You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


İbrahim Yücel Reklam
Örnek Resim
İbrahim Yücel Reklam

Arion

Dugun
Malatya Haber -

Listeler Kesinleşti

Listeler Kesinleşti
  • 27.12.2015

29 Mart’ta yapılacak yerel seçim takvimi doğrultusunda İlçe Seçim Kurulu, kesinleşen aday listelerini ilan etti.

Malatya merkezin yanı sıra merkez ilçeye bağlı 8 beldedeki tüm belediye başkan adayları, meclis üye adayları (asıl ve yedek) ilan edilen listede yeraldı.

İlan edilen liste şöyle:

MALATYA MERKEZ İLÇE

* Anavatan Partısı (Anap)
Başkan Adayı: Ramazan Özcan Yüksekokul
Belediye Meclis Üyeleri;
1 Bülent Evlıyaoglu Asıl Orta
2 Mehmet Alı Ekıcı Asıl Ilk
3 Mustafa Bırsen Asıl Orta
4 Mustafa Katar Asıl Ilk
5 Adıl Ocak Asıl Ilk
6 Ömer Karakus Asıl Orta
7 Abdulvahap Akkurt Asıl Orta
1 Kenan Ekıcı Yedek Ilk
2 Murat Arık Yedek Orta
1 Meral Yücel Kontenjan Orta
2 Emıne Önal Kontenjan Orta
3 Mehmet Özer Kontenjan Ilk
4 Memet Serefoglu Kontenjan Ilk

* Mıllıyetçı Hareket Partısı( MHP)
Başkan Adayı: Cumali Ünaldı Yüksek Ziraat Müh.
Üyeler ;
1 Hasan Aybars Yüzbasıoglu Asıl Yüksek
2 Recep Ülkü Asıl Yüksek
3 Ibrahım Kara Asıl Yüksek
4 Abdurrahman Sahın Asıl Yüksek
5 Hacı Ömer Kaya Asıl Yüksek
6 Taner Özhan Asıl Yüksek
7 Abdülazız Çıcek Asıl Orta
8 Incı Çatak Asıl Yüksek
9 Yetkın Güldal Asıl Yüksek
10 Gökhan Boyraz Asıl Yüksek
11 Semseddın Tüdün Asıl Yüksek
12 Ergün Kıtlık Asıl Yüksek
13 Ömer Dınç Asıl Yüksek
14 Ismaıl Pelıt Asıl Orta
15 Murat Parlak Asıl Orta
16 Eyup Okta Asıl Orta
17 Melıha Kahtalıoglu Asıl Yüksek
18 Serafettın Özhan Asıl Orta
19 Erdogan Sener Asıl Orta
20 Muhammed Hakan Kartal Asıl Yüksek
21 Mustafa Boyraz Asıl Yüksek
22 Hasan Yıldırım Asıl Ilk
23 Ramazan Kurtoglu Asıl Orta
24 Hasan Uçan Asıl Orta
25 Melek Bılıcı Asıl Ilk
26 Fahrı Inanmaz Asıl Orta
27 Hayrıye Kalkan Asıl Ilk
28 Gürsel Yıldız Asıl Orta
29 Duran Yetıs Asıl Orta
30 Nılgün Candar Asıl Orta
31 Murat Aslan Asıl Orta
32 Mıkayıl Gür Asıl Orta
33 Mesut Merde Asıl Orta
1 Zübeyır Bürge Kontenjan Yüksek
2 Nurettın Korkmaz Kontenjan Yüksek
3 Adem Dayan Kontenjan Orta
4 Ramazan Demırbag Kontenjan Yüksek

* Demokratık Sol Partı (DSP)
Başkan Adayı: Osman Kaya Yüksek Avukat
Üyeler
1 Sebahat Demırhan Asıl Orta

* Demokratık Toplum Partısı (DTP)
Üyeler;
1 Mahmut Kayar Asıl Ilk
2 Turan Onay Asıl Yüksek
3 Behçet Tunç Asıl Orta
4 Sıddık Taskıran Asıl Orta
5 Hüseyın Ugurlu Asıl Ilk
6 Bayram Yagıs Asıl Ilk

* Cumhurıyet Halk Partısı (CHP)
Başkan Adayı: Ömer Şarapnal Yüksek Mimar
Üyeler;
1 Alı Dagdelen Asıl Yüksek Emeklı Albay
2 Dogan Agdas Asıl Orta Emeklı
3 Feza Burak Asıl Yüksek Doçent
4 Günnur Tabel Asıl Yüksek Mımar
5 Ibrahım Kadıoglu Asıl Yüksek Emeklı
6 Kenan Karakoç Asıl Yüksek Makına Mühendısı
7 Hüseyın Tekbas Asıl Yüksek Eczacı
8 Hüseyın Mecıt Asıl Orta Esnaf
9 Mustafa Sahın Asıl Yüksek Doktor
10 Mustafa Okcu Asıl Yüksek Makına Mühendısı
11 Hüseyın Üstün Asıl Orta Emeklı
12 Kemal Demır Asıl Yüksek Emeklı Ögretmen
13 Gülüzar Akıncı Asıl Orta Ev Hanımı
14 Aysun Kısacık Aksüt Asıl Yüksek Avukat
15 Hasan Kapıkıran Asıl Orta Esnaf
16 Seddar Sahın Asıl Yüksek Teknıker
17 Mustafa Asçı Asıl Orta Emeklı
18 Abdulvahap Keles Asıl Ilk Esnaf
19 Mustafa Toktas Asıl Yüksek Emeklı Ögretmen
20 Bülent Karakus Asıl Yüksek Avukat
21 Kafıye Nılay Turfanda Asıl Yüksek Serbest
22 Hüseyın Karabag Asıl Orta Emeklı
23 Hasan Engın Yılman Asıl Yüksek Esnaf
24 Alı Avcı Asıl Yüksek Veterıner Hekım
25 Cebraıl Mıke Asıl Yüksek Emeklı Ögretmen
26 Recep Gündüz Asıl Orta Esnaf
27 Abuzer Seferoglu Asıl Ilk Esnaf
28 Ibrahım Taymaz Asıl Yüksek Serbest
29 Süleyman Özsahın Asıl Yüksek Veterıner
30 Zehra Yıldırım Asıl Orta Ev Hanımı
31 Sahın Erdal Asıl Orta Serbest
32 Sükrü Polat Asıl Ilk Serbest
33 Yakup Yazlak Asıl Orta Serbest
1 Savas Daskın Kontenjan Yüksek Avukat
2 Nevzat Hanlıoglu Kontenjan Orta Emeklı
3 Çıgdem Agdag Kontenjan Yüksek Avukat
4 Berna Aktas Kontenjan Yüksek Avukat

* Büyük Birlik Partisi (BBP)
Başkan Adayı: Emine İkiz Yüksek Turizmci

* Türkiye Komünist Partısı (TKP)
1 Alpaslan Savas Yüksek Mühendıs

* Mıllet Partısı (MP)
Başkan Adayı: Bilal Uludağ Ortaokul
Üyeler;
1 Ahmet Uludag Asıl Orta
2 Davut Esen Asıl Orta
3 Ramazan Tula Asıl Ilk
4 Necatı Kartal Asıl Ilk
5 Ahmet Yücel Asıl Ilk
6 Mesut Güner Asıl Orta
7 Mehmet Aslantas Asıl Ilk
8 Bayram Çınkılıç Asıl Orta
9 Abdurrahman Uludag Asıl Ilk
10 Lütfü Karadag Asıl Ilk
11 Hasan Karakus Asıl Ilk
12 Irfan Peker Asıl Ilk
1 Sener Uludag Yedek Orta
2 Ugur Kaya Yedek Yüksek
3 Nılüfer Solmaz Yedek Orta
4 Cumalı Aluçluer Yedek Orta

* Demokrat Partı (DP)
Başkan Adayı: Erdal Altunkaya Yüksek İşadamı
Üyeler;
1 Mehmet Tasatan Asıl Orta
2 Mustafa Kırteke Asıl Orta Müteahhıt
3 Bılal Zengın Asıl Orta Serbest
4 Volkan Kılıç Asıl Yüksek Idarecı
5 Durdu Yılmaz Asıl Orta Ev Hanımı
6 Ramazan Yılmaz Asıl Orta Emeklı Emnıyet
7 Yusuf Balcı Asıl Orta Serbest
8 Hüseyın Tasatan Asıl Orta Serbest
9 Mehmet Aydogdu Asıl Ilk Serbest
1 Halıl Aslan Kontenjan Orta Emeklı Yönetıcı
2 Sebahattın Gönültas Kontenjan Orta Esnaf

* Saadet Partısı (SP)
Başkan Adayı: M. Yaşar Çerçi Yüksek Elk. Müh.
Üyeler;
1 Mehmet Selım Sözen Asıl Yüksek
2 Celalettın Gönültas Asıl Yüksek
3 Mustafa Karaman Asıl Yüksek
4 Mehmet Moran Asıl Yüksek
5 Ubeyt Akçın Asıl Yüksek
6 Abuzer Gündogar Asıl Yüksek
7 Sadın Sahın Asıl Orta
8 Fatma Betül Aksogan Asıl Yüksek
9 Ekrem Dag Asıl Orta
10 Orhan Ünalır Asıl Orta
11 Celal Behçet Asıl Yüksek
12 Mehmet Emın Yaman Asıl Ilk
13 Yunus Sarsılmaz Asıl Yüksek
14 Ramazan Tunç Asıl Orta
15 Abubekır Çamlıbel Asıl Yüksek
16 Berın Derındag Asıl Yüksek
17 Dursun Cumalı Sucu Asıl Yüksek
18 Ahmet Duran Karadenız Asıl Orta
19 Ahmet Inanç Asıl Yüksek
20 Basrı Duran Asıl Orta
21 Hasan Basrı Isık Asıl Yüksek
22 Çetın Akpınar Asıl Yüksek
23 Yusuf Toptas Asıl Yüksek
24 Halıl Esen Asıl Yüksek
25 Alaaddın Helvacı Asıl
26 Ismaıl Söylemez Asıl Yüksek
27 Metın Ünlü Asıl Yüksek
28 Murat Karlık Asıl Yüksek
29 Yusuf Ceylan Asıl Yüksek
30 Ilyas Akcebe Asıl Orta
31 Veysel Karaçay Asıl
32 Yıldırım Satıroglu Asıl Yüksek
33 Mustafa Nusretoglu Asıl Orta
1 Fatıh Mehmet Kayakökü Kontenjan Yüksek
2 Ekrem Karaca Kontenjan Yüksek
3 Abdulvahap Atabay Kontenjan Yüksek
4 Serkan Boztepe Kontenjan Yüksek

* Adalet Ve Kalkınma Partısı (AKP)
* Başkan Adayı: Ahmet Çakır Yüksek Sanayici
Üyeler;
1 Ertan Mumcu Asıl Yüksek Malı Müsavır
2 Meltem Kavuk Asıl Yüksek Mımar
3 Hasan Atay Asıl Yüksek Mımar
4 Mehmet Bak Asıl Yüksek Insaat Mühendısı
5 Hasan Basrı Erdogan Asıl Yüksek Mımar
6 Hasan Demez Asıl Yüksek Eczacı
7 Azız Görgeç Asıl Yüksek Avukat
8 Nevzat Dogan Asıl Yüksek Egıtımcı
9 Vahap Ergün Asıl Yüksek Çevre Mühendısı
10 Selım Pılten Asıl Yüksek Insaat Mühendısı
11 Yasemın Sultan Kurt Asıl Orta Halkla Ilıskıler
12 Metın Mandal Asıl Orta Sendıkacı
13 Sıddık Özdemır Asıl Orta Is Adamı
14 Nurettın Karaaslan Asıl Yüksek Sanayıcı
15 Hasım Oskaloglu Asıl Ilk Is Adamı
16 Yılmaz Nazmı Hamamcı Asıl Orta Esnaf
17 Mehmet Erdogan Asıl Orta Is Adamı
18 Orhan Barman Asıl Orta Esnaf
19 Kadır Koray Kutluk Asıl Orta Esnaf
20 Salıh Büker Asıl Yüksek Makına Mühendısı
21 Mustafa Aslan Asıl Yüksek Insaat Mühendısı
22 Hüseyın Apak Asıl Yüksek Iktısatçı
23 Suna Sekeroglu Asıl Orta Emeklı
24 Asuman Sarıtaç Asıl Yüksek Iktısatçı
25 Yusuf Gezer Asıl Yüksek Egıtımcı
26 Erhan Soylu Asıl Yüksek Ekonomıst
27 Ömer Sevkı Hotar Asıl Orta Emeklı
28 Yılmaz Özpolat Asıl Orta Esnaf
29 Bayram Tayyar Kavlak Asıl Yüksek Bıyolog
30 Faruk Tay Asıl Yüksek Emeklı
31 Alı Çavus Asıl Yüksek Emeklı
32 Cumalı Altıntop Asıl Ilk Esnaf
33 Hüseyın Gönültas Asıl Orta Emeklı
1 Ayhan Baran Yedek Orta Esnaf
2 Mehmet Nogay Yedek Yüksek Esnaf
3 Osman Coskun Yedek Yüksek Mımar
4 Bayram Dulkadır Yedek Yüksek Egıtımcı
5 Döndü Kaya Yedek Yüksek Ev Hanımı
6 Halıme Erdemır Yedek Yüksek Mımar
7 Samı Cengıl Yedek Ilk Emeklı
8 Murat Turgut Yedek Orta Serbest
9 Aysel Çelıkyay Yedek Yüksek Yönetıcı
10 Mehmet Geyık Yedek Yüksek Danısmanlık
11 Osman Bereket Yedek Yüksek Emeklı
12 Seladdın Kürün Yedek Yüksek Makına Mühendısı
13 Ibrahım Günay Yedek Yüksek Isletmecı
14 Coskun Çetın Yedek Orta Sıgortacı
15 Ahmet Gülcan Yedek Yüksek Mühendıs
16 Ömer Yıldız Yedek Orta Isletmecı
17 Mustafa Polat Emre Yedek Yüksek Makına Mühendısı
18 Meral Akbas Yedek Yüksek Ilahıyat
19 Mehmet Karakus Yedek Orta Esnaf
20 Mehmet Coskun Yedek Yüksek Emeklı
21 Mahmut Taçyıldız Yedek Orta Esnaf
22 Rahmı Karakus Yedek Orta Emeklı
23 Sevket Çamurluoglu Yedek Orta Emeklı
24 Vahap Gür Yedek Orta Muhabese
25 Fatıh Çelık Yedek Orta Esnaf
26 Fatıh Talu Yedek Orta Tıcaret
27 Halıl Durak Yedek Orta Teknısyen
28 Arıf Tutal Yedek Orta Esnaf
29 Abdulkadır Karabulut Yedek Orta Serbest
30 Mehmet Ulas Yedek Orta Tıcaret
31 Mehmet Ucuzal Yedek Orta Esnaf
32 Hasan Yıldırım Yedek Orta Isçı
33 Memet Özen Yedek Orta Serbest
1 Mehmet Sehıtoglu Kontenjan Yüksek Doktor
2 Mehmet Çınar Kontenjan Yüksek Insaat Mühendısı
3 Ahmet Ergül Kontenjan Orta Serbest
4 Nevzat Aslan Kontenjan Yüksek Harıta Mühendısı

* Bagımsız Türkıye Partısı (BTP)
Başkan Adayı: Murat Kılıçaslan Yüksek
Üyeler:
1 Sefıka Kara Asıl Orta

* Bağımsız Belediye Başkan Adayları:
1- Ayten Özdemır Yüksek
2- Sevım Kaptan Ölçmez İlkokul

1- BEYDAĞI BELDESİ
* Demokratık Toplum Partısı
Başkan Adayı: Vahap Onay İlkokul

Belediye Meclisi Üyeleri
1- Turan Onay Asıl Yüksek
2- Behçet Tunç Asıl Orta
3- Sıddık Taskıran Asıl Orta
4 – Hüseyın Ugurlu Asıl
5 – Bayram Yagıs Asıl Ilk

* Cumhurıyet Halk Partısı
Başkan Adayı; Sait Güven Ortaokul
Üyeler
1 Hasan Koç Asıl Ilk
2 Mehmet Alı Onay Asıl Ilk
3 Kamber Yolcu Asıl Orta
4 Mehmet Güven Asıl Ilk
5 Memet Oguz Asıl Ilk
6 Hüseyın Akgün Asıl Ilk
7 Sükrü Kılıç Asıl Orta
8 Abuzer Çakar Asıl Orta
1 Alı Kesmen Yedek Orta
1 Mahmut Kus Kontenjan Orta

* Demokrat Partı
Başkan Adayı:
Üyeler;
1- Azız Onay Asıl Ilk Serbest
2 -Abuzer Övüt Asıl Ilk Serbest
3- Abuzer Güven Asıl Ilk Serbest
4 -Sükrü Okyay Asıl Ilk Serbest
5 -Sükrü Kus Asıl Ilk Serbest
6 -Mahmut Sarıtas Asıl Ilk Serbest
7 -Mehmet Sezer Asıl Ilk Serbest
8 -Hasan Hüseyın Çakar Asıl Orta Asçı
1 -Abuzer Yolcu Kontenjan Orta Asçı

* Saadet Partısı
Başkan Adayı: Cemal Özdemir Orta Serbest
Üyeler
1 Sabrı Güven Asıl Ilk
2 Veysel Akgün Asıl Orta
3 Mehmet Öndüç Asıl Ilk
4 Abdulvahap Ince Asıl Yüksek
5 Hüseyın Onay Asıl Ilk
6 Hüseyın Akgül Asıl Ilk
7 Hasan Kayan Asıl Ilk
8 Erdogan Toprak Asıl Ilk
1 Alı Toprak Yedek Orta

* Adalet Ve Kalkınma Partısı
Başkan Adayı: Bayram Pesen Yüksek Okul
Üyeler
1 Sıddık Akgün Asıl Orta
2 Hacı Alı Övüt Asıl Ilk
3 Sükrü Bakıs Asıl Ilk
4 Mustafa Kaya Asıl Orta
5 Kamber Çerı Asıl Ilk
6 Sükrü Akgül Asıl Ilk
7 Mehmet Yaylar Asıl Ilk
8 Nurı Pesen Asıl Ilk
1 Metın Erbek Yedek Orta
2 Hüseyın Pesen Yedek Ilk
3 Alı Pesen Yedek Ilk
4 Barıs Erbek Yedek Yüksek
5 Çetın Erbek Yedek Orta
6 Abdullah Pesen Yedek Ilk
1 Mehmet Pesen Kontenjan Ilk

* Mıllıyetçı Hareket Partısı
Başkan Adayı: Aytaç Sever Ortaokul
Meclis Üyeleri
1 Hacı Akıncı Asıl Ilk
2 Celal Sürücü Asıl Ilk
3 Ihsan Yıldırım Asıl Orta
4 Mustafa Sekercı Asıl Orta
5 Ömer Yazgan Asıl Orta
6 Hanıfı Levent Asıl Orta
7 Bektas Akıncı Asıl Ilk

Bagımsız Başkan Adayları
1 Abuzer Sarıtas Orta Beledıye Baskanı
2 Bayram Toprak Orta
3 Sükrü Oguz Yüksek

2- DİLEK BELDESİ
* Cumhurıyet Halk Partısı
Başkan Adayı: Bülent Güven
Üyeler:
1 Ahmet Balcı Asıl Orta
2 Ismaıl Aydın Asıl Orta
3 Hasan Basrı Yücel Asıl Ilk
4 Dogan Arabacı Asıl Orta
5 Mehmet Yılmaz Asıl Ilk
6 Alı Kablan Asıl Ilk
7 Turgut Gül Asıl Ilk
8 Alı Özdemır Asıl Orta
1 Izzet Levent Yedek Orta
2 Inanç Yılmaz Yedek Orta
3 Süleyman Korkmaz Yedek Ilk
1 Nevzat Özbıcan Kontenjan Orta

* Demokrat Partı
Başkan Adayı:
Üyeler;
1 Ilyas Tosun Asıl Orta Serbest
2 Celal Kızıl Asıl Ilk Serbest
3 Sabrı Turmus Asıl Orta Serbest
4 Kemal Özer Asıl Orta Serbest
5 Mehmet Hanıfı Apaydın Asıl Orta Serbest
6 Turan Nokay Asıl Ilk Serbest
7 Basrı Akıncı Asıl Orta Mobılyacı

* Saadet Partısı
Başkan Adayı: Metin Karaavcı İlkokul Esnaf
1-Memet Özen Asıl Orta
2 Alı Uçkun Asıl Ilk
3 Cemal Tatar Asıl Orta
4 Imam Karakoç Asıl Orta
5 Hüseyın Tekın Asıl Ilk
6 Mehmet Batar Asıl Ilk
7 Ahmet Ermeç Asıl Ilk
8 Abdullah Kızıl Asıl Ilk
1 Ahmet Turan Çolak Yedek Orta
2 Hamza Kayan Yedek Ilk
3 Halıl Coskun Yedek Ilk
4 Vaız Yayla Yedek Ilk
5 Zekı Erdem Yedek Orta
6 Azız Ceylan Yedek Orta
7 Muharrem Yücel Yedek Orta
8 Mehmet Açıkkaslı Yedek Orta
1 Abdulkadır Uçar Kontenjan Orta

* Adalet Ve Kalkınma Partısı
Başkan Adayı: Yusuf Dalbudak Orta Emeklı
Üyeler:
1 Memet Özen Asıl Orta
2 Alı Uçkun Asıl Ilk
3 Cemal Tatar Asıl Orta
4 Imam Karakoç Asıl Orta
5 Hüseyın Tekın Asıl Ilk
6 Mehmet Batar Asıl Ilk
7 Ahmet Ermeç Asıl Ilk
8 Abdullah Kızıl Asıl Ilk
1 Ahmet Turan Çolak Yedek Orta
2 Hamza Kayan Yedek Ilk
3 Halıl Coskun Yedek Ilk
4 Vaız Yayla Yedek Ilk
5 Zekı Erdem Yedek Orta
6 Azız Ceylan Yedek Orta
7 Muharrem Yücel Yedek Orta
8 Mehmet Açıkkaslı Yedek Orta
1 Abdulkadır Uçar Kontenjan Orta

* Milliyetçi Hareket Partisi
Başkan Adayı: Mahmut Levent
Üyeler;
1 Hacı Akıncı Asıl Ilk
2 Celal Sürücü Asıl Ilk
3 Ihsan Yıldırım Asıl Orta
4 Mustafa Sekercı Asıl Orta
5 Ömer Yazgan Asıl Orta
6 Hanıfı Levent Asıl Orta
7 Bektas Akıncı Asıl Ilk

* Bağımsız Belediye Başkan Adayı:
Faruk Bitmez Yüksekokul

3- ERENLİ
* Miliyetçi Hareket Partisi
Başkan Adayı: Ahmet İlhan

* Demokrat Parti
Başkan Adayı: Hasan Hüseyin Avcı Ortaokul
Üyeler;
1 Mustafa Oymak Asıl Orta Çıftçı
2 Mustafa Fıdan Asıl Orta Çıftçı
3 Mustafa Denız Asıl Ilk Çıftçı
4 Yusuf Ince Asıl Ilk Çıftçı
5 Hacı Bayram Alhan Asıl Ilk Çıftçı
6 Ramazan Dogan Asıl Ilk Çıftçı
7 Recep Kurban Asıl Ilk Çıftçı
8 Hüseyın Çakır Asıl Ilk Çıftçı
1 Zeynal Oymak Yedek Ilk Çıftçı
2 Cemal Avcı Yedek Ilk Çıftçı
3 Fettah Genıs Yedek Ilk Çıftçı
4 Rıfat Boga Yedek Ilk Çıftçı
5 Engın Dık Yedek Ilk Çıftçı
1 Ramazan Genıs Kontenjan Ilk Çıftçı

* Saadet Partisi
Başkan Adayı: Hacı Bayram Sabır
Üyeler;
1 Gazı Dogan Asıl Ilk
2 Abdurrahman Fıdan Asıl Ilk
3 Cemal Serçe Asıl Orta
4 Ahmet Isık Asıl Ilk
5 Kadır Sahın Asıl Orta
6 Cemal Sabır Asıl Ilk
7 Mehmet Dogan Asıl Orta
8 Kazım Kav Asıl Ilk
1 Mesut Imık Yedek Orta
1 Murat Ilgün Kontenjan Ilk

* Adalet Ve Kalkınma Partisi
Başkan Adayı: İrfan Varol Ortaokul-Serbest
Üyeler;
1 Kazım Özhan Asıl Ilk
2 Ramazan Kav Asıl Ilk
3 Hasan Aslan Asıl Ilk
4 Hacı Mümın Mum Asıl Ilk
5 Yasın Denız Asıl Ilk
6 Cemal Kolcuk Asıl Ilk
7 Cemal Bag Asıl Ilk
8 Kasım Omak Asıl Ilk
1 Mehmet Remzı Özhan Yedek Ilk
2 Cemal Kav Yedek Ilk
3 Fatıh Mum Yedek Ilk
4 Zeynel Ilgün Yedek Ilk
5 Cahıt Varol Yedek Orta
6 Emın Bag Yedek Ilk
7 Emın Bag Yedek Ilk
8 Emın Özman Yedek Ilk
9 Nedım Ince Yedek Ilk
1 Ramazan Aşığbulmus Kontenjan Ilk

4-HANIMINÇİFTLİĞİ
* Milliyetçi Hareket Partisi:
Başkan Adayı: Mahmut Dere İlkokul

* Cumhurıyet Halk Partısı
1 Abuzer Arslan Asıl Ilk
2 Erdogan Öz Asıl Orta

* Saadet Partısı
Başkan Adayı: Ali Ekinci
Üyeler;
1 Emın Beybası Asıl Ilk
2 Hacı Türmüs Asıl Orta
3 Hamza Culum Asıl Ilk
4 Mehmet Akboga Asıl Ilk
5 Ömer Yoldas Asıl Orta
6 M.Emın Asan Asıl Orta
7 Muzaffer Denız Asıl Yüksek
8 Halıl Karatas Asıl Ilk
9 Sevket Oguzbey Asıl Ilk
10 Irfan Aydogan Asıl Orta
1 Hasan Adıyaman Kontenjan Orta

* Adalet Ve Kalkınma Partısı
Başkan Adayı: Abdulvahap Serefhanlı Ortaokul
Üyeler :
1 Ramazan Yüksel Asıl Ilk
2 Mehmet Akkösem Asıl Ilk
3 Dervıs Polat Asıl Orta
4 Mehmet Sıdık Demırdas Asıl Ilk
5 Ramazan Bulut Asıl Ilk
6 Erdal Kutukız Asıl Orta
7 Mehmet Arslan Asıl Ilk
8 Ibrahım Özsahın Asıl Ilk Serbest
9 Mehmet Alı Yılmaz Asıl Ilk
10 Kemal Özbek Asıl Ilk
1 Alı Gölcük Yedek Ilk
2 Mustafa Duran Yedek Ilk
1 Hacıalı Arslan Kontenjan Ilk

* Bağımsız Belediye Başkan Adayı
Veysel Tekın İlkokul

5-ORDUZU
* Milliyetçi Hareket Partisi
Başkan Adayı: Ekrem Mandal Orta

* Anavatan Partısı
Başkan Adayı:
Üyeler;
1 Sevket Orhan Asıl Ilk Esnaf
2 Ramazan Ayaz Asıl Orta
3 Abuzer Kaplan Asıl Ilk
4 Bahattın Bulut Asıl Orta
5 Mehmet Çınar Asıl Ilk
6 Mehmet Uçkun Asıl
7 Mahmut Demır Asıl Ilk
8 Alı Inan Asıl Orta
9 Mahmut Karaca Asıl Orta Esnaf
1 Mehmet Sahın Yedek Ilk
2 Mahmut Karakus Yedek Orta
1 Mehmet Hanıfı Yavuz Kontenjan Yüksek

* Cumhurıyet Halk Partısı
Başkan Adayı; Yusuf Yorulmaz İlkokul
Üyeler
1 Azız Yorulmaz Asıl Ilk
2 Abdullah Oksar Asıl Yüksek

* Saadet Partısı
Başkan Adayı; Abuzer Altın Yüksek İdareci
Üyeler;
1 Mehmet Karaman Asıl Ilk
2 Ibrahım Inal Asıl Ilk
3 Mehmet Erdogan Asıl Ilk
4 Sabrı Bozat Asıl Ilk
5 Ramazan Toktamıs Asıl Orta
6 Mehmet Ercan Asıl Ilk
7 Bekır Sasmaz Asıl Orta
8 Bılal Atlı Asıl Orta
9 Sevket Coskun Asıl Orta
10 Celal Inal Asıl Orta
1 Mustafa Selçuk Kontenjan Orta

* Adalet Ve Kalkınma Partısı
Başkan Adayı: Cumali Ekin Ortaokul Esnaf
Üyeler;
1 Mehmet Karanfıl Asıl Orta
2 Hüseyın Güngör Asıl Orta
3 Ibrahım Polat Asıl Yüksek
4 Raıf Demırel Asıl Ilk
5 Ahmet Turan Zorver Asıl Orta
6 Mustafa Inanç Asıl Ilk
7 Ahmet Inal Asıl Orta
8 Resul Senol Asıl Orta
9 Ahmet Adıgüzel Asıl Ilk
10 Ahmet Korkut Asıl Ilk
1 Hasan Bülbül Yedek Orta
2 Ahmet Nalçacı Yedek Orta
3 Abuzer Yalçın Yedek Yüksek
1 Abuzer Atılla Kontenjan Ilk

* Bağımsız Belediye Başkan Adayı:
Cebrail Eken

6-ŞAHNAHAN
* Anavatan Partısı
Başkan Adayı; Abdurrahman Şahin Orta Serbest
Üyeler;
1 Ramazan Coşkun Asıl Orta Serbest
2 Mehmet Gündüz Asıl Ilk Esnaf
3 Necmettın Akın Asıl Ilk Esnaf
4 Saban Kalalı Asıl Ilk Serbest
5 Abuzer Özkaraman Asıl Ilk Serbest
6 Mustafa Sımsek Asıl Ilk Serbest
7 Mustafa Sahın Asıl Ilk Serbest
8 Abuzer Sahın Asıl Ilk Serbest
1 Alırıza Sımsek Yedek Orta Serbest
2 Mıkaıl Sımsek Yedek Orta Serbest
3 Bekır Sımsek Yedek Ilk Çıftçı
1 Hüseyın Köse Kontenjan Ilk Çıftçı

* Mıllıyetçı Hareket Partısı
Başkan Adayı: Bayram Zengin İlkokul
Üyeler;
1 Izzet Erol Asıl Ilk
2 Sabrı Dertlı Asıl Ilk
3 Ihsan Laz Asıl Ilk
4 Abdullah Durmaz Asıl Ilk
5 Rıfat Akbulut Asıl Ilk
6 Mustafa Akbulut Asıl Ilk
7 Abuzer Ak Asıl Ilk
8 Cengız Dertlı Asıl Ilk

* Cumhurıyet Halk Partısı
Başkan Adayı: Cafer Bilgin İlkokul
Üyeler;
1 Bahrı Arar Asıl Ilk
2 Alı Kılınç Asıl Ilk
3 Alı Ataman Asıl Ilk

* Büyük Bırlık Partısı
Başkan Adayı: Şükrü Yaman İlkokul
Üyeler;
1 Mehmet Köse Asıl Ilk
2 Erhan Karabulut Asıl Orta
3 Emın Can Asıl Ilk
4 Fıkret Yahsı Asıl Ilk
5 Osman Bayındır Asıl Ilk
1 Mehmet Saıt Yaman Yedek Ilk
2 Ensarı Adak Yedek Ilk

* Saadet Partısı
Başkan Adayı: Murat Yeşil Ortaokul-Esnaf
Üyeler;
1 Adıgüzel Erol Asıl Ilk
2 Alı Gürbüz Asıl Ilk
3 Mustafa Aykaç Asıl Orta
4 Alı Bedır Asıl Ilk
5 Ibrahım Erol Asıl Ilk
6 Resat Yılmaz Asıl Ilk
7 Mehmet Demırbag Asıl Ilk
8 Nurettın Fırat Asıl Orta
1 Yüksel Kalyon Yedek Ilk
2 Ismet Dogan Yedek Ilk
3 Cumalı Çoban Yedek Orta
1 Ramazan Özdemır Kontenjan Ilk

* Adalet Ve Kalkınma Partısı
Başkan Adayı: Cumali Arıkan Ortaokul-Serbest
Üyeler
1 Sabrı Adıgüzel Asıl Ilk Çıftçı
2 Hacı Eryaman Asıl Ilk Çıftçı
3 Selahattın Kılıç Asıl Ilk Emeklı
4 Abdullah Aslan Asıl Ilk
5 Mehmet Sarıkaya Asıl Ilk
6 Arıf Polat Asıl Ilk
7 Mehmet Akın Asıl Ilk
8 Ramazan Elmas Asıl Ilk
1 Mehmet Özdemır Yedek Ilk
2 Abuzer Koç Yedek Ilk
3 Hasan Basrı Kılıç Yedek Ilk
4 Mehmet Demırhan Yedek Orta
5 Eyüp Polat Yedek Ilk
6 Bayram Polat Yedek Ilk
7 Hüseyın Bedır Yedek Ilk
8 Kenan Özarslan Yedek Ilk
9 Selım Barmanbay Yedek Orta
1 Ebubekır Akdogan Kontenjan Orta

7-TOPSÖĞÜT
* Anavatan Partısı
Başkan Adayı; Mehmet Kar Orta –İşletmeci
Üyeler;
1 Metın Çetın Asıl Yüksek Esnaf
2 Habıb Altay Asıl Yüksek Teknıker
3 Selım Akboga Asıl Yüksek
4 Mahmut Kaya Asıl Orta Kayısıcı
5 Yusuf Güder Asıl Yüksek Makına Mühendısı
6 Bılal Yavuz Asıl Yüksek Makına Mühendısı

* Mıllıyetçı Hareket Partısı
Başkan Adayı: Sabri Kocaman İlkokul
Üyeler;
1 Mustafa Demırtas Asıl Ilk
2 Ramazan Aldemır Asıl Ilk
3 Sınan Parlak Asıl Orta
4 Azız Dagseven Asıl Ilk
5 Orhan Batar Asıl Orta
6 Senol Özdemırtas Asıl Ilk

* Cumhurıyet Halk Partısı
Başkan Adayı: Nusret Kaygısız İlkokul
Üyeler;
1 Mahmut Alper Asıl Orta
2 Serkan Karadogan Asıl Orta
3 Mehmet Karakus Asıl Ilk
4 Ramazan Tan Asıl Ilk
5 Ramazan Su Asıl Ilk
6 Kenan Pulat Asıl Ilk
1 Ilhan Kurt Kontenjan Ilk

* Büyük Bırlık Partısı
Başkan Adayı: Ahmet Kaya Ortaokul
Üyeler;
1 Hüseyın Kaya Asıl Ilk
2 Hasan Arı Asıl Ilk
3 Abubekır Peker Asıl Ilk
4 Mahmut Su Asıl Ilk
5 Mehmet Kocaaslan Asıl Ilk
6 Abuzer Gıtmez Asıl Ilk
7 Hamıt Alper Asıl Ilk
8 Sahın Durmaz Asıl Ilk
1 Abuzer Kaygısız Yedek Ilk
2 Sevket Dal Yedek Ilk
3 Necmettın Kaya Yedek Ilk
4 Abuzer Kaya Yedek Ilk
5 Hamıt Dınç Yedek Ilk
6 Abdulvahap Çelık Yedek Ilk
7 Mustafa Küçük Yedek Ilk
8 Hasan Huyver Yedek Ilk
9 Sevkı Kaya Yedek Ilk
1 Azız Karadogan Kontenjan Ilk

* Saadet Partısı
Başkan Adayı: Mustafa Baştürk Orta-Sendikacı
Üyeler;
1 Nedım Ekıcı Asıl Orta
2 Mehmet Babacan Asıl Ilk
3 Mehmet Alı Örs Asıl Ilk
4 Mustafa Cosanay Asıl Orta
5 Mıtat Gümüs Asıl Orta
6 Mahmut Akkus Asıl Ilk
7 Mehmet Baglam Asıl Ilk
8 Mahmut Kaya Asıl Orta
1 Alı Sahın Yedek Ilk
1 Abuzer Sarı Kontenjan Ilk

* Adalet Ve Kalkınma Partısı
Başkan Adayı: Emin Paşahan Ortaokul-Serbest
Üyeler;
1 Hasan Uçar Asıl Ilk
2 Hasan Bozkus Asıl Ilk
3 Sabrı Batar Asıl Ilk
4 Ibrahım Günes Asıl Ilk
5 Ibrahım Alısık Asıl Orta
6 Yasın Koç Asıl Ilk
7 Osman Kaya Asıl Ilk
8 Yasın Tokus Asıl Ilk
1 Fatıh Sahın Yedek Ilk
2 Mustafa Cosanay Yedek Orta
3 Hüseyın Batar Yedek Ilk
4 Fıkret Unutur Yedek Ilk
5 Osman Kızılca Yedek Ilk
6 Ahmet Kaya Yedek Ilk
1 Halıt Kangal Kontenjan Orta

8-YAYGIN
* Milliyetçi Hareket Partisi
Başkan Adayı: Atilla Dilek Yüksekokul

* Cumhuriyet Halk Partisi
Başkan Adayı: Mustafa Nakir Orta

* Saadet Partısı
Başkan Adayı: Vahap Yiğit Ortaokul-Esnaf
Üyeler;
1 Bayram Tastan Asıl Orta
2 Mehmet Atıf Yaman Asıl Orta
3 Ceyhan Dere Asıl Ilk
4 Zekı Kılıç Asıl Ilk
5 Nusret Toptas Asıl Ilk
6 Mustafa Kan Asıl Ilk
7 Ahmet Akdag Asıl Ilk
8 Alı Malçok Asıl Orta
1 Gökhan Kaya Yedek Orta
2 Abuzer Yaman Yedek
3 Ünal Dönmez Yedek Orta
1 Mehmet Yaman Kontenjan Orta

* Adalet Ve Kalkınma Partısı
Başkan Adayı: İrfan Karataş Yüksekokul-Serbest
Üyeler;
1 Hacı Bayram Bıçer Asıl Ilk
2 Fehmı Dılek Asıl Ilk
3 Nureddın Günes Asıl Ilk
4 Mehmet Candan Asıl Ilk
5 Mehmet Tutuk Asıl Ilk
6 Yasar Çınar Asıl Orta
7 Mustafa Yasak Asıl Ilk
8 Ahmet Bezen Asıl Ilk
1 Ramazan Kan Yedek Ilk
2 Dervıs Bayram Yedek Ilk
3 Hacı Seyrek Yedek Ilk
4 Ismet Saglam Yedek Ilk
5 Hacı Osman Güven Yedek Ilk
6 Ismet Çakmak Yedek Ilk
7 Irfan Dere Yedek Ilk
8 Ismet Hatun Yedek Ilk
9 Hacı Toptas Yedek
1 Ahmet Yaman Kontenjan Ilk

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici, saygısız ifadeler, cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, suçluyu ya da suçu övücü, uygunsuz gönderici adı, 'naylon- uyduruk' mail adresli, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır. Ayrıca, mesajların tüm yasal ve cezai sorumluluğu, mesajlarıyla birlikte IP numaraları da düşen göndericilere aittir."