Final

Örnek Resim


Arion

Malatya Haber -

GAP Spor Oyunları

GAP Spor Oyunları
  • 26.12.2015

GAP Spor Oyunları, 7-10 Eylül tarihlerinde Malatya’da yapılacak. Oyunların bazı branşlardaki bir bölümü de Şanlıurfa’da gerçekleştirilecek.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Bayansalduz, 4 gün sürecek olan etkinliklerde çeşitli branşlarda 1000’in üzerinde sporcunun mücadele edeceğini, ayrıca Perşembe günü yapılan açılış törenine Vali Halil İbrahim Daşöz, Gençlik ve Spor Genel Müdür Vekili Mehmet Atalay’ın da katılacağını bildirdi.

GAP Spor Oyunları’nın Malatya bölümü programı şöyle: 

TARİH

PROGRAM

SAAT

PROGRAM

 

07.09.2006

 

Yürüyüş ve Kortej

 

09:00

 

Yürüyüş korteji ve Atatürk Anıtına çelenk koyma

 

07.09.2006

 

Açılış Töreni

 

10:00

 

Atatürk Spor Salonu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.09.2006

PERŞEMBE

 

Basketbol

 

14:00

 

Atatürk Spor Salonu ve İnönü Ünv. Spor Salonu

 

Hentbol

 

14:00

 

Yeşiltepe Spor Salonu

 

Voleybol

 

14:00

 

Türkiyem İlköğretim Okulu Spor Salonu

 

Güreş

 

14:00

 

İnönü Ünv.  M.Y.O Spor Salonu( Greko-romen)

 

Judo

 

14:00

 

Gençlik Merkezi Spor Salonu

 

Atletizm

 

19:00

 

İnönü Stadyumu

 

 

 

 

 

 

08.09.2006

CUMA

 

Basketbol

 

09:00

 

Atatürk Spor Salonu ve İnönü Ünv. Spor Salonu

 

Hentbol

 

09:00

 

Yeşiltepe Spor Salonu

 

Voleybol

 

09:00

 

Türkiyem İlköğretim Okulu Spor Salonu

 

Güreş

 

10:00

 

İnönü Ünv.  M.Y.O Spor Salonu ( Serbest )

 

Judo

 

10:00

 

Gençlik Merkezi Spor Salonu

 

Yüzme

 

10:00

 

Orduzu Pınarbaşı Açık Yüzme Havuzu

 

Atletizm

 

19:00

 

İnönü Stadyumu

 

 

 

 

09.09.2006

CUMARTSİ

 

Basketbol

 

09:00

 

Atatürk Spor Salonu ve İnönü Ünv. Spor Salonu

 

Hentbol

 

09:00

 

Yeşiltepe Spor Salonu

 

Voleybol

 

09:00

 

Türkiyem İlköğretim Okulu Spor Salonu

 

Taekwon-do

 

11:00

 

İnönü Ünv.  Meslek Yüksek Okulu Spor Salonu

 

Atletizm

 

19:00

 

İnönü Stadyumu

 

 

 

 

10.09.2006

PAZAR

 

Basketbol

10:00

İnönü Ünv. Spor Salonu  ( 3-4 Üçüncülük maçı)

11:00

Atatürk Spor Salonu             (1-2 Final maçı)

 

Hentbol

   09:00

  

Yeşiltepe Spor Salonu     (3-4 Üçüncülük maçı)

 

11:00

Yeşiltepe Spor Salonu          (1-2 Final maçı)

 

Voleybol

10:00

 

Türkiyem İlköğretim       (3-4 Üçüncülük maçı)

Okulu Spor Salonu          

09:00

Atatürk Spor Salonu             (1-2 Final maçı)

 

Taekwon-do

 

09:00

 

İnönü Ünv.  Meslek Yüksek Okulu Spor Salonu

ÖDÜL TÖRENİ ve KAPANIŞ

 

14:00

 

Atatürk Spor Salonu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."