SON DAKİKA

Yıldızlar Voleybol Malatya Grubu Başladı

Yıldızlar Voleybol Malatya Grubu Başladı
PAYLAŞ

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünün faaliyet programında yer alan Okullar Arası Yıldız Kız ve Erkekler Voleybol Grup müsabakaları Malatya'da başladı.

Tecde ve Battalgazi Spor salonlarında başlayan grup müsabakalarına Malatya, Elazığ, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Hatay, Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa ve Adıyaman ilerinden 9 erkek 9 kız takımı katıldı.

İlk gün maçlarında şu sonuçlar alındı:

Erkekler: Gaziantep- Erzincan:3-0, Malatya- Bingöl:3-0, Şanlıurfa- Elazığ:3-0,

Kızlar: Erzincan- Hatay:1-3, Tunceli- Şanlıurfa:0-3, Kahramanmaraş- Gaziantep:2-3,

Üç gün sürecek müsabakalar, üç grup üzerinden oynanacak, grup birincileri yarı final müsabakalarına katılacak.

Mehmet GÖRESİYE, malatyahaber.com

FOTO: Grup birinciliğinde mücadele eden Malatya Erkekler takımı

UYARI: Sitemizde çoğunlukla muhabir arkadaşlarımızın imzalarıyla ya da mensubu oldukları basın kuruluşları kaynak belirtilerek yayınlanan üstteki haber benzeri araştırmalar, haberler, röportajlar, maalesef “emek hırsızı” –özellikle de biri sürekli olmak üzere- sözde bazı internet yayıncıları tarafından, ya aynen ya da küçük bazı değişiklikler yapılarak, kendi özel araştırmaları ya da haberleriymiş gibi kendi yayın organlarında yayınlanabilmektedir. Haber kaynağıyla ya da araştırmasıyla, istihbaratıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan, sadece gerçek gazetecilerin ‘kamuoyunun bilgisine sunulmuş’ emeğinin üzerine ‘çöküp’, gazetecilik- habercilik yaptıklarını zanneden ve böylece kamuoyunu da aldatanların bulunduğuna bir kez daha dikkat çekerken, söz konusu unsurları da ‘gerçek gazetecilerin emeğini çalmamaları’ konusunda uyarıyoruz.
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Yorum yazın

İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
Yorum yazmalısınız