Final

Malatyalife Residence

Vahap Erdem Aday

Malatya Haber -

“Hedefimiz Malatya’da Yeni Bir Rekor”

“Hedefimiz Malatya’da Yeni Bir Rekor”
 • 06.03.2018

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılımıyla yapılan AKP Malatya 6.İl Kongresinde yeniden başkanlığa seçilen AKP Malatya İl Başkanı Hakan Kâhtalı’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat beraberinde AKP Yeşilyurt İlçe Başkanı Av.Muhammed Emin Yalçınkaya, Yeşilyurt Belediye Meclis Üyeleri, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları, AKP Yeşilyurt İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte ziyaret ettiği AKP Malatya İl Başkanı Hakan Kâhtalı’ya yeni dönem için başarılı dileklerini sundu.

“HEDEFİMİZ MALATYA’DA YENİ REKORLAR KIRMAKTIR”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AKP Malatya İl Başkanı Hakan Kâhtalı, “Bakanımız, Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimizle birlikte Genel Merkezimizle olan diyaloglarımız, kamuoyunun takibi ve bilgilendirilmesi, sosyal medya ve diğer bütün alanlarda çok yönlü çalışmalarımızı yüzümüzün akıyla sürdürmekteyiz. Onur ve erdem anlayışını ayakta tutmaya, var oluş gayemizi unutmadan Allah’ın rızasını kazanmak için gayret sarf ediyoruz. 2019 yılındaki hem yerel hem de genel seçimler olacağı için çok önemli bir sürece giriyoruz. Türkiye üzerinde oynanan oyunlar ve kurulan planları hepimiz yakından görüyoruz.Millet olarak birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bir dönemden geçiyoruz. Hem sınırlarımız içerisinde hem de sınırlarımızın dışındaki terör örgütleriyle mücadele tüm hızıyla devam ederken ekonomik büyümeyi de aynı oranda sürdürmekteyiz.Malatya’da ise Cumhurbaşkanımızın teveccühü sayesinde hem Bakanımız var hem Genel Başkan Yardımcımız var bunun yanında Milletvekillerimiz ve de %70 oranında Cumhurbaşkanımıza teveccüh söz konusudur.Bizim amacımız bu desteği daha fazla artırmaktır, partimizdeki her arkadaşımızın bugüne kadar üzerine düşen görevi yaptığı gibi bundan sonrada yapacağına inanıyorum. Önümüzdeki süreçte 13 İlçe Belediyesi birde Büyükşehir Belediye seçimleri olacak, bizler bu seçimlerden de alnımızın akıyla çıkmak adına mücadele edeceğiz. Belediye Başkanlığı için adaylar çıkacak, bizler teşkilatlar olarak Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Merkezimizin ortaya koymuş olduğu kararları uygulayacağız ve en doğru kararı vermek içinde çalışacağız. Bu süreci en doğru şekilde yönetmeye gayret edeceğiz, kimseyi küstürmeden, kırmadan, incitmeden kardeşlik hukuku çerçevesinde dava bilinci içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bugüne kadar emeklerini esirgemeyen tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Bizim tek hedefimiz; Malatya’da yeni bir rekor kırmaktır” dedi.

“YEŞİLYURT BELEDİYESİ HİZMETLERİYLE GÖĞSÜMÜZÜ KABARTIYOR, YÜZÜMÜZÜ AK EDİYOR”
İl Başkanı Kahtalı, Yeşilyurt Belediyesinin hizmetlerinden gurur duyduklarını ifade ederken şunları söyledi:

“Yeşilyurt Belediyesi yapmış olduğu yatırımlar, açtığı yollar, yeni sosyal yaşam alanları, sosyal, kültürel, eğitim ve çevresel projeleriyle Türkiye’de örnek olan bir Belediyemizdir. Hacı Uğur Polat Başkanımız yaptığı hizmetlerle göğsümüzü kabartıyor, yüzümüzü ak ediyor.Son olarak ‘Keşke’ projesinden dolayı Cumhurbaşkanımız tarafından ödüle layık görülmesi Malatya’nın tanıtımı açısından önemli bir kazanım oldu, Başkanımızı ve ekibini tebrik ediyorum.Bu ödül hem insani hem de İslami noktada üzerimize düşen görevi şehrül emin olmanın gerekliliğini yerine getirmiş olmakla beraber AK Partimizin de neyi amaçladığı, neye hizmet etmiş olduğunu tüm dünyaya göstermiş oldu.Başkanımızın hem il hem de ilçe teşkilatına verdiği destek ortada, kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

“HAKAN KÂHTALI BAŞKANIMIZ HEYECANIYLA HEPİMİZE ÖRNEK OLDU”
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ise AKP İl Başkanlığına yeniden seçilen Hakan Kâhtalı’ya yeni dönemde başarılar dilerken, “ Bizi güzel bir ortamda ağırlayan İl Başkanımıza teşekkür ediyorum. Geride kalan üç yıllık süreçte kentimizdeki koordinasyonu en güzel şekilde sağlayan Hakan Başkanımız yerel ve genel seçimler, Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve referandum olmak üzere çok önemli seçim dönemleri yaşadı ve takımın başındaki isim olarak ta heyecanı ve motivasyonuyla bizlere örnek oldu. Başkanımızın geçmişte yaptıkları gelecekte yapacaklarına örnek teşkil edecektir.2019 yılında çok önemli seçim dönemleri yaşayacağız, böylesine kritik bir döneme sistemi oturmuş bir teşkilat yapılanmasıyla girecek olmak önemli bir avantajdır.Başkanımız Hakan Kâhtalı ve Yönetim Kuruluna yeni dönemde başarılar diliyorum” dedi.

“HAKAN BAŞKANIMIZ ARTIK USTALIK DÖNEMİNDEDİR”
AKP Yeşilyurt İlçe Başkanı Av.Muhammed Emin Yalçınkaya ise, “İl Başkanımız Hakan Kâhtalı ve Yönetimine yeni dönem için başarılar diliyorum. Sayın Bakanımız Bülent Tüfenkci’nin İl Başkanlığı döneminde Başkan Yardımcısı olan ardından üç yıldır il başkanlığımızı sürdüren Hakan Başkanımız çıraklık ve kalfalık döneminden sonra ustalık dönemindedir. Başkanımızın bugüne kadar sergilediği başarılı çalışmaları yeni dönemde de ortaya koyacağına yürekten inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda AKP Malatya İl Başkanı Hakan Kâhtalı’ya günün anısına ‘elif-vav’ tablosu hediye edildi.

Bülten- malatyahaber.com

Etiketler: /

Yorumlar
 1. Ado Bey dedi ki:

  “Her millet layık olduğu şekilde yönetilir.”
  Winston Churchill.

 2. zafer dedi ki:

  vatandaşı o rezil kamyondan dönme arabalarla hayvan taşır gibi taşıyacaksın çocuklarınızı alın malatya gündüzbey konak arası yolculuk yapın görelim sonrada oy isteyeceksiniz Ahmet çakır öznur çalık ugur polat üçgenine hayır sayenizde yeşil malatya oldu çakır malatya

 3. malatya sevdaliso dedi ki:

  veririz arkdaslar yinede veririz Battagazi devlet hast temeli atılacaktı noldu yillin ilk ceyreginde aha martda girdik bit kipirdama yok sanayi altında baabikli orda demir uolu üst geçidi 4 yıldır devam ediyor üstüne istanbulda tüp gecit yapildi hslen bir kopru yapilmadi ama oy veririz orman işletmeyi bir kisi tatmin ola diye sivas yoluna Dsii kampusu icine sıkıştırdılar oda kirada bile degildi kendi binasi oldugu halde onca yenileme masrafi yapilmisken vatandas nadil gidip gelecek kimse dusunmuyor yeterki o kişi tatmin olsun

 4. malatyalı dedi ki:

  akp, malatya da %65 in altına indiği anda türkiyede toplamda %50 nin altına inmiş demektir. saadet ile ittifak yapamazlarsa işleri zor.mhp bunu istemediği için olmuyor.mhp nin akp ye katkısı en fazla %5 olur.kaybı ise daha fazla olur.bunu bildikleri için erken seçimi ağızlarıa dahi alamıyorlar.iyi parti ,saadet birlikteliği bunların sonunu getirir.malatyada %60-65 almalarının bir ehemmiyeti yok.bununla beraber iyi parti ve saadetin kalite adayları malatyada mükemmel oy alırlar.

 5. 44malatya dedi ki:

  Akp.vekileri.hic.bir.zaman.malatyanin.sorunlarin
  Meclise.goturmediler.ne.kaysicinin.ne.seker
  Fabrikasinin..ne.su.sorununu.ne.esnafin.ureticnin.
  Sorunlarina.care.bulmadilar.ancak.cemaatlari
  Gezdiler.oy.istediler

 6. Özkan dedi ki:

  Oyunuzu kullandıktan sonra alternatifi yoktu, biz Çalık’a oy vermedik, reise oy verdik dersiniz.

 7. 44 dedi ki:

  Bu sefer avcunuzu yakarsınız 😠

 8. Mehmet dedi ki:

  Torpilsiz işe almıyorlar Yeşilyurt belediyesi maşallah hep hemşehrilerini almış

 9. Ali kadir dedi ki:

  Eğer 2019a kadar Malatya vekilleri ve belediyelerine müdehale olmazsa, reis gelsin Malatyada aday olsun oy moy yok. Bizim bildiğimizi devlet bilmiyorsa yazıklar olsun.

  İnanın iyimser bi tahminde bulunuyorum.
  Cumhurbaşkanlığı max %60
  Milletvekili max %50
  Belediye düzgün bir rakibe kaybeder.

 10. Tolga dedi ki:

  Oyyy yyyyooooooookkkkkkkk!!!!!!!

 11. Faruk dedi ki:

  Geçti o günler geçti.

 12. ozi dedi ki:

  Resme iyi bakin çogu kisi el pençe durmus

 13. Ahmet dedi ki:

  O biraz zor işte bu yönetimle artık çok zor heleki ittifaktan sonra başkanlığa ayrı size ayrı oy :))

 14. Ahmet DEMİR dedi ki:

  Cakir i bir daha aday gosterirseniz gercekten tam bir komedi olur gerci bunlardan her sey beklenir

  Cakir bey gecen sene sanayi kavsagina kopru yapacagiz demistin hadi gitmeden yaparsin artik

 15. Ferit dedi ki:

  Gülüyorum sadece bu ekiple rekor değil hüsran yaşarsınız ancak belediye ortada hizmetler ortada vekillerin malatya için çalışması ortada inanıyorsanız rekora ki halktan Malatya’dan çok uzaksınız

 16. Kerim Dayı dedi ki:

  Öznur hanımın aday gösterildiği bir seçimdemi? rekor bekliyosunuz. yeter yeter artık.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."