Final

Final

Örnek Resim


Arion

Arion

Malatya Haber -

Amatör Liglerde Bu Hafta Sonu

Amatör Liglerde Bu Hafta Sonu
  • 27.12.2015

Önümüzdeki Cumartesi ve Pazar günü   Malatya Amatör Küme 19 Yaş 2.Lig, 13 Yaş Lig, 16 Yaş Lig, 2.Amatör Küme Büyükler Lig, Bölgesel Amatör Lig (BAL), Ampute Süper Lig, Özel Sporcular Lig, Voleybol ve Basketbol liglerinde oynanacak olan maçların programı açıklandı.

27 Nisan Cumartesi ve 28 Nisan Pazar günü oynanacak maçların programı şöyle:

FUTBOL

Malatya Amatör Küme 19 Yaş 2.Lig

Cumartesi (Yeşiltepe Stadı / Saat: 11.30) Ataköypor – Kale Gençlerbirliği

Cumartesi (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 14.30) İpekyolu Belediyespor – Tekspor

Cumartesi (Yeşilyurt Stadı / Saat: 13.30) Yeşilyurtspor – Malatya Galataspor

Cumartesi (Yeşilyurt Stadı / Saat: 15.30) Shçekspor – Konak Belediyespor

Cumartesi (Darende Stadı / Saat: 14.00) Darendespor – Karakavakspor

Malatya Amatör Küme 13 Yaş Lig

Cumartesi (Yeşiltepe Stadı / Saat: 16.30) Malatya Fenerspor – Kale Gençlerbirliği

Cumartesi (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 13.00) Sancaktaspor – Tekspor

Cumartesi (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 16.30) Telekomspor – Malatya İl Özel İdarespor

Cumartesi (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 11.00) 44 Malatyaspor – Shçekspor

Cumartesi (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 14.30) Adafı Kartalspor – Yeni Malatyaspor

Özel Sporcular Lig

Cumartesi (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 13.00) Malatya Turgut Özal – Elazığ Hazar Özelspor

Bölgesel Amatör Lig (BAL)

Pazar (Yeşiltepe Stadı / Saat: 14.30) 44 Malatyaspor – Adıyaman Belediyespor  

Malatya Amatör Küme 16 Yaş Lig

Pazar (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 12.00) Telekomspor – Demirspor

Pazar (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 14.00) Sanayispor – Malatya İl Özel İdarespor

Pazar (Orduzupınarbaşı Stadı / Saat: 16.00) Sancaktarspor – Malatya Fenerspor

Pazar (Yeşiltepe Stadı / Saat: 12.00) Karakavakspor – 44 Malatyaspor

Malatya 2.Amatör Küme Büyükler Lig

Pazar (Yeşiltepe Stadı / Saat: 14.00) Çatyol Belediyespor – Hekimhanspor

Pazar (Yeşiltepe Stadı / Saat: 16.00) Malatya İdmanyurdu – Kaldırımgücü

Pazar (Ören Stadı / Saat: 15.00) Ören Belediye Gençlikspor – Akçadağspor

Ampute Futbol Süper Lig

Pazar (İnönü Üniversitesi Stadı / Saat: 14.00) Malatya Bedensel Engellilerspor – Konya Engellilergücü 

BASKETBOL

Minik Erkek

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 10.00) Malatya Basketbol Akademi – Sancaktarspor

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 11.00) Turgut Özal Koleji – Esenlik Malatya Belediyespor

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 12.00) Yıldızlar Basketbol A – Maratonspor

Minik Bayan 

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 13.00) Konak Akademi – Yıldızlar Basketbol

Büyük Erkek

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 15.00) Esenlik Malatya Belediyespor – Gençlik Hizmetlerispor  

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 16.30) Malatyaspor – Malatya Basketbol Akademi

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 18.00) Yeni Balabanspor A – Kurhanspor

Cumartesi (Atatürk Spor Salonu/ Saat: 19.30) Yeni Balabanspor B – İnönü Üniversitesi Akademispor

VOLEYBOL

Büyük Erkek

Pazar (Türkiyem Spor Salonu/ Saat: 09.00) Kurhanspor – Tokispor

Pazar (Türkiyem Spor Salonu/ Saat: 10.30) Halk Eğitim – Malatya Hokey

Pazar (Türkiyem Spor Salonu/ Saat: 12.00) Tokispor – Girmanaspor

Büyük Bayan

Pazar (Türkiyem Spor Salonu/ Saat: 13.30) Türkiyemspor B – Girmanaspor B 

DERLEYEN: Mehmet GÖRESİYE

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."