yayınlandı.

“Yeşilyurt’un Gelişim Sürecine Katkılar Sağlıyoruz”

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AKPMilletvekili Hakan Kâhtalı’yı Yeşilyurt Belediyesi Etüd Proje Müdürlüğünde ağırlayarak, yeni dönem yatırımları hakkında sinevizyon üzerinden sunum yaptı. Milletvekili Kâhtalı, Yeşilyurt’un son yıllarda bütün alanlarda gelişim sürecinde olduğunu, Başkan Çınar ve ekibinin üstün gayretleriyle bu değişimin devam edeceğini söyledi.

ETÜD PROJE MÜDÜRLÜĞÜNDE YENİ PROJELERİN DETAYLARI ANLATILDI

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, bir saate yakın süren bilgilendirme toplantısında yeni dönem yatırımlarından ‘Güneş Enerji Santralleri’,  ‘Kentsel Dönüşüm Projeleri’, ‘Lezzet Vadisi’, Yeni Çırmıktı Projesi’, ‘ Yakınca Spor Adası’, Macera Parkı ve Sosyal Tesis’, ‘Yeşil Gıda Seracılık’, ‘Güneş Enerjili Sera’, ‘Spor Kompleksi’, ‘Gündüzbey Sosyal Tesisleri’ ve ‘Göl Parkı’ projeleri hakkında AK Parti Milletvekili Hakan Kâhtalı ile beraberindeki heyete detaylı bilgilendirmede bulundu.

“YENİ PROJELER YEŞİLYURT’UN DEĞİŞİMİNE IŞIK TUTMAKTADIR”

Yeşilyurt Belediyesinin ilçeye kazandırdığı eserlerden gurur duyduklarını ifade eden AKP Milletvekili Hakan Kâhtalı, “ Belediye Başkanımızın yapmış olduğu veya yapacağı yeni projelerin hayata geçmesinde, detaylandırılmasında önemli bir merkez olarak belirlenen Etüd Proje Müdürlüğünde mimar ve mühendislerden oluşan çok güzel bir ekip kurulduğuna şahit olduk.  Yeşilyurt’ta ki yatırımların hatasız bir şekilde yürütülebilmesiyle birlikte en güzel, en iyi ve en kaliteli şekilde hizmete sunabilmek adına gerçekleşen bu planlı çalışmadan dolayı öncelikle Belediye Başkanımızı ve onun şahsında mesai arkadaşlarını kutluyorum ve başarılar diliyorum.Belediye Başkanımız, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sırasında gerek ev gerekse de esnaf ziyaretlerinde açıklamış olduğu 45 adet projesini hayata geçirme sözü vermişti.Bugün sunumda gördüğümüz gibi bu projelerden 28’ine başlamış, bir kısmı bitmek üzere bir kısmında ise çalışmalar halen devam ediyor. Başkanımız geri kalan projeleri de başlatmak için uygun zamanı bekliyor. Verdiği sözleri yerine getirmesinden dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Çınar’ı kutluyorum. Malatya’nın batı tarafında yer almasıyla gelişime açık bir bölgede yer alan Yeşilyurt’umuz Malatya için önemli bir yerdedir. Yeşilyurt’ta gerek kentsel dönüşümler gerekse de diğer yatırımlar ilçemizin gelişimine ışık tutmaktadır.Beylerderesi Şehir Parkı projesi bizim için önem taşıyor.Malatya’mızın nefes alacağı bir bölgede inşa edilecek olan bu projeyi önemsiyoruz ve hayata geçmesi için elimizden gelen desteği veriyoruz.1 milyon 350 bin metrekare alanda sosyal donatıları, hizmet alanları ve park alanlarıyla çok özel bir yatırıma kavuşmuş olacağız.  Malatya ve bölgenin sosyal yaşam kültürüne farkındalık getirecek bu proje içinde çalışmalar sürmektedir. Böylesine güzel bir projenin hayata geçmesi adına çaba sarf eden Başkanımızı tebrik ediyorum. ‘Yakınca Spor Adası’, ‘Macera Parkı ve Sosyal Tesisleri’, ‘Yeni Çırmıhtı’, ‘ Spor Kompleksi’ , ‘Lezzet Vadisi’, ‘ Gündüzbey Sosyal Tesisleri’, ‘Karakaya Göl Parkı’ gibi projelerin yanı sıra saymakla bitiremeyeceğimiz çok sayıda yatırım üzerine çalışıyorlar. İlçemizin fiziksel değişiminin yanı sıra eğitim, kültür, çevre, temizlik, sanatsal ve temizlik yönünden değişimi adına gayretlerini gördüğümüz Belediye Başkanımıza ve ekibine başarılar diliyorum. Mahalle sakinlerimiz ve muhtarlarımızla yaptığımız tüm görüşmelerde Yeşilyurt Belediyesinin hizmetlerinden memnuniyet duymaları bizleri mutlu ediyor. Bizlerde her zaman Başkanımızın ve ekibinin yanında yer almaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

“DUR DURAK BİLMEDEN ÇALIŞIYORUZ”

Yeşilyurt için dur durak bilmeden çalıştıklarını ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ise, “AK Parti Milletvekilimiz Sayın Hakan Kâhtalı ile beraberinde ki AK Parti İl ve İlçe Teşkilatı mensuplarına yeni dönem projelerimiz üzerine görsel sunum şeklinde bilgiler paylaştık. Yeşilyurt’un değişimi için dur durak bilmeden çalışıyoruz. Geliştirdiğimiz farklı ve dikkat çekici projelerle bölgemizde farkındalık oluşturuyoruz. Belediye olarak eğitimden sağlığa, kültürden sanata, alt ve üst yapıdan çevreye, tarihi mekânların korunmasından sosyal yardım hizmetlerine kadar geniş bir hizmet alanımızda farklı yatırımlarda bulunarak, Yeşilyurt’umuzun marka değerine yeni değerler katıyoruz. Bölgemiz hızla gelişirken yeni projelerimizde bu gelişim sürecine katkılar sağlıyoruz. Bölgenin parlayan yıldızı, Malatya’nın en büyük merkez ilçesi olan Yeşilyurt’umuz, yakaladığı değişim vizyonuyla birlikte ülke çapında daha fazla tanınacak, bilinecek ve projelerimiz daha fazla kesime ulaşacaktır.Ulusal ve uluslar arası çapta yeni projelerimizle bölgemizi kalkındırmak için 7/24 çalışıyoruz, emek sarf ediyoruz.Dünya’daki yeni gelişmeleri yakından takip edip, bölgemizi yeniliklerle buluşturmaya özen gösteriyoruz.Yatırımlarımıza büyük ilgi gösterip desteklerini esirgemeyen, her zaman yanımızda olan  Sayın Vekilimize  davetimize icabet ettiği için ayrıca teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım. “ dedi.

MİLLETVEKİLİ KÂHTALI, YATIRIM ALANLARINI GEZDİ, BİLGİLER ALDI

Bilgilendirme toplantısından sonra AKP Milletvekili Hakan Kâhtalı ile beraberinde ki heyet, Yeşilyurt Belediyesi tarafından restorasyon çalışmalarına tabi tutulan Tarihi Yeşilyurt Konakları’nda, ‘Macera Parkı ve Sosyal Tesis’ projesinin uygulanacağı Şahin Tepesi’nde ve teknik kapasitesiyle bölgenin en büyük deprem evi niteliğine sahip Deprem Eğitim Simülasyon Merkezi ve Bilim Atölyesi’nde incelemelerde bulundular. Başkan Çınar, yatırım alanlarında ki faaliyetler hakkında bilgiler paylaştı.

Bilgilendirme ve inceleme gezisinde; AKP Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya, AKP Malatya Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan, AKP İl ve İlçe Teşkilatı Üyeleri’de hazır bulundu.

Bülten- malatyahaber.com

nar kahtalı

nar kahtalı1

nar kahtalı2

nar kahtalı3

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İsmail

Boş işler bunlar ancak 160 m2 olan evi 240 m2 gösterip geriye dönük borçlandıran 2000 küsür TL modern tefecilik Yeşilyurt belediyesi başarmış hiçbir belediyede örneği yok tebrikler

Hasan

En iyi yaptığınız iş fotoğraflara poz vermek

memleket

işte bu yüzden ters gidiyor bizde işler… çocuklarımıza hazır olda hitap edersek baştan kaybederiz. makam sahipleri yanına aldığı kalem müdürleri bile makamın önüne geçiyor havasını millete öyle bir atıyorki insanlar bu durumdan şikayet ediyor kibir dağları yıkılsın artık. ömerler aramak söylemde kaldı yada ömerlerin nesli tükendi.

Malatyali

Bir çoğu çevreci ve sosyal ,tarım ve yenilenebilir enerji projeleri helal olsun. İnsana geleceğe yatırım. Şehrin çok büyük projelerden önce insana değer yatırımlar önemli. Bence başkan iyi yolda modernlik ve çağdaşlık insan odaklıdır.

muharrem

sayın vekilim sizinki kalsın valla orda iş yapacak biri var oda muhammed bey

  • Spor Toto Süper Lig
  • Tff 1 Lig
Takımlar O G B M A Y Av P
Trabzonspor 13 10 3 0 27 11 16 33
Hatayspor 13 8 2 3 23 10 13 26
Konyaspor 13 7 5 1 21 10 11 26
Alanyaspor 13 7 3 3 20 19 1 24
Fenerbahçe 13 7 2 4 19 16 3 23
Fatih Karagümrük 13 6 4 3 21 16 5 22
Başakşehir FK 14 7 1 6 20 16 4 22
Galatasaray 13 6 3 4 19 17 2 21
Beşiktaş 13 6 2 5 21 17 4 20
Adana Demirspor 14 5 5 4 20 18 2 20
Altay 14 5 2 7 18 21 -3 17
Kayserispor 13 4 4 5 18 21 -3 16
Antalyaspor 13 4 3 6 15 20 -5 15
Gaziantep FK 13 4 3 6 14 19 -5 15
Sivasspor 13 2 7 4 16 15 1 13
Giresunspor 13 3 4 6 8 12 -4 13
Yeni Malatyaspor 13 4 0 9 12 23 -11 12
Göztepe 13 2 4 7 12 19 -7 10
Kasımpaşa 14 2 4 8 13 21 -8 10
Çaykur Rizespor 13 2 1 10 11 27 -16 7

Malatyahaber.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

MalatyaHaber.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı MalatyaHaber sorumlu tutulamaz...